Alternatifim Cafe

yabancılar fuck kelimesini sizce neden cok fazla kullanıo ????

Discussion started on Garip Olaylar

arkadaslar dinledimiz sarkılar olsun izledimiz filmler olsun en az bi kere fuck kelimesi gecio.Tabi anlamları gecen cümlelere göre deisiyo.
sizce neden bu kadar bu kelime kullanılıo????
#1 - Ağustos 03 2006, 23:00:12

Gunes ve Ay

Küfretmeyi seviolardır...  (6)
#2 - Ağustos 03 2006, 23:07:14

KÜFREDİCEK BAŞKA SÖZ BULAMIYOLARDIR  :muhah
#3 - Ağustos 03 2006, 23:22:52
Hani ansızın kaçar gidersin bütün dostlardan
Hani gün gelir, uzaklaşırsın bütün aynalardan
Hani gözlerin, hani gözlerin
Uzaklara dalar, suskun bakar
İçinde kalanları anlatamazsın O suskunluk bir hastalık gibi sarar vücudunu kurtulamazsın

o bişeyin kısaltmasıydı ama neydiiii  :öff
#4 - Ağustos 03 2006, 23:29:48
NyMpH

iğrenç yaratıklar oldukları için bi de türkleri beğenmezler  &o
#5 - Ağustos 03 2006, 23:31:55

bence Alışkanlık gibi bişiii bizdede war öle kelimeler şimdi hatırlatmıyayım tamin ediyodur arkadaslar yane bizimde pek farkımız yok  :urfa
#6 - Ağustos 03 2006, 23:38:46
Old Loves They Die Hard , Old Lies They Die Harder ....

fuck off  (6) falla adamlara yakışıor kaliteli küfürler ediorlar  (6) (6) (6) gerçi bizimkilerinden onlardan bi farkı yok bizimkiler daha usta fuck muck bi kelime ile sınırlı değiller yeniliğe açık türkleriz bizler sınır yokkk :muhah :muhah :muhah 
#7 - Ağustos 04 2006, 09:41:55
İmzanız Kural Dışı :smoke

schumi_81

biz *** neden kullanıyorsak onlarda ondan kullanıodur
#8 - Ağustos 04 2006, 09:43:18

Gunes ve Ay

Kral Gözetiminde Zina gibi birşeydi...  :alala Bunun ingilizcesi....  :alala
#9 - Ağustos 04 2006, 09:51:26

kısa ve öz oldugu için pfsssss :muhah :muhah :muhah :))
#10 - Ağustos 04 2006, 09:59:51

lütfen silmeden önce haber verinn...

küfür etmek istedikleri içinde olabilir
#11 - Ağustos 04 2006, 10:43:05
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

Kral Gözetiminde Zina gibi birşeydi...  :alala Bunun ingilizcesi....  :alala

evet yaa hatırladım buna benzer bişeydi yoksa ben bunu düşünür dururdum.ona benzer bişi  di evettttt.aman çok önemli bişi buldum sanki fuckın uzun hali :))
#12 - Ağustos 04 2006, 11:18:47
NyMpH

fuck: fornication under control of the king. kral gözetiminde zina anlamına gelen kısaltma, rivayete göre ingiltere de nüfusun düşmesi üzerine panikleyen ingiltere kralının kontrollü zinaya izin verdiği yasanın adıdır.  araştırmacı gazeteci nymph  :muhah
#13 - Ağustos 04 2006, 12:19:25
NyMpH

ilgi çekmk istiolar..
#14 - Ağustos 04 2006, 12:22:58
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

rahatlarr.onlar için normal bi kelime o yemek yiyorum demek gibi bişey  :sizo  :muhah
#15 - Ağustos 04 2006, 12:28:49
NyMpH

bence elalem azmış!!! genelde fuck you fuck me gibi kelimeler kullanıolar masum diil yani!!!!!!
 :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah
#16 - Ağustos 04 2006, 13:10:47
save me from myself!! you cannotkill what you did not create!!

akılları sadece bişeye çalışıyo adamların başka nedeni olabilir mi :okey

he bide nymph20 nin dediği gibi rahatlar onlar için normal bi kelime art nietleri yoktur yani  :sizo :muhah
#17 - Ağustos 04 2006, 13:14:27
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

fuck: fornication under control of the king. kral gözetiminde zina anlamına gelen kısaltma, rivayete göre ingiltere de nüfusun düşmesi üzerine panikleyen ingiltere kralının kontrollü zinaya izin verdiği yasanın adıdır.  araştırmacı gazeteci nymph  :muhah
bunu ben bilmiodum walla  ;) paylastınız icin tesekkürler
#18 - Ağustos 04 2006, 13:15:18

bence elalem azmış!!! genelde fuck you fuck me gibi kelimeler kullanıolar masum diil yani!!!!!!
 :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah

bencede.. :kop :muhah
#19 - Ağustos 04 2006, 13:17:37
İmzanız kural dışı.

BoUn

Belkide refleks gibi bişeydir onlar için "ah uh" gibi şeyler diyeceklerine "fuck" diyorlardır ağızları o şekilde alışmıştır. Mesela biyerleri acıdığında aaaahh diye haykırmayıp fuck off diyorlardır :muhah :muhah
#20 - Ağustos 04 2006, 13:32:45

rivayete göre çook eskiden ingiltere'de vatandaşlar kralın izni olmadan bırakınız zevk-ü sefayı , çocuk yapmak içün bile cima edemezler imiş. çocuk yapmak isteyenler kralın rızasını alırmış ve o rızayı alanların cima etmek esnasında evlerinin kapısında "fornication under consent of the king" şeklinde bir yazı asılırmış. işbu kağıtta yazan ibarenin başharflerinden bu kelimenin türetildiği söylenir...
eksi sözlükten alıntıdır
#21 - Ağustos 04 2006, 13:34:10

Belkide refleks gibi bişeydir onlar için "ah uh" gibi şeyler diyeceklerine "fuck" diyorlardır ağızları o şekilde alışmıştır. Mesela biyerleri acıdığında aaaahh diye haykırmayıp fuck off diyorlardır :muhah :muhah
züpper yaa tik demek istiyosun yani!! :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah
#22 - Ağustos 04 2006, 13:35:06
save me from myself!! you cannotkill what you did not create!!

bunu ben bilmiodum walla  ;) paylastınız  icin tesekkürler

bişi dil önemli bişi yani bilmek lazım  :muhah
#23 - Ağustos 04 2006, 13:36:34
NyMpH

rivayete göre çook eskiden ingiltere'de vatandaşlar kralın izni olmadan bırakınız zevk-ü sefayı , çocuk yapmak içün bile cima edemezler imiş. çocuk yapmak isteyenler kralın rızasını alırmış ve o rızayı alanların cima etmek esnasında evlerinin kapısında "fornication under consent of the king" şeklinde bir yazı asılırmış. işbu kağıtta yazan ibarenin başharflerinden bu kelimenin türetildiği söylenir...
eksi sözlükten alıntıdır

vayyyyy araştırmacı gazeteci kelomar :muhah
#24 - Ağustos 04 2006, 13:38:11
NyMpH

essgi

garip gelebileck ama fuck dmek bana bizm küfrlermzden daha iyi gibi geliyo... :muhah

onlarda rahat insnlar.. bizim şarkılarmzda küfretmek kötü.. küfreden birini gördüklerinde hemen kötülüolar.. ama onlarda öle bişey yok.. bence bundandır yaaa... :yah :yah :yah
#25 - Ağustos 04 2006, 13:41:27

eksi sözlükten alıntıdır

vayyyyy araştırmacı gazeteci kelomar :muhah
muhaha  muhaha ya aslında cbnce izleen arklar dikkat ederse adam fuck off dio orda ceviri su nalet olsun  (6) (6)
#26 - Ağustos 04 2006, 13:47:13

BoUn

fuck sadece günlük konuşma dilinde kullanılıyor herhalde bizim sürekli kullandığımız kelime "şey" gibi ya da genel bir sıfat da olabilir. Bizim mesela gıcık, iğrenç, salak, sinir bozucu dediğimiz şeyler yerine onlar fuck diyorlardır sade bir şekilde.
Bir kaç tane şarkıdan örnek mesela :yaril bunlarda genel olarak kötü bişey ifade eden sıfatlar olarak kullanılmış.

put the fuckin mic on

Is nod ya FUCKIN head

Break ya FUCKIN neck, bitches
#27 - Ağustos 04 2006, 13:47:36

fuck sadece günlük konuşma dilinde kullanılıyor herhalde bizim sürekli kullandığımız kelime "şey" gibi ya da genel bir sıfat da olabilir. Bizim mesela gıcık, iğrenç, salak, sinir bozucu dediğimiz şeyler yerine onlar fuck diyorlardır sade bir şekilde.
Bir kaç tane şarkıdan örnek mesela :yaril bunlarda genel olarak kötü bişey ifade eden sıfatlar olarak kullanılmış.

put the fuckin mic on

Is nod ya FUCKIN head

bunların anlamını yazmamı istermisin  muhaha
#28 - Ağustos 04 2006, 13:54:40

put the fuckin mic on

Is nod ya FUCKIN head

yok yazma kalsın abii  :muhah
#29 - Ağustos 04 2006, 13:55:52
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

BoUn

put the fuckin mic on

Is nod ya FUCKIN head

Ben biliyorum zaten gerek yok yazmana  zuhaha
#30 - Ağustos 04 2006, 13:56:04

ben  ingiizce kursuna gidiomdum orda bi film seğrettik hep küfür her saniyee sora hoca da  dedi ki bu ingilizlerin  gününün %90 ı küfürle geçiomuş ondan olabilir ama hep fuck diğolardı :sizo :sizo
#31 - Ağustos 04 2006, 21:07:20
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

C_R_A_Z_Y

ingilizlerin normaldir saygısız insan oldukları icin... :ban
#32 - Ağustos 04 2006, 21:11:43

bu ne biçim sorudur ya bizimkiler o malum kelimeleri neden kullanıolarsa o yüzden töbeee :4
#33 - Ağustos 04 2006, 21:13:53
Ne ahlak ne de sevgi gökten dünyaya indi... İnsanlık istedi ve keşfetti hepsini...

bnje kendi seviyelerini ortaya koyuyolar (6)
#34 - Ağustos 04 2006, 21:41:22

bu ne biçim sorudur ya bizimkiler o malum kelimeleri neden kullanıolarsa o yüzden töbeee :4
biz o kadar sık kullanmıoz ama dimi   :)
#35 - Ağustos 04 2006, 22:27:57

adama bak bea heyt ülkesnn nufusu azalıo die zina ya izn wermiş  :muhah aslnda anlamını tam olarak kullansalar öle kötü bi anlamı yok ama kelimeyi çarptırıyolar  :)
#36 - Ağustos 04 2006, 22:31:44
İmza kural dışı.

eslem

hayatları ondan ibaret olduu için
#37 - Ağustos 04 2006, 22:58:04

ben cok rahat olduklarını düsünüom.bu konuda bisi düsünen
#38 - Ağustos 04 2006, 22:59:26

yaw  bisde arada zittr  dios  yaw ama onlar cidden çok  kullanıolar   bu da  hayattan memnun olmadıklarını ve  herşeye lanet okuduklarını gösterio bence  kısaca şükretmeyi  bilmiolar
#39 - Ağustos 05 2006, 01:38:56
İmzanız kural dışı.

bu fuck ın kullanıldığı kelimelerin hepsi küfür  anlamında  kullanılmıyormuş diye bir şeyler duy6muştum.
#40 - Ağustos 06 2006, 15:16:25

ya walla ben onu küfür olarak biliyorum ama...bu gavur milletinden herşey beklenir (6) (6)
#41 - Ağustos 06 2006, 15:19:28
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

aslında kelime anlamı üstte yazmıstım.kralın egemenligi altında cogalma gibi bisi.fakat yabancılar bunu zamanla deistirip bi kelime gibi kullanmıslar.ayrıca kullanıldıgı heryerde küfür amacı güdülmüo.bi ingilizce sözlü acıp baktımızda kelimenin anlamı bizim bildimiz küfür icinde kullanılan kelimeyi ifade eder.fakat yabancılar her kurdukları cümlede bu kelimeyi kulanırken küfür anlamı gütmezler.
#42 - Ağustos 06 2006, 15:25:18

Seks güzeldir, adamlar rahat ya ;p
#43 - Mart 08 2012, 14:40:02
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Sözü Fuck dedi Reyis'e bırakalım o zaman;

http://www.youtube.com/watch?v=efN8lXWrgDA
#44 - Mart 08 2012, 14:43:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.