Alternatifim Cafe

Ne yo

Discussion started on Yabancı Sanatçılar - Gruplar

Shaffer Chimere Smith (d. 18 Ekim 1980), veya bilinen adıyla Ne-Yo, ABD'li bir R&B şarkıcısı, söz yazarı, yapımcı, aktör ve dansçıdır. Kariyerinin başlangıcından bugüne, Amerikan Billboard Hot 100 listesinde ilk ona giren beş şarkısı, Billboard 200 listesinde zirveye oturan iki albümü bulunmaktadır. Ayrıca, Ne-Yo'nun diğer sanatçılar için yazdığı parçalar arasında da liste başı olanlar mevcuttur.

Ne-Yo, müzik sanayisine R&B şarkıcısı Mario için yazdığı "Let Me Love You" parçasıyla adım attı. Parçanın ABD'deki başarıları sonucunda, Ne-Yo ve Def Jam şirketinin başkanı arasında, sözleşme imzalamak üzere bir görüşme gerçekleşti. Ne-Yo, 2006 yılında, ABD'de bir numara olan hiti "So Sick"in de içinde yer aldığı In My Own Words adlı ilk albümünü Def Jam şirketi aracılığıyla piyasaya sundu.
#1 - Mayıs 19 2009, 10:08:06

(röportajlarından, katıldığı talkshowlardan gözlemlediğim kadarıyla) oturmasını kalkmasını bilen, çok kibar, tam anlamıyla centilmen, gerçek bir rnbci . .

özellikle ;

miss independent* & mad*

hayran olduğum ve inanıyorum ki ömür boyu dinlemekten sıkılmayacağım parçalarından sadece 2si. . dinlemeyenler varsa (ki rnb müziğe azıcık ilgi duyan bir kişinin en azından bu parçalardan birini duymamış olmasının imkansız olduğunu da belirteyim.) şiddetle tavsiye ederim ;)
#2 - Mayıs 22 2009, 21:46:47
(=

So sick & Mad.

Tanrım sana geliyorum.  quill
#3 - Mayıs 22 2009, 23:09:10

En sevdiğim sese sahip olan R&B sanatçısıdır kendisi. Yazdığı ve söylediği tüm şarkıların hastasıyımdır.Özellikle "miss independent" ve "mad" şarkıları çok güzeldir.
#4 - Ağustos 13 2009, 21:22:01
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.