Alternatifim Cafe

MİLLİYETÇİLİK NEDEN SUÇ...?

Discussion started on Milliyetçilik

Sence bayrağın önünde çekilen fotoğraflar nasıl bir amaç taşımış olabilir?
medya maymunlarına para kazandırmak,şöhret olurum edası ile görevini suistimal etmek,aile albümümde gazeteye basılmıs fotoraf görmek.Acaba bu adamın yakalandıgını hangi gazeteye manset etsem fikri oldukca caiz.
#51 - Şubat 09 2008, 21:58:07
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

vatanını seven her insan bnce milliyetçi olmalıdır milliyetçilik kötü deil ırkçılık kötüdür. Bence atatürkçü olun Atamızın inkilaplarından biride milliyetçiliktir yaniğ çnkü vataanını ulusunu seviosann bşkalarının özgürlüklerini kısıtlamadan saygı duyarak milliyetçi olunulmalıdır. Mesela liseye başlarken erkekler kndimi bi ülkü ocaana atayımda kurtarırım kavgam oldumu yardıma gelirller dio yaniğ ülkücüler reisler flan kavgacı kişiler bizim kmşunun kızı gazi üniversitesinde okuo kndisi türbanlı deil hani şu geçtiimiz gnlerde almıolardıya türbanlıları reislerde başı açıkları flan almamışlar bilmiorum ama sevmiorum çok aşırımış gbime gelio...
#53 - Mart 04 2008, 19:46:48
İmza Kural Dışı

Milliyetçiliğin ırkçılıkla karıştırıldığı bir zaman^^. Gericilikle falan.
#54 - Haziran 08 2009, 14:00:10
~ Değerlerin kaybolmaya yüz tuttuğunu düşünüyorum bazen. Olmaması gereken şeylerin olduğu anlar, tek yanlışımla kaybolabileceğini… Kaybolamaz biliyorum aslında. Karşılığını aldığım en büyük şey, onda saklı. Ve hep ondaydı.

~ Kaybedince mi anlıyoruz sevdiklerimizin değerini, yoksa kaybettiğimiz için mi değerliler bizim gözümüzde? İşte bunu anlamıyorum.  Benim içinse tek yanıt, onun hep değerli olduğu…

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.