Alternatifim Cafe

SkinWalkers

Discussion started on Alternatif Üyeler

Hevai

Forumda anne-oğul ilişkisinin tüm ayrıntılarını en güzel biçimde bize sunmakla mükelleflenmiş insanıdır Hamdi. Perde asma olayı olsun ''Git komşudan tepsi al gel'' olayı olsun,bu çocuğun ne çektiğini bir Allah bilir bir de forum ahalisi. 
''Başka konular bulamıyor musun oğlum?'' diye sorarlar adama. Yakında seni forumun aile içi ilişkiler uzmanı yapacağım,haberin olsun.
#26 - Eylül 18 2009, 17:47:14

Bundan 3,5 sene önceydi...
Ben ya 7 ya 8.sınıfa giderken benim mal bir arkadaşım sayesinde tanıştığım şey insan  (6)
Önce aramızda ki elektriklenmeler bişeyler oldu..
Sonra aramızda ufak tefek kavgalar yerini şiddetli bir geçimsizliğe bıraktı..
Daha sonra kopma noktasına gelen ilişkilerimiz...  (6)
Git gide büyüdük Hamdiyle birlikte..
Aşık olduk sevdik sevildik seviştik  (6) (6)
Sırdaş olduk..  X(
Sonra yeniden alevlenen aşkımız....  (6)
Onu alternatifimcafe üyesi yapmamla beni satması bir oldu..
Ben üyeliğimi sildirdim geldim baktım ki hala burda..
Sonra yine büyüdük..
Bugünlere geldik..
Neler yaşadık neler gördük biz..
Görmüşüzdür mutlaka.. :D  (6)
O ki benim aşkımm  (6)
O ki msn şifremi bile verdiğim güvendiğim insan
O ki en zor anımda yanımda olan insan  (6)
Neyse uzatmanın manası yok seviyorum seni  ;)
#27 - Eylül 19 2009, 21:28:19

Bu aralar kafasi bozuk, acayip yardima ihtiyaci var ve en kısa zamanda psikolojik destek almasi gerekiyor, kafayi yemek üzere..
Bayramlardan nefret ediyor, böhüee.. Bune laan? İşkence gibi.. Sabahin 6 sinda basimda valide, zıplaa cami'ye yürü bune lan, uyku kadar tatlı birşey varmi ya. :/ Lan şaka maka bu kadın kakfasina koyduğu zaman yapamiyacaği şey yok, beni cami'ye bile gönderdi. Tamam herşey güzel, gittik.. Ev fasli bitti bu sefer İmam Efendi başladi, öyle saçma seyler diyorki tamam abi, inaniyoruz Müslümanız.. Bune laan, adam içipte gelmiş herhalde hele bide o dua ettirişi yokmu, bitersin yemin ediyorum iki saat ayağim uyuştu laan.:/ Uzattida uzatiyor, kalkicam küfür edicem artık yeter lan filan, herkes saldırıyormuş bana.. Ama abi bukadarda olmazki bir dua bukadar uzunmu sürer, ben içimden ettim bitirdim kompile adam hala dua ediyor, Ateist olucam bu imam yüzünden, dinimden soğuttu beni resmen, her Bayram aynı vuk-kaat, yok birde büyüklerin ellerini öpmek yokmu hacı deşiyor içimi resmen, bide peder bir söz söylediği zaman evde Kural sayılır, rajon keser hayydiii, birde onun arkasina takıl köpeği gibi ona buna gidip el öp. Hayır gidiceğimiz yer 1-2 yer olsa neyse adam bütün akrabaları resmen elden geçiriyor, lan zaten kimse para mara vermiyor, bide bayram diyorsunuz buna, dedeyi öpüyorum hatta yalıyorum ve güzelce sıvazliyorum, elimi açıyorum hayrına atıver birseyler diyorum, defol diyor bana :/ Essek kadar oldun diyor, olum çok şanslısınız sizin bayramda para alicağiniz birileri var, ya ben napiyim ? :/ Tamam onu geçtik, ya şuna ne demeli okadar güzel oynuyan insan, okeyde kendine rakip tanımayan insan, kim o beniiim tabikide, ve bu insan buğün okeyde 1 kere bile açamadı ve 7-8 kere teke kaldığım zamanda karsi takım okey ile oyunu açtı, fıttırdım resmen, abi bunları niye anlatiyorum içimden geliyor, yavas yavas yazıyorum ki benim hakkimda bilgi edinin, demekki neymiş imamlara alerjisi varmiş bu kişinin, hele birde şey var, eshot meselesi adam poposunu makineye deydirdi, ona hiç deyinmiyorum zaten burasi +18 bir mekan değil, tamam neyse, ben balkon fantezisine gidiyorum..
#28 - Eylül 21 2009, 00:48:35

arsenik

Bak baaak, ne kaçırdın biliyor musun? Cam açıcaktım sana gece köründe, yaa. Dekoltemde vardı.
#29 - Eylül 21 2009, 02:13:12

arsenik

Kardeşim ayağına götürüyorum onu ben. Kardeşim ayağına sarkıyorum, sulanıyorum ona. Rahatlayanlar olucak böylece. Hem benim sayemde neler yaşamadı ki o. Hep ben yaptım, yaa.
#30 - Eylül 21 2009, 16:22:37

xX_NightmarE_Xx

Dengesiz...
Aynı zamanda gıcık...
Yine sinir etti beni!!

İnşallah rahat uyursun bu gece canım benim! (=
#31 - Eylül 21 2009, 18:44:18
« Son Düzenleme: Eylül 21 2009, 18:49:22 Gönderen: Hyphen »

arsenik

Şuan cam show yapıyoruz ve hamdi yarı çıplak. Korkuyorum, eneeee.
#32 - Eylül 21 2009, 19:58:25

Israrıyla resim koydum foruma.
#33 - Eylül 21 2009, 20:55:33
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

En çok neye sinir oluyorum biliyormusun? Orada burada benim arkamdan konuşan lavuklara sinir oluyorum lan! Bir derdin varsa gelirsin adam akıllı bana dobra dobra söylersin, ya tatmin ederim seni yada tatmin olamadan defolup gidersin.. Yok anliyamiyorum zaten insanlari, ortaliği karıştırmak için ellerinden gelenleri yapiyorlar..
G*tleri kalkmis, adam olun lan, üstüne alınması gereken kişiler alınsın, alınmayanlar bu yazıyı an itibari ile unutsun, o lavuk kendini biliyor zaten.. Kendini belli ediyor, çok bilmiş edaları' bilgisi olmadiği bir konu hakkinda yorum yapmak, ona buna laf yetiştirmek sayamiyorum daha..
Neyse tamam boşver diyorum.. Sinir ediyorsunuz adami, insan gibi yazın bari adımı söyleyin adam gibi konuşun, lafı dolandirmayin ağzınızda gevelemeyin en sinir olduğum şey dobra dobra ol agırlıgını koy, bari biraz gözümde kaliten artsın, yok ama sen onuda yapamazsın okadar aciszin zaten..
Neyse diyorum gene susuyorum.. Ama birgün kötü patlıcam.. Buraya kafa dağıtmayami geliyoruz yoksa sinir stress sahibi olmayami, lan ben buraya eğlenmeye geliyorum boş zamanımı değerlendiriyorum adami sinir etmeyin, g*tü kalkiklar sizi.

Yorum yapanlara çok teşekkür ederim, gözünüzde değerim olduğunu bildiğim iyi oldu, sevindim..  ;)
#34 - Eylül 22 2009, 13:22:50
« Son Düzenleme: Eylül 22 2009, 13:25:07 Gönderen: asdfghjklşi. »

sinirlerini gevşetmeli bu çoocuğun valla   :haydut
#35 - Eylül 22 2009, 17:45:30

Köpek ürür,
Kervan yürür.

serverim.net'teki kıytırık linkini bulamadım diye dalga geçmiştir benle. :hih:
Sıkıntıdan yazayım dedim.
#36 - Eylül 22 2009, 22:13:28

hamidem :Ç çıplaklar kampına masör yapıcam seni lan :Ç (6)
#37 - Eylül 23 2009, 17:43:55

sessiz yalnızlık

Bana telefonda dediklerini düşünüyorum birde forumda yorum yaptığı insanlara bakıyorum , şaşırıyorum ister istemez.
#38 - Eylül 23 2009, 21:49:25

Bu kişi bu aralar Metal müzik dinlemeye başladi, geçiçi olduğunu biliyorum bir hevestir gidiyor fakat acayip eğleniyorum dinlerken, nedeni bilinmez birsey anlamasam bile içime bir heves bir atraksiyonluk geliyor, anlatamadiğim bir duygu zıplayasim filan var =Ç
Ama gelip geçici tabikide, özümden kopamam ben zaten belli bir zaman sonra beynimin içine ediyor bu sorunu aşamadim, Cansu sağolsun. =Ç

Reklaaaam.

Yok abi yok olmaz böyle, iyide fazla kafa şişiriyor 1 kac şarkı haricinde tutmadim.. Dedim ama ben dimi kopamam özümden, neyse geçici bir hevesti zateeen.
#39 - Eylül 25 2009, 11:04:07
« Son Düzenleme: Eylül 25 2009, 18:37:17 Gönderen: asdfghjklşi. »

Herşey eskisi gibi artık,ben çook mutluyum.
Sohbet etmekten gerçekten zevk aldığım nadir kişilerden biridir.
Ayrıca masör olunca bende faydalanacağım.
10 taso + 2 gazoz kapağına anlaştık.  ;)
+
Rock dinle tabii oğlum.
Rap de neymiş.  :Ç
#40 - Eylül 26 2009, 01:49:10
« Son Düzenleme: Eylül 26 2009, 02:08:15 Gönderen: Hαωк Nєℓѕση »

Konak'ta sürtmüş bugün üstüne balık tutmuş.
Bayağı güldük yine msnde. Yok düz duvarmış,yok kadının ayağını yıkamakmış,yok fındık fıstıkmış.  :Ç
Sen sen ol kadına ezdirme kendini.  (6)
Masaj yapılırken de sakin ol. -anladın sen. (6)-
#41 - Eylül 27 2009, 01:01:56

düş #

Allah'tan gerçekte tanışmıyoruz Hamdi'yle.. boğardı beni ya da ayağıma ip bağlayıp pencereden sarkıtırdı. -.-
Msn'de ilk konuşmamız baya bi olaylıydı (6) Telefonda ilk konuşmamızda..
Arkadaşlığımız bi çok evreden geçti. Önce pek konuşmazdık, sonra acayip iyi olduk, sonra bişiler oldu bozuldu aramız derken tekrar düzeldik son halimiz iyi inşallah böyle devam eder.
Kavgamız gürültümüz, dostluğumuz bitmesin =)
#42 - Eylül 27 2009, 10:37:32

kuzeen

Her Cumartesi Es-Es dizisinin kritiklerini yaptığım bir Hamdiiii. =)
#43 - Eylül 27 2009, 10:43:04

Çok masum biri olduğunu belirten deli dolu ve bi o kadar yauşikli kardeşimdir kendileri =) ama gel görki benim  gözümde senin  o masumluğun hiç yok  =) =) =)  kuşadasına gidecez hamdi unutma .... =)
#44 - Eylül 27 2009, 12:52:33
İnsan isterse yolunu bulur , istemezse bahanesini ...

arsenik

Canımın çüküsü o. Bendeki değeri ölçülemez bile. Bunu anladım son günlerde ben.
#45 - Eylül 29 2009, 17:56:45

Ah Hamdi..
Bugün kahkahalarla güldürdü beni. Hayır, konuşmadık. Sabah arabadayken aklıma söylediği bir şey geldi. Kahkahalara boğuldum. Sen hep gül Hamdi, hiç üzülme, kıyamam.
    :bite
#46 - Eylül 29 2009, 19:19:17
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

xX_NightmarE_Xx

Forumda ki ilk yılımda tanımıştım onu. Aralıksız sohbetlerimiz oldu o zamanlar. Sayısız tartışmalarımız kahkahalarımız ardı arkası kesilmeyen konular vardı. Sonra bir kopukluk oldu. Netten uzaklaşmamdan kaynaklanan bir iletişimsizlik. Arada bir konuşurduk. Hal hatır sormaydı çoğu zaman. Konuşmadığımız zamanlarsa kat kat fazlaydı iki üç kelime ettiğimiz konuşmalarımızdan. İkimizde biliyoruz aslında bir anda her şeyi paylaşırken kopmamızın nedenini. Ama geçmiş geçmişte kaldı…Kızdık kimi zaman birbirimize olanlardan dolayı. Konuşulanlardan, forumda dönen dedikodulardan. Umursamadık, kendi içimizde sinirlendik belki… Uzunca bir süre konuşmayınca gizli kaldı bir takım düşünceler.

Ve evet kopukluğumuzun üstünden neredeyse bir buçuk yıl geçmişti ki benim nete dönmemle değişti her şey demiştik. Bir takım şeyleri konuştuk, hallettik. Sonra yine. Her şey tuzla buz oldu. Biz ki aşklarımızdan acılarımıza sevinçlerimizden gözyaşlarımıza her şeyi paylaşmış iki insan koptuk yine. Tıpkı güneş doğan güne karabulutların karanlığını bırakması gibi…
Aradan neredeyse 7 – 8 ay geçmişti. Benim can sıkıntım sağ olsun her zamanki gibi Hamdi’yi sinir ettikten sonra geri döndük ilk zamanlardaki sohbetlerimize… o zamanlardaki gibi olmasa da buna şükür…

Çoğu insana güven vermez aslında. Ama konuştukça, iç dünyası hakkında fikir sahibi olduktan sonra dersin iyi ki tanımışım, iyi ki güvenmişim diye. Değer verdiğini göstermez. Sanki hiç tanışmamışsınız adını bile bilmiyormuş gibi davranır bazen. O dönemler de geçer. Beklemek gerek… ;)
Arkadaş, dostluk adına mükemmel değer verir, anlatamasada...
Son zamanlarda beni sinir etse de rolleri değişmiş olsakta acısını çıkartırım ben… Umarım rahat uyursun. Uyursunda büyürsün… .p

Dipnot: Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımız…

#47 - Eylül 30 2009, 16:15:36
« Son Düzenleme: Eylül 30 2009, 16:19:33 Gönderen: Hyphen »

Çok yazasım var çooook. Kafam yerinde değil fakat.
Sevildiğini bil lan. Aklımdasın bu saatte.
#48 - Ekim 04 2009, 22:58:24

Kanakım canım benim. İlk tanıştığımız vakitlerde çok şey konuşup paylaşsakta, konuşmuyoruz şu sıralar. Ama bende ki değeri azalmadı hiç. Tanıştığımız süre içinde derdimi dinleyip teselli etmişliği, ya da güldürüp, neşelendirdiği çok olmuştur. Müzik zevklerimizin uyuşması da ayrı bi konu. Joker gördüğüm heryerde direk gelir aklıma. Ama Joker benim :ehem
#49 - Ekim 11 2009, 13:34:32
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Hamdi Alkan'in kücük versionu baya Severim bayada sayarim bu beyzadeyi cook iyi biri makara birde fazla iddaa oynama Olm walla gider paralar :) istedigin zamanda gel sölim hangi maclara oynayacagini : )
#50 - Ekim 11 2009, 21:23:03
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.