Alternatifim Cafe

2 süper Yıldız Daha

Discussion started on Beşiktaş

suvi

2 süper yıldız daha

Beşiktaş Kulübü Başkanı, yerli oyuncu transferini tamamladıklarını belirtirken, "100. yıl ruhunu yeniden canlandıracağız" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ transfere doymuyor... Fenerbahçe’den Marcio Nobre, Antalyaspor’dan Burak Yılmaz, Ç.Rizespor’dan Fahri Tatan, G.Birliği’nden Baki Mercimek ve son olarak Bursaspor’dan Serdar Kurtuluş’u renklerine bağlayan siyah beyazlılar gözünü yurtdışına çevirdi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yerli oyuncu transferini bitirdiklerini belirtirken, "Sırada 2 süper yabancı var" diyerek siyah beyazlı taraftarlara müjdeyi verdi.

Bir hafta içinde biter

Maddi açıdan hiçbir sıkıntılarının olmadığını vurgulayan Demirören, "Teknik direktörümüz Jean Tigana’nın isteği doğrultusunda genç yetenekleri kadromuza kattık. Biz, günlük değil, geleceğe yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bir hafta içerisinde iki süper yıldız daha getireceğiz. Şu anda Sportif Direktörümüz Erdil Arpacı, Delgado ve Pires’le temas halinde" dedi.
#1 - Haziran 03 2006, 21:18:20

suvi

Şampiyon olacağız

Siyah beyazlı taraftarların bir hafta sabretmeleri gerektiğini söyleyen Yıldırım Demirören, şunları söyledi: "Yeni sezonda şampiyon olacak bir kadro oluşturacağız. 100. yıl ruhunu yeniden canlandıracağız. Genç ve koşan bir kadronun oluşumunu hazırlıyoruz." Öte yandan Beşiktaş’ın teklif götürdüğü oyunculardan Jason Roberts, kulübü Wigan ile olan bağlarını kopardı. Golcü futbolcu, "Kulübümün bana önerdiği sözleşme ve şartlar kabul edilemez düzeyde. Wigan defterini kapattım. Beşiktaş’ın ciddi bir teklifi var ve bana çok cazip görünüyor" dedi.
#2 - Haziran 03 2006, 21:19:15

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.