Alternatifim Cafe

Büyükler Neden Rock-Metal Müziği Gürültü Olarak Görüyorlar?

Discussion started on Rock

biraz değiştiler aslında...
che guevara'nın 20 kitaplık serisini aldım,
salona koydum masanın orda duruyor...
gelen-giden misafirler, babam falan birşey diyemiyor...
ayrıca annemi de kendi görüşümde yapıyorum, az kaldı...
ama babam inatçı, özenti diyor başka birşey demiyor...
ablam da benim kafadan :D
abim hiç takmaz öyle şeyleri :D

her neyse...
aslında görmüyorlar...
anneme Metallica'dan "Nothing Else Matters"ı dinleteyim, şarkı bitene kadar kalkmaz...
ama sen oturup da Slipknot açarsan (ki ben bile dinlemem) kadın çeker pc nin fişini..
bana Zeki Müren aç diyor hep :))

pşş o kitapları okuunja bana da werirmisiinn :)
seninki yine zeki müren diyo benimki ARİF SAĞ MUSA EROĞLUUUU :4 :4

olur bacım :D
yoo, aslında ben de dinlerim Zeki Müren, Arif Sağ falan...
"kaliteli" olan herşeyi dinlerim ben... :D
pşşş şeker bak ne dicem sana eğer dinlrmediysen fatih kısaparmak'ın mor salkımlı sokak diye bi şarkısı var onu dinle ;) süper ötesi bir şey bence :)
#101 - Haziran 15 2007, 23:14:50

bu lanet olası buyukler rock dınlememekle kalsalar keske
bı de bıze karsı cıkıyolar,genclık bunların yuzune ılerlıyemıyor bıktık bu dar kafalılardan
bi saniye kardeşim ! her ne olursa olsun onlar senin ATAN!bırak da biraz engellesinler bizi!onlar kadar tecrübemiz mi var ki bize karşı çıkıyolar diyosun
onu geçtim zevk_i hela son derece haklı senin o dar kafalı insanlar dediğin kişiler olmasa hayatta _iyi ya da kötü_ olamazdık
çok çok çok afedersin ama asıl senin gibi ' gençlik bunlar yüzünden ilerleyemiyor'diyenler yüzünden geri kalcaz  :s  onlar yapma diyolarsa elbet bi bildikleri vardır ve bu da bizi engelleme çabalarından değil iyiliğimizi istedikleri içindir (ne kadar başarılı olurlar bilemem yinede)asıl onlar olmasa(ki zaten gençlik gerek ahlak bakımından gerek terbiye bakımından yarı yarıya çökmüş durumda)ilerleyemeyiz sürekli tökezler düşeriz
kusura bakma hayatım ama biraz daha saygılı olmalısın ATANA karşı ;)
#102 - Haziran 15 2007, 23:27:47

ya tabi ki var öyle dar kafalı insanlar...
bazı yaşlılar yolda sırtımda gitarla yürüdüğüm zaman dönüp dönüp bakıyorlar ve aralarında fısıldaşıyorlar... kulağımda kulaklık olunca başkabir gezegendenmişim gibi bakıyorlar... ama hepsi öyle değil... =)
geçenlerde yolda yürürken yaşlı bir adam yanındaki yaşlıya dönüp şunları aynen şunları dedi 'ya kardeşim şu gençliğe bak neler yapıyorlar kendilerine şeytanlar mı insanlar mı belli değil!Bu ne biçim bir giyiniştir.tüm gençliğimiz özeniyor avrupaya.'(!!!)'bunun ne biçim bir ailesi var böyle giydiriyor kızını nasıl terbiye almış!!!'bu adamı öldüresim geldi ama sırf 2. cümlesi yüzünden :vur &o
#103 - Haziran 16 2007, 20:36:39

annem arada yanımda duruyor napıyon sen kimle konuşuyon diyor bende sinir oluyom açıyom bi rock bu ne böle başım ağrıdı diyo ve gidiyor :D
#104 - Kasım 24 2007, 22:19:35
. ..  7h!5 p4!n !5 ju57 700 r341 . . .

Ben olsam neden genç olarak( Türk Sanat Müzigini) sevmedıgımın cevabını verırdım..
cevap...benım hayatım bu tip müzigi kaldırıcak kadar yavaş gıtmıyor..yaşanmıyor

şimdıde büyükler neden Rock sevmıyor dıye dusunursek...
cevap..onların hayatıda rock müzigi kaldırıcak kadar hızlı ılerlemıyor hızlı ve gürültülü yaşanmıyor...
#105 - Kasım 24 2007, 22:30:55
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

bence onlar kucukluyunden beri klasik muzik diledikleri ve metal rock sarkilarinin enerjisi onlar icin cok fazla oduyu icin  :lol

#106 - Ağustos 19 2014, 13:07:09

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.