Alternatifim Cafe

Hido Phoneix Suns'ta!

Discussion started on Basketbol

NBA'deki temsilcimiz Hidayet Türkoğlu, yeni takımı Phoenix Suns'a imzayı attı. 19 numaralı formayı giyecek olan Hido, "Steve Nash ile birlikte başarılı olurum" dedi.

Geçen sezon sonunda, NBA finaline taşıdığı Orlando Magic ile yollarını ayırarak, Kanada temsilcisi Toronto Raptors'a geçen ancak hayal kırıklığı ile dolu bir seneyi geride bırakan Hidayet Türkoğlu, dün attığı imza ile resmen Phoneix Suns'ın oyuncusu oldu. Toronto Raptors yöneticileri ile yaşadığı sorunlar sonrası Brezilyalı Leandro Barbosa ve Dwayne Jones karşılığı Phoneix Suns ile takas edilen Hido, Phoneix Basketbol Operasyonları Başkanı Lon Baby ve head-coachu Alvin Gentry'nin hazır bulunduğu törende imzayı attı.

'ARADIĞIM ORTAMI BULACAĞIM'

Phoneix'te 19 numaralı forma altında boy gösterecek milli basketbolcu, imza töreni sonrası, "Toronto'da geçen mutsuz sezonun ardından Phoneix'te aradığım ortamı bulacağıma ve başarılı olacağına inanıyorum. Steve Nash'in de bulunduğu bir takımda başarılı olmam zor olmayacak" yorumunda bulundu. Geçen yıl Toronto'ya 5 yıl için 53 milyon Dolar karşılığı imza atan Hidayet Türkoğlu'nun sözleşme şartlarının yeni takımında da geçerli olacak.
#1 - Temmuz 24 2010, 12:10:41
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.