Alternatifim Cafe

Öğretmenlerinizin sınıfı yaran sözleri...

Discussion started on Komik Yazılar

BİZİM Bİ MAT. HOCAMIZ VAR DERSTE BİRİNİN KONUŞTUĞUNU GÖRÜNCE ONA DÖNÜYO VE AYNEN ŞÖYLE DİYOR:
-YÜZÜNÜZE TÜKÜRSEM YARABBİ ŞÜKÜR DİĞECEKSİNİZ
#51 - Kasım 27 2008, 18:11:18

Fizik DErsini LAb işlerdik .. Lisede :D ( ünili olduk :d neyse :d )

Vedat hocamınız  Şive Olsun Laf Sokması Olsun .. Sınıf öğretmeni olsun En sevdiğimiz:d Örnek aldıgımız Hocamızdı..

Arkadaşlar Kavga Etmişti. Buda Sınıf öğretmeni diye ayrı bir sorguya alır :d

lan fatih sana bak bu adama bak  hammsterla kedii kapısıyor sanki ..yer mi sende camıs gibi olmuş cihan var :d 

#52 - Kasım 30 2008, 23:48:58
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Zeitgeist

Hoca değilde ben yardım sınıfı bugün. Aslında, pek de komik değil fekat anlatmak istiyorum yinede.

Matematikçiye "Hocam, size Ali'nin selamı var." demiştim, "Hangi Ali?" dedi, "Şehirler Arası Otobüs Terminali." demiştim ve adam çık git bu sınıftan demişti. Ben bunu kaldıramadım efenim. Espri yarışına girdik kendisiyle. Derken kendisi şunu söyledi;

- Ya ben aslında, baget falan bilirim bateri falan, diye manasız bir cümle kurdu.
Ben de;
- Hocam sizin bileceğiniz baget anca et olan bagettir deyince tüm sınıf koptu efenim. (6)
#53 - Aralık 02 2008, 21:59:23

Canımı Sıkmayın Bnm Terbiyesiz Herifler.  (6)

Komik Gelmeyebilir Fekat Hocanın Söyleyişi Duymanız Lazım.  (6)
#54 - Aralık 03 2008, 22:33:45

Hevai

Din Kültürü Hocasının Erkek Pansiyonunda  nöbet günüymüş. Bizim arkadaşlardan birinin odasına girmiş. ''Hadi çocuklar uyanın artık sabah oldu.'' demiş. Kimseden ses seda çıkmamış tabii. O gün de ilk defa kar yağmış. ''Aaa,çocuklar bakın kar yağmış'' demiş daha sonra. Millet ayaklanmış,pencereye koşmuş. Arkadaşların bu davranışını görünce anında espriyi patlatmış. Aynen şu şekilde;
 ''O zaman ne diyoruz,karın kaldırma kuvveti suyun kaldırma kuvvetinden daha yüksektir.''
  Eski Türk sinemasında fırlamış bir şekilde giyinen Biyoloji hocamızı hiç sormayın. O zaten başlı başına olay bir kadın. Saçının rengiyle,giyim şekliyle kendini aşmış bir insan. Moralimin en bozuk olduğu günlerde bile  beni güldürmeye yetiyor onu görmek. :Ç
 Bizim okul başlı başına olay zaten. Yeri geldikçe anlatırım ben sizlere olayları,yavrucaklarım. Sağlık ve sıhhatla kalınız....

#55 - Aralık 04 2008, 14:22:49

bizim ingilizceci başlık yazıor tahtaya we arkin biri soruo
-bu başlıkmı?
muhterem hocamızın cewabı ise
-yok oğlum gıçlık ;)
#56 - Aralık 13 2008, 21:00:46
OFFFFF...Etti cana tak malesef yok çaresi yalnızlığın
Sen ve koparamadığın halatların yeter artık nazlandığın
Ağlama kıyamam ıslanır buklelerin
Aklına geldikçe uktelerin
Zaman makası ipleri keser sona kaç var
Pişmanlık için çok geç ama kabus için henüz erken....

rihanna_m

Sorduğu sorulara bir türlü doğru cevabı alamayan coğrafya hocamız en sonunda sinirlenir.
- Kulaklarınızla değil başka yuvarlak yerlerinizle dinliyorsunuz galiba ! (6)
#57 - Aralık 15 2008, 17:19:26

bnde bir gün hocanın kafasına kapı düşürüodum kapı menteşelerden çıkmıştı yasladım kapının oraya derste bi rüzgar esti tam hocanın ayagının ucuna hoca altına yapıodu korkudan (6)
#58 - Aralık 17 2008, 15:27:05
asdxdD

bi cuma günü istiklal marsını söylemek icin toplandık tabi mutlaka müdürümüz konusma yapar yada duyuru o gün yine basladı konusmaya aynen söle 'kızlar alınmasın hatta kulaklarını tıkasın, laaan it herifler lan ben böyle rezalet görmedim oglum koskoca delik dururken niye nasapaya işiyonuz' dedigi anda bütün okul kopmustuk
#59 - Ocak 06 2009, 19:07:42

Coğrafyacı :D
Bir arkadaşımız boş kitabı götürüp
-hocam sorunun cevabı bumu' diyince
-Doğru,!evet evet
:D :D :D cidden burdan hiç komikmiş gibi gelmeyebilir ama çok komikler :D
#60 - Ocak 06 2009, 19:12:50

Hayalleri Bekledim Birgün Gerçek Olur Diye,
Gözyaşımı Biriktirdim Belki Bardak Dolar Diye,
Emelleri Tekmeledim Dost Yanımda Kalsın Diye,
Her Seferde Tektim Ben Şimdide Öyle.. 

Bizim ingilizce hocamız çok güldüğümüz için ben ve arkadaşıma "tamam, yırtılmayın!" dedi.. rezil olduğuma mı yanıyim, bu söze mi güliyim.. :Ç
#61 - Ocak 06 2009, 19:25:59
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

dersanedeki matematik hocamız delirdiği için son zamanlarda şifreli konuşmaya başladı.. örnek..

-şimdi aslında NŞA drumlarında bu soruyu denklemle çözmelisiniz.. ama şıklardan gidin..   

NŞA : normal Şartlar Altında :Ç
#62 - Ocak 08 2009, 19:44:46
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Bir de ingilizcecimiz yine ağzını deve gibi yaparak homurdanıyor.. :Ç sınıftan aynı öyle ses geldiğini iddia ediyor. .:Ç
#63 - Ocak 08 2009, 19:54:59
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

Bir de ingilizcecimiz yine ağzını deve gibi yaparak homurdanıyor.. :Ç sınıftan aynı öyle ses geldiğini iddia ediyor. .:Ç

evettt evet (6) gerçekten de homurdanıyor.. şahidiz buna :Ç
#64 - Ocak 09 2009, 20:15:56

sabah yatakhanede kızlar evi müdürünün anonsları "ögrencilerin dikkatine bugun tören günüdür. yha formanın altına spor ayakkabı giyilirmi cocuklar " vb

bikerede türkçe dersinde kübra ve aybars sakalasıyorlardı sanırım birbirlerini gıdıklıyorlardı hocada aybars zombisel hareketler yapma deip taklidini yapmştı ve yarılmıstk bi kerede tüyapa gidecektik aybarsta hocayı deli etti en son hocam orda eglencekmiyiz gibi birşey söyledgnde hoca yha olum ne bu hal askere gidincede disko mu arayacaksın deip 190 boyundakı yetişkin bir adam dans etmeye basladı (disko dansı) ve herkes yine yarılmıstı 1 yıldan fazla oldu hala o taklidi yparz :D
#65 - Ocak 09 2009, 20:27:23
ı feel ur emptiness.ı understood my mistake.ı couldnt do anything.all that ı can do is missing u ...

İSTANBUL MALTEPE LİSESİ öğrencileri ve çevre okullar bilir yani VELİ TEK hayatımda tanıdığım en en onu tabir edecek bi kelime bulamıyorum o gerçekten farklı bi insan kendi yazdığı cevap kağıdına 70 veren ve 'kim bu salak ismini yazmamış' dien türünün tek örneğidir kendisi dersleri adeta bi show gibi geçerdi özllikle latin kökenli kelimeleri telahfuz ederken bizi gülmekten öldürürdü bizi bişi yazdırırken bir kaç milyonkez tekrarladığı için defterler yazım hatalarıyla dolu kekeme diil konuşamkta güçlük çekiodu sadece mesala olurya bi an biri bişi der ve sınıf galyana gelip ıslıklar alkışlar ve bağırışmalarla dolar işte VELİ TEK sinirlenir ve

-sen dön yönnü çevir çabuk(ve o sırada çocuk kitaba yumulmuştur)
-arkadakiler len alkış çalmayın (ciddii bi ifade ve şivesiyle)
-bakın bu hiç konuşuyomu(aslında ele başları o hocanın tabiriyle alkış çalanda)

-"ADAM OL NEFES AL"
-"GİT KENDİNİ DİSİPLİNE VİR"
-"KAFANDAN KIVILCIM CIKART"
-"BU ADAM SİZİ KANDIRIYOR,ÖNCE İNSAN OLUN İNSAN!BAKIN BU ADAMIN İÇİ KOF"
-"BAKIN NAİME ÖYLE ÇALIŞTI Kİ KAFAYI YEDİ"
-"3-A SINIFI İYİ BİLİR *** BAŞARININ SIRRI ?? = OKYANUS"
-"ZATİ KAFAN ÇALIŞMIYOR Bİ DE ORUÇ TUTUYORSUN"
-"SEN!SESİ KES SESİ KES HAYVAN!"
-"İZİNSİZ KAÇIYORSUNUZ"
-"ABSİSSK AAASİT"
-"KARAAACİYER"
-"OROOOOV"
-"SEN BEENİM GURUURUMLA OYNUYORSUN"
-"GASSUURUASSYON İVRESİ"(GASTİRÜLASYON EVRESİ)
-"SEN SANAATI UNKAPANINDA KASET CIKARMAK MI SANDIN"
-"HAALİLL DERSİ DİNLEMEDİĞİ VE HUZURU BOZDUĞU İÇİN BENİM KANAATİMCE SÖZLÜ NOTU ZAAYIF OLABİLİR"(yalnız bunu not defterindeki o küçücük haneye yazıyor :))))

bunu kesinlikle bilmelisiniz sınavlarda kesin çıkar ama bilmeseniz de olur" :))

şimdi bis o zaman buradan hareketlee:)

-seni dağcılar kulübüne yazdıralım hareketlisin ya :D:D

-Adam ol defol ederim :O:D

-Kopya çeken yanıma gelsin asdasafgsasdad :D:D:D

-Yuvarlak kafada sivri zeka :D:D
#66 - Şubat 06 2009, 20:55:11
Geride kalmakmış zor olan.
Giden otobüsün soğuk camına başını yaslayıp,gözyaşlarını akıtmak değil... Gidenin ardından ağlayarak el sallamakmış zor olan....

Ortaokuldaki ingilizce hocası yazdığı yazılara hareket çekerdi. (6) Lisedeki hocalar baya espiriliydi ama hatırlamıyorum. (6)
#67 - Şubat 08 2009, 02:54:14
Şefim sarı kula var mı?

bizim müdürümüz de doğulu. bi cuma gün hepimiz evlere dağılmak için beklios ama konuşuos hocada düzgün giyinmiş o ana kadar müthiş bir türkçeyle konuşmuştu.baqtı bizi susturamıo aynen şöle
- susun bakan!!
o an topluca koptuk... :D
#68 - Şubat 08 2009, 15:31:13

çılgınlar gibi türev almak  kioptum
#69 - Şubat 09 2009, 23:43:02
___<3<3<3  böyle bir sevmek <3<3<3 ___

Bir arkadaş sınıfta hızlıca yürüyordu İngilizce dersindeydik.

(Hoca da imalı konuştuğunu zannediyor fakat söylediği şeyler gözlerimizden yaş getirtecek kadar yarılacak sözlerdi.)

Hoca arkadaşa bağırdı: " Oğlum dışarda at koşturun dinazor koşturun!" (6)

Hala aklıma geldikçe yarılmaktayım.. :Ç
#70 - Şubat 10 2009, 12:57:33
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

(6) Evet oktay hoca demişti bunu (6) espri yapmayı henüz öğrenememiş bir insandır kendilerini :Ç

not: bu ingilizce öğretmenimiz ayrıca metalci (6) slayer, nightwish,epica vb. birçok grubu dinliyor :Ç Piskopat :Ç
#71 - Şubat 11 2009, 11:04:45

Bir de o ingilizceci her şeye "siz buna ne diyorsunuz" gibilerinden şeyler söylüyor. Alzaymır mıdır kendileri yoksa laf olsun diye mi yapmakta bunları hala kimse bilmiyor.. (6)
#72 - Şubat 11 2009, 11:07:26
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

Aranızda bazı kendini bilmezler var onlar kendilerini çok iyi biliyor :D
#73 - Şubat 11 2009, 11:17:26
İmzam kural dışı kusura bakmayın.

Zeitgeist

Pek meşhur coğrafyacımızın gözleri bozukmuş meğersem. Buram buram sigara kokusundan kısa süreli bir astım yaşasakta, 1-2 dakika sonra hocanın tipine odaklanabildik. Her zamanki gibi lalettayin bir kıyafeti vardı. Gözlerine, nah kocaman gözlüklerden takmıştı. Tüm sınıf, 'Hocam çok seksi olmuşsunuz.' diye bağırmaya başladı. Hocanın vereceği bu cevabı kimse beklemiyordu. İşte bu söz, altın vuruş niteliğindeydi;

' Öyle demeyin lan. Sokakta attırmasınlar bana! '

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim evvela. Daha sonra gülmeyi seçtim tabiikide.  (6)
#74 - Şubat 11 2009, 17:41:29

çok sayın eski sosyal öğretmenimizin bir olayını anlatmak istiyorum efenim (6)
kadının öyle bir giyim tarzı varki hayır giyim tarzı mı demeliyim buna bilmiyorum.son derece iğrenç mide bulandırıcı bir şekilde giyinir kendisi :D yine öyle giyindiği bir gün dersteyiz.bizimkinin son derece iğrenç giyindiği günlerden biri.yeleğini de ters giymiş gerizekalı :D bizde herzaman acayip giyindiği için farketmedik
-aaaa ulen ben yeleğimi ters giymişim
-sınıf kopar
-Allahın gerizekalı mahlukları salaklar,niye sölemiyosunuz ters giydiğimi
-ters de düz de farketmiyo hocam,ikiside berbat
-terbiyesiz gerizekalı.
-sınıf tekrar kopar (Ç)
#75 - Şubat 17 2009, 20:44:43
"İnsanlar kurtçuklara benzer. Küçük, kör ve değersiz.''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.