Alternatifim Cafe

G.Saray'da Baros paniği!

Discussion started on Galatasaray

Galatasaray'da Milan Baros'un kontratı sezon sonunda bitiyor. Fenerbahçe'nin, Çek golcünün menaceriyle temasa geçmesi, Sarı-Kırmızılı yönetimi endişelendirirken, yeni sözleşme için girişimlerin hızlandırılacağı öğrenildi.

Milan Baros... Son yıllarda Galatasaray'a en fazla katkı sağlayan yabancı oyunculardan biri. Çek golcü taraftarın da sevgilisi. Geçtiğimiz sezonun ilk yarısında oynanan Fenerbahçe maçında sakatlanan Baros, uzun süre sahalardan uzak kalmış ve belki de Cim Bom bu nedenle şampiyonluğu kaçırmıştı. Golcü oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Yönetim, Baros'la yaptığı ilk görüşmede, şu an aldığı 2.5 milyon Euro'dan bir senelik mukavele önerdiği ancak Çek golcünün iki senelik sözleşme istediği belirtildi. Bunun üzerine yönetim işi ağırdan almaya başladı.

FENERBAHÇE DEVREYE GİRİNCE...

Ancak Fenerbahçe'nin Baros için nabız yoklamaya başlaması, Cim Bom'u tedirgin etti. Sarı-Lacivertliler'in, Çek golcünün menaceriyle temas kurduğu ve anlaşma şartlarını sorduğu öğrenildi. Bunun üzerine Galatasaray yönetimi, Baros'la bir an önce masaya oturma kararı aldı. Yönetimin, 28 yaşındaki oyuncuya iki yıl için 4 milyon Euro önermeye hazırlandığı ifade edildi. Ancak Baros'un Fenerbahçe'ye gitmesi halinde taraftarın aşırı tepki vermesi tehlikesi nedeniyle Cim Bom'un bu fiyatı 5 milyon Euro'ya kadar çıkartabileceği belirtildi.
#1 - Temmuz 25 2010, 16:04:00
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.