Alternatifim Cafe

Elqajiye

Discussion started on Alternatif Üyeler

depresif

TSİ. Markadır kendisi. Ve ben bunu Ertan'dan çalmışımdır. Eşsizdir. Hakkında uzun uzun yazacağımdır lakin ilerleyen vakitlerde. Vaktim yok da ondan.  ''Ker dı kuna teniya''yı en rahat söyleyebildiğimdir. Ki hatta ve zaten tek söylediğimdir. Küfür merkezlerimi uyarır. Depresyonun anasıyla derin münasebetler kurduğum anlarda dahi bizi -kıskanç işte- ayırabilir. Gülme krizlerimin birincil sebebidir. ''Fatma tu çıqa mezın buyeee! :o'' cümlesinin öznesi olan Fatma ile evlendireceğim insandır. Lakin ne Fatma ne de Sılho dediğim solucan bu izdivaçtan haberdar değildir. :p (Zaten birbirlerini de tanımazlar.)Olsun cane evlenince öğrenirsin. Evlenince öğreneceğin birçok şey gibi. :p

Son olarak ''gü buxe Sılho'' demek istediğim üyenin aynaya bakınca gördüğü surete sahip üyedir. Evarbaş.
#1 - Nisan 06 2008, 20:17:04
« Son Düzenleme: Temmuz 20 2009, 19:18:48 Gönderen: Darque Ash »

depresif

Benden başka kimsenin de Sılho diyemeyeceği üyedir. Evet bu bir tehdittir yoldaşlar.
#2 - Nisan 06 2008, 20:19:39

Şizofren Sevdam..

aha bir ben bir topal eksikti üye biyografilerinde ayy pardon alternatifim sözlükte
topalım solucanım kurban olduğum yaratık özlenesi sevilesi deli
hem âma hem topal hemide solucan hemide gönlümün tahtı (6)
#3 - Nisan 06 2008, 20:20:02

night

türünün son örneği olan ayaklı solucangillerdendir, malesef o da topallıyor :P (espiridir dikkate alma abicim) (6)
#4 - Nisan 06 2008, 20:22:03

ScaBieS

Topalda olsa yassı solucan olma ihtimali vardır. :p
Forumun vazgeçilmezlerindendir bana göre.
Yerine göre davranmayı bilen, aranan üyelerdendir.
Konun hayırlı olsun der mekanı terk ederim efem.
#5 - Nisan 06 2008, 20:49:47

Mandalina Kabuğu

(bkz: manyak çıcık )
#6 - Nisan 07 2008, 11:28:46

depresif

Cihan. Solucan. Nerden baksan doymuş hidrokarbon. Lakin çelişir kendiyle. Doyumsuzdur. Kaç karbonlusun sen oğlem? İzomerin var mı? Hı? :p
#7 - Nisan 07 2008, 19:43:15

forumun önde gelen üyelerinden birisidir.
iyi insandır.
heryerde kendini belli eder.
#8 - Nisan 07 2008, 19:49:27
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

depresif

Memleketiyle bile baş tacıdır. Her memleketlisi gibi komiktir. Komik kelimesi yetersiz kalıyor gerçi, yeni birşeyler lazım. Anlatılamaz. Anlatılabiliyorsa da ben anlatamam. Hasta haliyle bile bana beddua etmiş olmasından hem de Kürtçe beddua etmiş olmasından anlıyoruzki özünden hiçbirşey kaybetmemiş. ''Kürtlere kastım olsa Cihan'ı bu kadar sevmezdim.'' cümlesinin yüklemine ''kimi bu kadar sevmezdim?'' sorusunu yönelttiğinizde aldığınız belirtili nesne türü cevaptır bu bey. Ayrıca bu cümle çok bayatladı. Kullanmayın yavru solucanı. O daha küçücük çocuk. =/ Bremın mızıkacısı. Çok özlendiğini bil, çabuk iyileş gel artık. Kürtlere kastım olsa seni bu kadar özlemezdim. Anlatamıyorum seni, bak. Bra'sın sen işte. Varsın proteinlerimiz çok benzeşmesin, varsın DNA testi yapmaya kalksak sonuç ''Siktiir lan, dalga geçisen? Ne kardeşi oğlem? Manyaksınız?'' diye gelecek olsun, sen o kadar kardeşsinki. Öpmüşüm DNA'nın ebesini. Ha seni bu kadar sevdiğim halde senin hatırın için soğan yedim mi? Yemedim. Yer miyim? Yemem.
Briya te kırıme pır. Zu were. Axinate nalinamın. =P
#9 - Temmuz 04 2008, 20:59:05

Şizofren Sevdam..

özledim hemde çok
birtanedir dost insanı, saatlerce susturmaz konuşur
zaten onunla konuşmak dertleşmek harikadır
mutsuz olma imkanınız yok yanında olamaz
kendisine hakaret olarak algılıyor herhalde (6)
canımın içinin değidiği gibi anlatılmaz yaratık o
can en önemlisi olmazsa olmaz
her an arar gözler onu, sıcaklığını
sevildiğini bil lean
#10 - Temmuz 04 2008, 21:02:17

depresif

Ayrıca (bkz: elqajiye )

=P
#11 - Temmuz 04 2008, 21:06:56

Enişte insanı.  :D
Ağlarken,sızlarken,mutluyken,mutsuzken,özellikle geyiğim gelmişken kısacası her an her saniye saat kavramı gözetmeksizin ''Enişteeee!!'' diye yamacına yamacına sokulduğum,yaklaşık 2 yıldır beni Mardin'e götüreceğine söz verip 2senedir götürmeyen  (6)  canım insan.  :bite
#12 - Aralık 13 2008, 23:53:39

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

Vakti zamanında kimliğinin fotografını çekip, ülkemden memnunum gibi nutuklar atan, şimdi ise dtpyi savunan biri...
#13 - Aralık 14 2008, 02:31:35
kuzi tennım pkk^^^
Çek, sündür, bırak don lastikleri 1 lira^^^^

Şizofren Sevdam..

hayatımın tescilli manyağı
olmazsa olmazım, canım, dostum hatta herşeyim
öküz de olsa sevilir tarafımca
aynen Seda'M ın dediği gibi; bu dengesizi alıp evde beslemeli (6)
ona kızmadığımda saçma şekilde şaşıran, anlamsızca hakaretlerimi duyup mutlu olan, ilginç bi yaratık o
gün aşırı ettiğim hakaretlerin haddi hesabı yoktur
bilgisayarımın antivürüsüdür
her an yanınızda olması gereken nadir insandır
sakince dinler. genelde hep kötü olduğumdan ilaç gibi gelir o bana
anlatılmaz hatta yaşanmalı doya doya
#14 - Aralık 14 2008, 16:31:50

Evine dön.
#15 - Aralık 15 2008, 10:29:38
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

Şizofren Sevdam..

netten uzuuuuunn bir süre ayrı kalması beklenen yaratık kişisi -öyle bişey işte- (6)
#16 - Aralık 22 2008, 08:43:00

Şu sıralar forumda ExE olarak dolaşıyor sanırım, yanlış anlamışsam affet Cihan. .P
#17 - Aralık 28 2008, 17:08:49
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

bu forumda sayılı tanıdığım, tanıştığım insanlardan tek'i  :)) son 1 senedir çok sık konuşamassakta sohbetini beğendim kendini belli eden sevip ,saydığım sayın cihan bey  :artis
#18 - Nisan 27 2009, 16:52:05
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

artis ,virüs bozuntuzu mahlukat kayıp bu ara , hayırlısı bakalım haberi cıkar yakında dur bakalım nerelere kayboldu :D severim adaşımı
#19 - Haziran 06 2009, 17:01:01
İnsan isterse yolunu bulur , istemezse bahanesini ...

Şizofren Sevdam..

insanlar üzerinde etkisini yoğun bir şekilde gösteren, mükemmel bir terapidir kendisi.
ama buna karşın içten içe -Allah belanı versin len- demeden de edemezsiniz bkz:ben
o zaman ne yapıyorum/z ALLAH BELANI VERSİN ÇİYO
#20 - Temmuz 19 2009, 18:36:55

Gökbige

Asıl yaşı 98'dir kendisinin. Asırlık yaşamına Rus hastası bir rahatsız olarak devam etmiştir daima. Moruktur. Tırsar da benden - (h) -. Neden tırsar? Çünkü her an onu Azra hâline getirip çeşitli kılıklara sokabileceğimi bilir. - =P -
Rus hastalığına ve morukluğuna rağmen, pek sevilir Topal.
#21 - Temmuz 20 2009, 09:59:35

2-3 sene öncesinde eş zamanlı olmasada ironik şeyler hazırlardık Cihanla. Cocacolaydı bi ara nicki : p
#22 - Temmuz 20 2009, 14:05:41

Bknz:
ByCoCaCoLa (Konusu yok Olunca  gizli Link atarız )
#23 - Temmuz 20 2009, 15:16:10
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

Dil-Nişîn

Yeni!
Şişko patatesim o benim.. =) Birbirimizi uyuz etmeye bayılırız. İzmirden dönerken bi de geçenlerde kuafördeyken sesini duydum. Telefonda devam ettik atışmalarımıza. =P Memnunum ben bu durumdan. :ehem 
Bütün bunlar bi yana hep yanımdadır. Nasılım, ne yaparım merak eder. Virüsüm der yanımda olur.
Ciyan abeeem beniiim =)
#24 - Temmuz 21 2009, 21:08:06
« Son Düzenleme: Ekim 19 2009, 14:47:26 Gönderen: Dil-Nişîn »

Şizofren Sevdam..

Kaldı 2 gün. Gittiği an eksik kalıcam eminim.
Msnde konuşurken bile bu aralar duygusallığa bağladığım kişilik. Dün anası ve kardeşleriyle küçük çapta bir konuşma gerçekleştirip, beni Cihanın aldattığı kız olarak görmeleri pek eğlendirdi. Gidince ne yapıcağımı bile bilmiyorum. Tüm gün sinirimi, stresimi, üzüntümü, mutluluğumu herşeyimi çekiyor. Konuşamadığım ulaşamadığım tek gün yok ona. En basiti, günaydın mesajlarını kim göndericek lean bana. Her gün ayrı telden çalan bir günaydın mesajı geliyor kişiden. Her gün gülerek başlıyorum işime.
Cansın sen, can.
#25 - Ağustos 15 2009, 08:16:17

düş #

Hakkari denince yüreğim ağzıma geliyordu zaten, ama artık daha fazla gelicek.
Özlemişim Cihan'ı, konuştuk hasret giderdik biraz.
Hakkari'ye çıkmış ataması, komando oldu, yakışır (=
#26 - Ekim 18 2009, 11:56:07

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.