Alternatifim Cafe

Psi Ball

Discussion started on Psikoloji

Psi ball nedir?
Hani street fighterda kenin ryunun yaptığı aduket varya işte o psiballun abartı versionudur?
psi ball nası bşeydir? Psi ball enerjinizin yoğunlaşmış biçimidir bu genelde avuçların arasında yapılır fakat 3.gözde hatta istenen her hangi bi noktada da yapılması mümkündür(örn:Amerika )

Psi balla neler yapılır, Enerjinizi doğru ve etkili yoğunlaştırırsanız onu yöneterek cisimlere etki edebilirsiniz, kendinize bi enerji kalkanı yapabilirsiniz, çeşitli söylentilere ve yazılara göre, enerji kılıcı yapılabilir hatta psi kalkanla görünmezliğe gitmek te mümkün.

Gelelim Psi ball nasıl yapılır?

Öncelikle ellerimizi tamamen birleştiriyoruz, ve yaklaşık 2 dakika boyunca,istenildiği kadar yapılabilir, ayaklarımızdan yoğun bi enerjinin avuçlarımıza tırmandığını ve avuçlarımızda inanılmaz yoğun olarak toplandığını imaje ediyoruz hatta imajdan öte hissedicez. Bunu istediğiniz kadar tekrarladıktan sonra enerjinin gerçekten orada olduğunu hissettiğinizde yavaşça ellerinizi açmaya başlıyorsunuz 20-30 cm açtıktan sonra yavaşça kapamaya başlıyorsunuz 2 mıknatısı birbirine tuttuğunuz gibi bi itki kuvveti hissedene kadar yapın bunu(çekmede hissedebilirsiniz) şunun yavaş versionunu yapıcaz , itmeyi hissettiğiniz anda ennerinizin arasıdaki enerjinin farkına varmış oluyorsunuz, ve psiball üzerinde çalışa çalışa onu daha çok büyütecek yapma zamanını çok kısa bi süreye indirecek ve zamanla cisimlere etki edebileceksiniz.

Cisimlere etki nasıl yapılır, psi kalkan nasıl oluşturulur?

Cisimlere etkide çok fazla beklenti içine girerseniz bişey yapamayabilirsiniz genelde rastlantısal olarak bişey beklemeden yapılanlar çok ciddi sonuçları doğurmuştur. Mesela geçn gün bu forumdan bi arkadaşla çalışıyorduk beklenti içinde olmadan psiballu gözlüğe doğrulttu o anda gözlük ciddi şekilde itildi, zamanla bunu kontrol edebilirsiniz(ben daha edemedim ) nası yapılacağına gelince, psiballu oluşturduktan sonra karşınıza psiwheeli alın(tkya yeni başlayanlar için kağıt döndürme düzeneği) pswlle aranızda 2 metre olsun ve yaptığınız enerji topundan bi parçanın koptuğunu vepsw yi döndürdüğünü imaje edin yani psiball yardımıyla döndürmeye çalışın psw yi. Aduket gibi fiziksel olarak atılıyor diyenler var ama açıkçası ben bu kadar zamanda öyle fırlatana rastlamadım, ben düşünceyle hayal gücüyle etki edildiine inanıyorum bazende psi ballu cisme yaklaştırdığında hareket eder.

Psi kalkana gelicek okursak demiştikya avuçlarda oluşturma diye bi şart yok diye yine avuçlarımızda aynı işlemi yapıyoruz ama avuçlardan enerjinin çıkarak vucudumuzu sardığını ve beyaz renkli bi pelerinin sizin üzerinde kalkan vazifesi yaptığını imajine ediyoruz.

Ben kendime göre bişeyler yazdım en azından bi fikir oluştursun yol göstersin diye, sizde zamanla kendi tekniklerinizle yapabilirsiniz bunları ki max. enerji oluşturabilmek için en iyisi bu.

kısacası ben sıcak psi ball yaptım soğuk yapanlarda var istediğiniz şeyi katabilip atabiliyorsunuz topu.Dikkat edin çok TEHLİKELİDİR!
#1 - Mart 05 2011, 22:10:50

Bende inanıyorum şu düşünce gücüne. Sağol paylaştığın için.
#2 - Mart 07 2011, 19:35:22
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

Önemli değil.
#3 - Mart 08 2011, 19:32:12

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.