Alternatifim Cafe

Beşiktaş'ta yaprak dökümü

Discussion started on Beşiktaş

Tello'yu Eskişehir'e veren Beşiktaş'ta, İtalyan oyuncunun da takımdan gitmesi kesinleşti. Teknik Direktör Bernd Schuster sözleşmesi dondurulan Fink'in yanı sıra Delgado'yu da gözden çıkardı.

Beşiktaş yabancı kontenjanını açmak için Ferrari'yi de gözden çıkardı. Tello'yu bedelsiz olarak Eskişehirspor'a veren siyah-beyazlılarda, Teknik Direktörü Bernd Schuster ile yönetimin; İtalyan oyuncunun dışında Delgado ile Fink ile yolların ayrılması konusunda görüş birliğine vardıkları öğrenildi.

Faroe Adaları'nda maçtan önce düzenlediği basın toplantısında Ferrari ve Zapatocny'yi ilk 11'de sahaya süreceğini açıklayan Schuster, defterden sildiği İtalyan savunmacıyı yedek soyundurarak, şaşkınlık yarattı. Zapotocny ise ilk 11'de forma giydi.

Alman teknik adamın çok ağır bulduğu Ferrari'yi gönderilecekler listesinin ilk sırasına yazdığı, sözleşmesi dondurulan Fink ve Delgado'nun da büyük olasılıkla gönderileceği bildirildi.

Hilbert'in lisansı çıktı

Siyah-beyazlılar, Schuster'in gönderilecek yabancıları belirlemesinden sonra düğmeye basarak Roberto Hilbert'in lisansını çıkardı. Alman hocanın verdiği listeyle ilgili yorum yapmaktan kaçınan Beşiktaşlı yöneticiler, ilk planda Guti'ye sözleşme imzalatacaklarını bildirdiler.

Bu arada Ankaragücü, Delgado ve Holosko'ya talip oldu. Sarı-lacivertli kulübün Basın Sözcüsü Avni Kavlak, iki oyuncu için Beşiktaş'la görüştüklerini söyledi.
#1 - Temmuz 23 2010, 21:12:18
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.