Alternatifim Cafe

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ !!!

Discussion started on Üniversiteler

İstanbul Ünili yokmu yaaa  :)

Fakülteler
İstanbul Tıp Fakültesi
Hukuk Fakültesi
Edebiyat Fakültesi
Fen Fakültesi
İktisat Fakültesi
Orman Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
İşletme Fakültesi
Siyasal Bilgiler Fakültesi
Veteriner Fakültesi
Mühendislik Fakültesi
Su Ürünleri Fakültesi
İletişim Fakültesi
İlahiyat Fakültesi
Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi
 Yüksekokullar
Adalet Meslek YO
Bakırköy Sağlık YO
Beden Eğitimi ve Spor YO
Florence Nightingale Hemşirelik YO
Devlet Konservatuarı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon YO
Ormancılık Meslek YO
Sağlık Hizmetleri Meslek YO
Sapanca Su Ürünleri Meslek YO
Sosyal Bilimler Meslek YO
Teknik Bilimler Meslek YO
Ulaştırma ve Lojistik YO
Veteriner Fakültesi Meslek YO
Bölümler
Beden Eğitimi ve Spor Bölümü
Enformatik Bölümü
Güzel Sanatlar Bölümü
Türk Dili Bölümü
Yabancı Diller Bölümü
Enstitüler
Adli Tıp Enstitüsü
Akciğer Hastalıkları ve Tüberküloz E.
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi E.
Çocuk Sağlığı Enstitüsü
Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü
Deniz Bilimleri ve İşletmeciliği E.
Fen Bilimleri Enstitüsü
İşletme İktisadı Enstitüsü
Kardiyoloji Enstitüsü
Nörolojik Bilimler Enstitüsü
Onkoloji Enstitüsü
Sağlık Bilimleri Enstitüsü
Sosyal Bilimler Enstitüsü
Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü
#1 - Haziran 25 2006, 14:00:17
« Son Düzenleme: Haziran 25 2006, 22:09:03 Gönderen: CrAzY_OsSiE »

yaaa ben chok istiom orayı hukuk bölümünü inş kazanırım :ask
#2 - Haziran 29 2006, 16:18:29
ARsız yalanların kaldı umutlarım akmas gözYASLArm bnDAN SONRA SEVMEM bn bir DAHA kanmam yalanlara deer mi GÖZYAslarma???  :(

-------------B!R $€Yt@NI M€{€q  $@NDIM.....-------

İnşallah  ;)
#3 - Haziran 29 2006, 18:43:18

tBMYO mezunuyummmmm AvcıLArrrrr :D:D:D:D:D:D mükemmel bi kampüstü biLgi isteyenLere her türlü yardım yapabilirim :)
#4 - Temmuz 03 2006, 23:50:31
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

Hangi bölüm mezunusun bende bu sene mezun oldum  :oley
#5 - Temmuz 06 2006, 23:39:11

kontrol sistemleri teknolojisi (end. otomasyon) mezunuyum ama 2 yıl önce mesun oLdum :D
#6 - Temmuz 07 2006, 00:08:35
ÇANAKKALE

Bende biyomedikal cihaz teknolojisi bölümünden bu sene mezun oldum ...
#7 - Temmuz 07 2006, 03:32:20

benim Gökhan die bi arkım vardı oda o bölümü bitirmişti r Leri de söLiemes hani :D:D:D:D
#8 - Temmuz 08 2006, 18:16:17
ÇANAKKALE

benim Gökhan die bi arkım vardı oda o bölümü bitirmişti r Leri de söLiemes hani :D:D:D:D

soyadı nee ?
#9 - Temmuz 08 2006, 18:46:31

soyadı nee ?
güLer di sanırım Liseden arktı ama alla güLer sanırım evt evet güLer sefakoyde oturuo :D :muhah
#10 - Temmuz 08 2006, 21:00:24
ÇANAKKALE

soyadı nee ?
güLer di sanırım Liseden arktı ama alla güLer sanırım evt evet güLer sefakoyde oturuo :D :muhah

gökhan gül diye bi ark wardı güler tanımıorm...
#11 - Temmuz 08 2006, 21:14:08

ahh ahhh.....en büyük hayalim istabul üniwersitesi veteriner fakültesi mezunu olmak....!!!!!!!!  :çiçek
#12 - Temmuz 09 2006, 10:26:38

ѕσηυηα кα∂αя şєвηєм ƒєяαннннн..!!!

inş sadece istemekle olmuyoda isteyipte çalışırsan neden olmasın :))
#13 - Temmuz 09 2006, 16:40:52

inş sadece istemekle olmuyoda isteyipte çalışırsan neden olmasın :))

nan sus bakim kaç dersten kaldın sen :D
#14 - Temmuz 09 2006, 16:42:17
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

kadriijimm ben kendi adıma konuşmadım  ;) arkadaşa dua ettim sus bakim napcaklar benm kaç dersten kaldığımı :)) alttan işte askerlik için bıraktık 3. dönemden analog 2 war başka yok işte bide 4. dönem için bikaç büt war girdim 2 tane daha büt war al oldumu  :yaril

en fazla 1+2 :))
#15 - Temmuz 09 2006, 16:48:58

kadriijimm ben kendi adıma konuşmadım  ;) arkadaşa dua ettim sus bakim napcaklar benm kaç dersten kaldığımı :)) alttan işte askerlik için bıraktık 3. dönemden analog 2 war başka yok işte bide 4. dönem için bikaç büt war girdim 2 tane daha büt war al oldumu  :yaril

puhahaaahah ben tek derse kaldım... analog 2 :D ama veriyopm  ve mezunum canm kardeşim... ahh be ne günlerdii... demi yaaa ama btti..
#16 - Temmuz 09 2006, 16:50:10
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

ooo tek ders ten verion hee  helal  beaa [bende analog 2 yi alttan vercem] hayırlı olsun...hayatta başarılarr...wala ne günlerdi yaw ama bidahaki derbide iddaya girioz ok unutma :))

bittii :agla
#17 - Temmuz 09 2006, 16:55:54

ooo tek ders ten verion hee  helal  beaa [bende analog 2 yi alttan vercem] hayırlı olsun...hayatta başarılarr...wala ne günlerdi yaw ama bidahaki derbide iddaya girioz ok unutma :))

bittii :agla

puhahaahah bi dahaki dönem okulda olamıcam :D neyse ya ben avcılar kmpüsümü çok özlicem ya :D
#18 - Temmuz 09 2006, 16:56:52

özledikçe uğrarız artık :)) ben zaten bidahaki dönem vize final  gidecem   :urfa
#19 - Temmuz 09 2006, 17:00:52

özledikçe uğrarız artık :)) ben zaten bidahaki dönem vize final  gidecem   :urfa

:muhah eheuheu okul çok meraklıydı zaten sana :D nolur git :D wala cevriye hocamın yanına gidicem  (6)
#20 - Temmuz 09 2006, 17:02:27

yaw meraklı tabii olmasa beni bırakırdı dersten kalmazdım.... kioptum cevriye hoca beni görünce zaten gelmiyosun diye fırça atıyo  (6)
#21 - Temmuz 09 2006, 17:08:34

yaw meraklı tabii olmasa beni bırakırdı dersten kalmazdım.... kioptum cevriye hoca beni görünce zaten gelmiyosun diye fırça atıyo  (6)
ahhh be bende az fırçasını yemedim...derse hep geç giriyodum...bikreesşnde kapıda durup " nie hep derse geç geliyosun dedi"... bende "hocam ben zaten çalışıyorum" dedim... bişi demedi :D özlieyeceğim gerçekten ya okulum gibisi yoktu... bartuğ ile okuldan kaçıp evlere giderdik... ne manyaklık ya :muhah
#22 - Temmuz 09 2006, 17:10:55

ii senden slm söliyim hocamızaa yarın büt war benm  (6)
#23 - Temmuz 09 2006, 17:15:15

ii senden slm söliyim hocamızaa yarın büt war benm  (6)

olm tek ders sınavınıda ören be bizahmet ne zaman nası gircem yaww ?
#24 - Temmuz 09 2006, 17:15:50

hee sen gircen daha sınawa tamm ya öğrenirizz benm bildğim bütlerden 1 hafta sonra zaten bütler bu hafta bitiyo...
#25 - Temmuz 09 2006, 17:22:04

hee sen gircen daha sınawa tamm ya öğrenirizz benm bildğim bütlerden 1 hafta sonra zaten bütler bu hafta bitiyo...

tmm kardeşim ... cevrişe slm sölerisn :D bide işte ayrıntılı örenirsen sevinirim :)
#26 - Temmuz 09 2006, 17:23:57

tamam kardeş tüm envanterleri dökümante ederimm  ;)
#27 - Temmuz 09 2006, 17:25:53

analog elektroniğe serdaL hocamı girio
#28 - Temmuz 09 2006, 18:23:23
ÇANAKKALE

yok cevriye hoca giriyo....
#29 - Temmuz 10 2006, 01:16:41

biri cevriş mi dedi :D

serdal hoca dijitale gelmiyomuydu yaw
#30 - Temmuz 10 2006, 01:17:54

kadrijim tamm işte analog  a cevriye hoca dijital e serdal hoca gelioo...
#31 - Temmuz 10 2006, 01:21:06

puhahah tmm ya ben öle basit dersleri almıyorum  da dijital elektornik gibi.... :D ondan bilemedim pardon :D
#32 - Temmuz 10 2006, 01:22:18
« Son Düzenleme: Temmuz 10 2006, 01:23:09 Gönderen: kadrii »

puhahah tmm ya ben öle basit dersleri almıyorum  da dijital elektornik gibi.... :D ondan bilemedim pardon :D

mrk etme bende almıom cb geldi  hocanın adını bilmek için dersine girmek yetmiomu olum   :yaril
#33 - Temmuz 10 2006, 01:25:19

aman ya ne bilim ya derse girdiğim yoktu gerçi o zamanlar wardı :D ama son zamanlar da okula uğruyordum sadece :D
#34 - Temmuz 10 2006, 01:27:08

cevriye hocanın dersinden kaLmak gerçekten beceri isteyen bi davranış bravo size bizim alternatif akım devre anaLizi dersimize giriodu  AA aLmıştım hem vize hem fiNAL  :D:D:D:D  serdaL hocada ii dir ya sorununuz oLursa yardım eder .. cevriye hocaya kaLcaksanız gidin geçmemis Lasım diin geçirsin sınava gerenk  yoq :D:D ne günLerdi bee taaa 2002 de girdiydim bee of off şimdi  DGS formu aLmaya gittiğimde bi gördüm ki kimsenin şeyinde diiL okuL ah uLem ahh ikinci katta azmı top oynuyoduk. az mı uzaktan kumandaLı arabaLarLa yarışıoduk negünLerdi hepsi mazide kaLdı.  : hahahaha    GENÇLER DGS sınavı için kampüse gidicem orda oLursanız görüŞelim sizinLe oLmas mı ?
#35 - Temmuz 10 2006, 22:22:36
ÇANAKKALE

cevriye hocanın dersinden kaLmak gerçekten beceri isteyen bi davranış bravo size bizim alternatif akım devre anaLizi dersimize giriodu  AA aLmıştım hem vize hem fiNAL  :D:D:D:D  serdaL hocada ii dir ya sorununuz oLursa yardım eder .. cevriye hocaya kaLcaksanız gidin geçmemis Lasım diin geçirsin sınava gerenk  yoq :D:D ne günLerdi bee taaa 2002 de girdiydim bee of off şimdi  DGS formu aLmaya gittiğimde bi gördüm ki kimsenin şeyinde diiL okuL ah uLem ahh ikinci katta azmı top oynuyoduk. az mı uzaktan kumandaLı arabaLarLa yarışıoduk negünLerdi hepsi mazide kaLdı.  : hahahaha    GENÇLER DGS sınavı için kampüse gidicem orda oLursanız görüŞelim sizinLe oLmas mı ?

Ne zamn geleceksn görüşrüz tabiii neden olmasın uyarsa zamanı...
#36 - Temmuz 10 2006, 22:27:53

kadri cevriye hoca yoktu okulda öğrenemedim ama analog tek ders sınawı 25 inde diyolar kardeşim..he bide ben o dersleri veriom teker teker mikro cc kalite bb geldi en son bunlar.. inş bu gidişle bende tek derse kalcam analog 2 ye...görüşürüz artık sınawda:)) ama şu arıza dersinin sonucunu bekliyorm...
#37 - Temmuz 10 2006, 22:31:28

ya bi şekilde hallet halil ya ... çok  makbule geçer bide bartunun fizik tedaviye bak ....

denizchi... işte ayın kaçında bilmiyorum sınavım war o gün gelebilrsen görüşrüz ... ii geceler
#38 - Temmuz 11 2006, 02:49:42

bn iü de okumuorm ama orda basketbol oynuorm....
#39 - Temmuz 11 2006, 11:13:20
SeÇeSe ç(İ)ko(L)at(A)m...

ben de iü de okumoooom am aorda futbol oynoum
#40 - Temmuz 15 2006, 19:35:55

bende okumuorum daha çok gencim orda okumak için ama nerdeyse doğduumdan beri giderm çnkü bbm iü. avcılar kampüsü veterinerlkte hoca hemde kaç yıldır...  :.dost
#41 - Temmuz 15 2006, 19:53:36
Suddenly I'm not half the man I used to be There's a shadow hanging over me

en büyük hayalim ist ünv okumak as kaldı 1 sene sonra inş. kazanırımmmmmmmmmm   :.dost
#42 - Temmuz 19 2006, 19:53:56
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

ya bide ist ünv de edebiyat bölümünde okuyan var mı orayı istiorum da
#43 - Temmuz 19 2006, 19:56:05
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

en büyük hayalim ist ünv okumak as kaldı 1 sene sonra inş. kazanırımmmmmmmmmm   :.dost

inşş angel :)
#44 - Temmuz 19 2006, 19:59:10

bittiiiii zr oldu ama bitti....

mezun oldum ya dersim flan kalmadı okulda.... sadece staj defterimi teslim edicem sorada pufffff

avcılar kampüsü bi ayrıcalıktı.... yaşndı ve bitti...... :öff
#45 - Temmuz 28 2006, 12:32:28

bende okumuorum daha çok gencim orda okumak için ama nerdeyse doğduumdan beri giderm çnkü bbm iü. avcılar kampüsü veterinerlkte hoca hemde kaç yıldır...  :.dost

kim sorması ayıp :D ben hem veterinerde öğrenciyim hem de annem veterinerin öğrenci işleri şefi baban kim???
#46 - Ağustos 05 2006, 00:37:42
« Son Düzenleme: Ağustos 05 2006, 00:38:27 Gönderen: OrodrethAlcarin »
Welcome to wherever you are
This is your life, you made it this far
Welcome, you gotta believe
That right here right now, you're exactly where you're supposed to be Welcome, to wherever you are

pekiii cerrahpaşa tıp için ne diyosuunuuzzzz
#47 - Mart 15 2007, 21:12:00
Haberin yok ben " öLüyorum ! "

" Vazgeçtim  Dünyadan !! "
                                                                                                                                                                                     Bring Me To Life  !!!!!!!

Ben tup istiyorum tercihlerimden biri de Cerrahpaşa...
#48 - Ekim 19 2007, 18:05:07
ASKERE UZANAN ELLER KIRILSIN!!!

esmerkız.17

en büyük hayalim ist ünv okumak as kaldı 1 sene sonra inş. kazanırımmmmmmmmmm   :.dost
inş benimde hayalim İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
#49 - Ekim 21 2007, 13:07:14

sürmeli çocuk

hayalişm gazi üniv.öğretmenlik bölümydü fakat istanbulş üniversitesi işletme bölümüne gittim,çok güzel ve de müthiş bir yerdi ama 1 sene ertelendi :D bu sne kısmetse başka bölünden devam edicem inş.
#50 - Mart 19 2008, 12:07:52

..
#51 - Temmuz 02 2008, 15:34:53
« Son Düzenleme: Temmuz 03 2008, 19:46:58 Gönderen: kronstadt »
İmza Kural Dışı

ama tanrım,neler duyuyorum.
bir yanda işletme fakültesinn güzel bir yer olduğu,bir yanda sakın gitmeyin çatlarsınız fln.
açıkcası marmaraya istanbul üniv karsılaştrmasında gönlüm sdece içgüdüsel olrk marmaradan yanaydı ama istanbul üniversitesi de köklü bir üniversite.
kafam gerçekten karışık sanırım.
üstelik bu güne kadar dşünmediğim bölümleri düşünmeye başlayacak kadar..
#52 - Temmuz 02 2008, 17:16:49
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

ama yapabileceğim bir şey yok,özel ünivrsite hayatım boyucna düşünmedim ve bundan sonra da düşünmeyeceğim,ayrıca kaç bölümde iş hazır ki?devlet güvencesi altıdna olayım diye,sevdiğim içinde tabii,öğretmenlik bile düşündüm ama sonradan vazgeçtim,o zaman ne kaldı ki geriye?bir ea cı olarak işletme,iktisat,uluslararsı ilişkilerden başka ne var elimde?ki onalrdan birini yazıp yazmamak konusunda da kararsızım,kaldı ki marmara mı istanbul mu diey de kararsızım,ayrıca hayatımın hiçbi döneminde ben ekonomist oalcağım diye bakmamıstım hayatıma,ama sınav böyle bir şeymiş,ne istediğin değil sıralamanmıs önemli olan fln filan..
#53 - Temmuz 03 2008, 12:16:35

sürmeli çocuk

hayalişm gazi üniv.öğretmenlik bölümydü fakat istanbulş üniversitesi işletme bölümüne gittim,çok güzel ve de müthiş bir yerdi ama 1 sene ertelendi :D bu sne kısmetse başka bölünden devam edicem inş.

olay değişti ,kazandığım bölümü beğenmedim yine işletmeye gidicem :dondurma

dünyanın en ii 500 üniversitesi Türkiye den sadece bu okul girmiş :P
#54 - Ağustos 24 2008, 22:23:29
« Son Düzenleme: Ağustos 24 2008, 22:24:15 Gönderen: :.GeNç BuNaK.: »

Boğaziçi olmazsa eğer İstanbul Üni.İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü istiyorum.  ::)
#55 - Ağustos 24 2008, 22:36:02

Benim tarih tutuyor ama tarihin de geleceği yok işte,lanet olsun.  : (
#56 - Ağustos 01 2010, 12:02:49

Yeni okulum :) Arap Dili ve Edebiyatı
#57 - Ağustos 17 2010, 02:54:28
Umut umut bugün yanımda yok
      Neden hayat ağır bu denli çok
      İnan kader elimde bir fener
      Önemi yokk yanımda olmasın ne fark eder

yazın en güzel konserlerin olduğu okul..
#58 - Ağustos 18 2010, 01:12:46

İstanbuldaki muadillerine göre okumanan çok daha kolay olduğu okul.BÜtünlemeleri var,bazı bölümlerde bütünlemnn bile bütünlemesini açacaklarını duydum.Boğaziçinde sadece yaz okulu, Marmarada ne büt ne yaz okulu olduğunu düşünürsek bazı bölümlerde,anlatmak istediğim daha net.
#59 - Şubat 13 2011, 12:00:56

trustno1

Edebiyat fakültesi güzeldir. Biraz labirentimsidir içi, 3 haftada ancak amfilerin yerini kavradığımı göz önünde bulundurursak. Hala kantinin yerini karıştırdığım oluyor tabi. Hergele Meydanı dedikleri bir meydanı var içinde. Asıl kapı dediğim kapı, tramvayın tam karşısında. Üstelik çoğu ders notlarının bırakıldığı Çantay Fotokopi'ye de yakın. Fen fakültesiyle kardeş. İç içe. Fen fakültesinin giriş kapısının olduğu yerde de Vezneciler otobüs peronu var.

Bölümüm Ake. Düşünen olursa, dilciler, tercih edin derim. Hocalar çok iyi. Özgürlükçüler, sanılanın aksine. -en azından benim etrafımdakilerin sanrılarının aksine- Ne kasıyorlar ne kasılıyorlar.
#60 - Ekim 15 2011, 20:29:22

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.