Alternatifim Cafe

Elhán-ı Şīta

Discussion started on Alternatif Üyeler

Bu hatun ikinci plana atıldığını öğrendi bugün. Öğrendiği anda yıkıldı.. Gerçekten yıkıldı.. Bunu beklemezdi o.. Zaten hayatının belki en kötü olarak geçirdiği bu günün sonunda bir de bunu öğrenmesi ile gözleri doldu yine..

Not: Evet, o telefonu alacak. Merakta bırakmasın kimseyi.
#26 - Eylül 07 2009, 23:10:31
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

"And" diyeyim anlasın o.Tanıştırıcaksın beni onunla banane. -.- İtalyanca biliyo o çıcık,benim olcek o -.-
#27 - Eylül 08 2009, 17:57:06
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

"And" :Ç -ay fena- (6)
#28 - Eylül 08 2009, 18:29:46

Büyüdüğünü farketti bugün. Sadece kendi için yaşamadığını.
Bir de Mike'ı gün geçtikçe daha çok sevdiğini. Ne olacak onun bu hali? Mike diye eriyor, ölüyor. Gün boyu "Step Up" dinliyor bu yavrucak!

Not: And deyip can noktalarının birinden vurmayın onu :Ç
#29 - Eylül 16 2009, 13:37:07
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Teleefooon.. Onun için bir 10.000 daha yaptım bugün telefonunu alırda konuşuruz diye. Bekliyorum hala :/
#30 - Eylül 16 2009, 23:28:29
Yeah, we're fucked!

ßörek ve Meyvesuyu :=)
#31 - Eylül 18 2009, 02:29:15
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Cam açtık,açmaz olaydım. Odamı toplattı zorla. :w
Birde Taylor'ı alacak bana,bir anne,bir abla olarak. :I
Almazsan görüşürüüüz.  :))
#32 - Eylül 21 2009, 21:56:08

Kardeşimdir artık.Cumartesi günü için çok heyecanlıyım :b Umarım Şuri de kabul eder. Canımın bi parçasıdır,severim,öperim. Bide sapıktır bu , sapığın olayım diyor bana. (6)  Korkuyorum bu kızdan yea tırsankız.gif  .
#33 - Eylül 22 2009, 21:44:04
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Verdiği haberle biraz önce beni çok mutlu etmiş üyedir.Haydi lilililili diyesim vardır =p (6)
#34 - Eylül 23 2009, 05:56:04

Yavru kuşum bu benim.
İstanbul'a gidince alıcam yanıma, salıncak fobisini yenicez birlikte de mi? =P
Kardeşliğini iyi yapan bir insan evladıdır ayrıca, tatlıdır, sevimlidir. Ham hum yemek gerekir.
Seviyorum ulan!
#35 - Eylül 24 2009, 00:06:04
                                                                   "..Ah şimdi bir karanfil kokusuna ölmektir; yaşamak.."

Özlediğimdir her daim.. Ne kadar konuşsam doyamam, paylaşmakla bitmez ömürlerimiz. Hep şuracıkta yanımda olsun istesemde şartlar engel oluyor işte. Sözümüz var ama bir birimize buluşucaz elbet hangi koşulda olursa olsun :bite
#36 - Eylül 24 2009, 22:47:35
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

an itibariyle odamdaki kapıya adını sığıştırıcak yer bulup yazdığım üye(nazlı senin için bi başkasının isminin üstünü karaladım..gerçi zaten karalicaktım..kim olduğunu sorma sen anladın anladın..:D)
sevdiğim çok sevdiğim her geçen gün ona olan sevgimi kat be kat katladığım üye..
#37 - Eylül 26 2009, 21:36:57

modern zamanlarda ask dipdudududududu

kuzeen

Hayatımın yeni üyesi olmakla beraber,hayatıma pek de yakışmıştır. Hoş geldin Nazlı'mm.:ask
#38 - Eylül 27 2009, 10:45:50

Nerelereee gideyim,sen yanımda olmayınca..
#39 - Eylül 27 2009, 21:47:18
Yeah, we're fucked!

Sevgilisi olan tiplerden gına geldi bu kızcağıza. Hiçbirini çekmek istemiyor artık.. Zaten yeterince yoruluyor, bir de siz yormayın bu hatunu allasen.
#40 - Eylül 28 2009, 17:22:08
Destiny is for losers.
-B.

Bi sevgi,bi enerji böyle nasıl diyim bi mutluluk patlaması var bu hatunda.Dün tanıştık ''iyi ki'' diyorum burdan.Pek konuşamadık ama,iyi haline veriyorum bunuda.  (6)
#41 - Eylül 28 2009, 17:27:45
Zifir.

kuzeen

Nası güzeldiiiirrr..Nası tatlıdıııırrr..Nası mutlu edeeerr..Nası mutluluk hak edeeerr..Yerim seni yaa ! :ask
#42 - Ekim 04 2009, 15:53:03

Mustafa Ceceliden Limon Çicekleri  adli Şarkıyı Armagan Ediym :)
#43 - Ekim 04 2009, 16:36:28
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Nazlımu, dünya güzelim benim. Arada bir ben sıkkın ve bıkkın modumdayken güzel mesajlarıyla yüzümü güldürür, değer verir bana bilirim ve benm için de yeri çok ayrıdır. Çok yeni tanıdık birbirimizi ama çokta çabuk ısındık, birbirimizin parçası olduk. Öyle de kalmalıyız bence. :bite
#44 - Ekim 08 2009, 13:56:06
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

ölerim biterim ona ben..
#45 - Ekim 08 2009, 22:45:56

modern zamanlarda ask dipdudududududu

Kardeş.. Sevilesi, öpülesi kardeş..
Düşüncelerini, aklını severim ben onun. Kocaman bir kalbi vardır. -hiç bir zaman hiç kimse tarafından kırılmaması gereken- Her zaman gülmelidir ki gülecektir de, hep birlikte güleceğiz. Her daim yanındayım balım, çokca seviyorum seni unutma hiç..
#46 - Ekim 10 2009, 15:58:30
« Son Düzenleme: Ekim 10 2009, 16:16:08 Gönderen: deSi.Life »
                                                                   "..Ah şimdi bir karanfil kokusuna ölmektir; yaşamak.."

Uzaklardasın şimdi, dünya kadar
Duymadım ki sesini, ömür kadar
Belki görmem yüzünü, ölene kadar
..
Bilmeni isterdim bir şeyi
Seni ne çok sevdiğimi
Seni nasıl sevdiğimi..

Canımın içisin sen benim =)
#47 - Ekim 17 2009, 19:34:34
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

Onla konuşmak bambaşka birşey.Ona dertlerini anlatmak..Gerçekten çok rahatlıyorum konuştuğumuz zaman.
#48 - Ekim 24 2009, 04:16:00
Yeah, we're fucked!

Değişti bu hatun iyice. Hadi hayırlısı.
#49 - Ekim 26 2009, 19:11:20
Destiny is for losers.
-B.

Fade

Değişmeyen tek şey değişimdir diyerekten bişeyi belirteyim. (6) Kendisi yabancı dil sınıfındaymış, tebrik ettim. Muvaffak olursun inşallah :) Benim hayallerimden birisiydi de, suya düştü. Gerçekleştiren birini görmek sevindirdi, ciddi bak. :D Samimiyim. İmrenmedim de değil. (6)
#50 - Kasım 03 2009, 21:51:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.