Alternatifim Cafe

Altyapıda Şampiyonluk Yemeği

Discussion started on Beşiktaş

Altyapıda Şampiyonluk Yemeği
12.06.2006 23:56

Şampiyon olan A ve B Genç Futbol Takımlarımız, Ortaköy’de bulunan Yüzme İhtisas Kulübü’nde düzenlenen akşam yemeği ile şampiyonluklarını kutladılar. 
Yemeğe Futbol Altyapı Komitesi Başkanımız Sinan Vardar, Altyapı Komite Üyeleri, A ve B Genç Takım futbolcularımız ile idari ve teknik kadrolarımız katıldı.

Sinan Vardar, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şampiyonluklar yaşamak çok güzel. 2 yıldır Altyapı Komitesi olarak BEFAM projemiz kapsamında tüm Türkiye’de 50 bin sporcu izledik. Bu çalışmalarımızla hem Beşiktaşımız’a hem de milli takımlarımıza her geçen gün kazandırdığımız oyuncularımızın sayısı artıyor. En başından beri biz çalışmalarımızın meyvesini bugünkü yaşadığımız şampiyonluklarla alacağımızı biliyorduk. Altyapılarımız hem Beşiktaşımız’ın hem de Türk futbolunun, milli takımlarımızın geleceğidir. A Takımımız'da bile bu yıl büyük bir gençleştirme operasyonu yapıldı. Ben bu büyük atılımdan dolayı Sayın Başkanımız Yıldırım Demirören’e bütün yönetici arkadaşlarıma ve emeği geçen bütün teknik ekipteki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Futbol Özkaynak Düzeni Genel Koordinatörümüz Ufuk Pak, ise şöyle konuştu: “Bizim için Şampiyonlukları kazanmak kadar Beşiktaş Camiası’nın birlik beraberliğini bir kez daha bu güzel akşamda yaşatmak çok önemliydi. A ve B Genç Takımlarımızı kazandıkları bu güzel başarılardan dolayı tebrik ediyorum. İnşallah Beşiktaşlılık duruşumuzla, Beşiktaş etiğimizle uzun yıllar bu güzel başarıları birlikte izleyeceğiz ve yaşayacağız.”

B genç takımı kaptanı Abdullah Eryılmaz, ise duygularını şu sözlerle ifade etti: “Şampiyon olduğumuz için oldukça mutluyuz.  Böyle bir başarı sadece bizim grubumuzda değil, Yıldız ve Minik takımda da var. Bu sene altyapıda başarımızı ortaya koyduk. Herkese teşekkür ediyorum. Benim de temennim A Takım’a yükselmek.”

A genç takımı Kaptanı Yüksel Kayaalp, “Öncelikle şampiyon olduğumuz için çok mutlu olduğumuzu söylemek istiyorum. Bizi yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. En büyük dileğim A Takım’a yükselebilmek. Hemen her takım arkadaşımızın hayali bu, ancak daha da yükselmek istiyorum. Sporla ilgilenen tüm gençlere önerim, kötü alışkanlıklardan uzak dursunlar, beslenmelerine dikkat etsinler, disiplinli olarak çalışsınlar” diye konuştu.

#1 - Temmuz 06 2006, 21:40:06

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.