Alternatifim Cafe

Sevgiliniz sizi hem seviyor hem de aldatıyorsa buna karşın ne yapardınız?

Discussion started on Aşk - Meşk

Benim merak ettigim şeylerden biri olan bu sorumaa cvp vericek insanlarıı bekliyorum aslındaa ben biliyorum cvp'ı ama genedee bir kere dahaaa söleyinizzz...Cvplarrr hazır mı ???
#1 - Mayıs 27 2006, 14:43:17
« Son Düzenleme: Eylül 20 2009, 00:08:21 Gönderen: 'Jezebel »
Senin bana Benim sana ihtiyacım olucak UNUTMA !!!

Gerçekten seviyorsa aldatmaz, biri böyle diyorsa seni çok seviyorum ama elimde değildi
O anda yapılan konuşmayı sonlandırmalı ve o ortamdan ve kişiden sonsuza kadar uzaklaşılmalıdır.

Kendine saygısı olmayanlar, iradesiz olanlar ve/ya aynı anda 2-3 kişiyi idare etmenin bir şey olduğunu zannedenler aldatır :öff

(Bu arada konu aşk-meşk e taşınsa daha iyi olacak sanırım)
#2 - Mayıs 27 2006, 14:57:55
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

seven insanda aldatır aslında....

bence bu tamamen iradeye dayalı bişey.... sevgi peşinden gelir....
#3 - Mayıs 27 2006, 14:59:00
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

hem sevip hem aldatılmaz ki  :öff
bir seyler yetmiyorsa aldatılır..zaten sevdiğinin sana yetmediğini hissediyorsan o senin sevdiğin değildir..
#4 - Mayıs 27 2006, 15:00:09
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

Seven insan aldatmaz ve azıcık düşünme yeteniğine sahipse sonucunda sevdiği insanı kaybedebileceğini düşünür.

Bunları düşünerek yapıyorsa zaten sevmiyordur :öff
#5 - Mayıs 27 2006, 15:01:00

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular

hem sevip hem aldatılmaz ki  :öff
bir seyler yetmiyorsa aldatılır..zaten sevdiğinin sana yetmediğini hissediyorsan o senin sevdiğin değildir..

bu konuda kadın yada erkek farketmez ki bi adan bütün herşeyi bi tarafa bırakıp aldatanlar war... herşey sadece ufak bi anlık kıvılcıma dayanıyo...
#6 - Mayıs 27 2006, 15:01:57
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

FaLLen_angeL^

Seven insan aldatmaz ve azıcık düşünme yeteniğine sahipse sonucunda sevdiği insanı kaybedebileceğini düşünür.

Bunları düşünerek yapıyorsa zaten sevmiyordur :öff
sahip'e katılıyorum.
#7 - Mayıs 27 2006, 15:02:30
« Son Düzenleme: Eylül 10 2009, 10:38:43 Gönderen: Positive »

bu konuda kadın yada erkek farketmez ki bi adan bütün herşeyi bi tarafa bırakıp aldatanlar war... herşey sadece ufak bi anlık kıvılcıma dayanıyo...
O kıvılcımın oluşmasını engellemek te insanın elinde, kusura bakma canım benim iradem zayıf engel olamadım kendime demekle kurtarmamalı insan kendini :sopa
Aslında biraz empati yapabilse insanoğlu bu tip sorunlar yaşanmaz diyorum
Yani eğer erkek yada kız kendinde aldatma hakkını görüyorsa karşı tarafında bu hakka sahip olması lazım ve bunu da hoş görüyle de kabullenebiliyorsa ne kadar "large" bir insanmış...  :nohashas
#8 - Mayıs 27 2006, 15:07:24
« Son Düzenleme: Mayıs 27 2006, 15:34:54 Gönderen: Site Sahibi »

FaLLen_angeL^

O kıvılcımın oluşmasını engellemek te insanın elinde, kusura bakma canım benim iradem zayıf engel olamadım kendime demekle kurtarmamalı insan kendini :zopa
Yani eğer erkek yada kız kendinde aldatma hakkını görüyorsa karşı tarafında bu hakka sahip olması lazım ve bunu da hoş görüyle de kabullenebiliyorsa ne kadar "large" bir insanmış...  :nohashas
Böyleleri var gerçekten.
#9 - Mayıs 27 2006, 15:11:17
« Son Düzenleme: Eylül 10 2009, 10:38:04 Gönderen: Positive »

eevt basit olacak ama öle çok insan war...

bence bi kadın yada erkek o potansiyeli taşıdığını belli eder..... sonuçta kadın yada erkek öle bi otorite olmalı ki böle bişi yapamasın... ki artık eşinden geçmişse onu kimse durduramaz.....

#10 - Mayıs 27 2006, 15:12:57

eevt basit olacak ama öle çok insan war...

bence bi kadın yada erkek o potansiyeli taşıdığını belli eder..... sonuçta kadın yada erkek öle bi otorite olmalı ki böle bişi yapamasın... ki artık eşinden geçmişse onu kimse durduramaz.....

zaten eşinden geçmişse eşini sevmiyor demektir..zaten biz de seven aldatmaz diyoruz..sevmiyorsa her şeyi de yapar..
#11 - Mayıs 27 2006, 15:13:54
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

FaLLen_angeL^

O kıvılcımın oluşmasını engellemek te insanın elinde, kusura bakma canım benim iradem zayıf engel olamadım kendime demekle kurtarmamalı insan kendini :zopa
sahip senin zopalar çıkmıoyo bu aralar (6)
ne iş*? :4
#12 - Mayıs 27 2006, 15:31:28
« Son Düzenleme: Eylül 10 2009, 10:37:15 Gönderen: Positive »

aldatıyosa...sevgili değilizdir zaten...

sessizce bırakırım...

hesap sormam...

herşey ortadır zaten...
#13 - Mayıs 27 2006, 15:34:22

aldatıyosa...sevgili değilizdir zaten...

sessizce bırakırım...

hesap sormam...

herşey ortadır zaten...
Evet yapılacak en doğru şey bu da bir de şu tarz insanlar vardır bende onu aldatıcam görür o gününü.
Oysa ki farkında değildir ki aldattığı sadece kendisidir ;)

sahip senn zopalar çıkmıoo bu araLar (6)
ne iş*? :4
Ya sorma msn de :zopa burada
Kod: [Seç]
:sopa karıştırıyorum :-[
#14 - Mayıs 27 2006, 15:37:23

arkama bakmadan giderdim bidahada yüzüne bakmazdım
#15 - Mayıs 27 2006, 15:41:28
รєภ ﻮєçєгкєภ รคђเl๔єภ รєรรเzςє ﻮє๓เlєг кคlкคг אüгєğเ๓๔єภ       ﻮ เzlเςє

onu bi güzel yamultup da giderdim ...yaptığı yanına kar kalmasın diee  :nohashas
#16 - Mayıs 27 2006, 15:44:31
ÖYLE ÇOK SEVDİM Kİ ONSUZ YAŞADIĞIM HER ANI EKSİK YAŞADIM,ÖYLE ÇOK SEVDİM Kİ ONU YAŞATABİLMEK İÇİN KENDİMİ ÖLDÜRDÜM!...

ben bu aldatma-aldatılma konusunda çok katı davranırım.
asla aldatmam. ancak aldatırsa bağırıp çağırmam. bir cümle söylerim. ve orada biter.. :)
sanırım o cümle benden duyduğu son cümle olur..
#17 - Mayıs 27 2006, 15:44:44
« Son Düzenleme: Mayıs 27 2006, 15:46:36 Gönderen: dagger »
ll All the dreams we held so close seemed to all go up in smoke...ll
How I miss thee, thou shalt never be forgotten...

Hem beni sevmesi hemde aldatması mümkün değil... Gerçekten sevse böyle bir şey yapmaya kalkışmaz... Eğer böyle bişey yaparsa ben aldatılmış olmam, o kendini aldatmış olur, sadece saf ve masum durumuna düşerim... Böyle bir olayla karşılaşsam; onu hemen terkederim... Bu tür pis şeyler yapanlarla işim olmaz ki....  ;)
#18 - Mayıs 27 2006, 16:09:59

terkedersin ama unutabilir misin acaba?
#19 - Mayıs 27 2006, 16:51:57

sewse beni aldatmazdı demekki beni sewmiomus bişe yapmazdım ayrılırdım :öff
#20 - Mayıs 27 2006, 16:53:41
edward <3 be my vampireee (=

Hem beni sevip! Hem nasıl aldatabilir? Böyle bişey yok tabiki bir anlık bişeydi fln larda fasa fiso bir ilişkide en önemli şey güvendir böyle bir olaydan sonra affetsende kafanda bir sürü soru işaretleriyle dolaşırsın ne karşı tarafa saygın kalır nede kendine..Yapılacak en iyi şey bişey yapmadan söylemeden bunu öğrendiğin an ilişkiyi bitirmek karşı tarafa konuşma hakkı tanımamaktır. :öff
Hatta taksim meydanında da sallandırılabilir böyle insanlıktan nasibini alamamış kişiler.  :öff
#21 - Mayıs 27 2006, 18:08:40

terkedersin ama unutabilir misin acaba?
En rahat bu işi yapan bir insan unutulur, yani suçu ortada
Bana uygun biri değilmiş, benim sevgimi daha da önemlisi beni haketmiyormuş  :öff diye düşünürüm.

Bence unutulmayacak bir şey varsa o da suç sizdeyse, suçluluk psikolojisi :urfa
#22 - Mayıs 27 2006, 18:25:44

nan faLa hec takmam  Sİee LErım Gıderrr
#23 - Mayıs 27 2006, 18:32:31
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

neyden bahsettin sen anlamadım ;)
#24 - Mayıs 27 2006, 19:37:16
Senin bana Benim sana ihtiyacım olucak UNUTMA !!!

essgi

SENCE NABLRMM???? :nanik
#25 - Mayıs 27 2006, 19:37:56

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.