Alternatifim Cafe

Aç İnsanlar İçin Her Gün Bir Kez Tıklayın !!!

Discussion started on İslam Dünyası

Birleşmiş Milletlerin Açlık Sitesine Girin TIKLAYIN

Orada Göreceğiniz Sarı Düğmeye Tıklayın.Dünyanın Herhangi bir Yerinde Aç Bir insan Yiyecek Alıyor Size Hiçbir Maliyeti Yok, Yiyeceğin Parası Reklam Logolarını Görmeniz ile Reklam Yapan Sponsorlar Tarafından Ödeniyor.. Tüm Yapacağınız Bu Siteye Girmek ve Yiyecek Bağışla (Help Feed The Hungry) Düğmesine TIKLAMAK. Bir Saniye Sürüyor, Günde Sadece Bir Kere Bağışta Bulunabiliyorsunuz..
#1 - Kasım 04 2006, 03:08:36
bir varmI$
bir yokmu$

Güzel bi düşünce  :yaril
#2 - Kasım 15 2006, 19:53:50
banlamazsan ...................

Lonelyboy

iyi hoş da acaba gerçekten ulaşıyor mu ve kime ulaşıyor orası da önemli! Duyduğum kadarıyla misyonerler aç insanlara yiyecekleri dininden vazgeçmesi karşılığında veriyorlarmış. o yüzden bunları araştırmak gerekir. Bizden giden birşey olmayabilir ama onlar çok şey yapıyor olabilir.
#3 - Kasım 28 2006, 08:48:24

M.A.V.I_21

iyi hoş da acaba gerçekten ulaşıyor mu ve kime ulaşıyor orası da önemli! Duyduğum kadarıyla misyonerler aç insanlara yiyecekleri dininden vazgeçmesi karşılığında veriyorlarmış. o yüzden bunları araştırmak gerekir. Bizden giden birşey olmayabilir ama onlar çok şey yapıyor olabilir.

katılıyorum sana olabilir iice araştırmak gerekir
#4 - Kasım 28 2006, 23:58:49

tebrik ederim güzel bi konu  :)
#5 - Aralık 04 2006, 14:24:04

teşekkürler paylaşım için...
#6 - Ocak 08 2007, 15:38:59
« Son Düzenleme: Ocak 08 2007, 20:10:46 Gönderen: forbidden! »
artık forbidden! (yasaklı) değilim...  
özgürüm...
ve oyundayım...
güneş gözlerimi kamaştırıyor...

Çok Güzel Bir Şey Bu Saol....

Lütfen Herkes Günde Bir Defa Tıklasın...
#7 - Ocak 08 2007, 15:44:13

resmen siyonistlerin elinde oyuncak olmuş haldeyiz dunyada kime yardım etmek istersek isteyelim %7 dunya bankası trafından kesiliyor bu kesilen yarımda tamamen yahudi kuruluşlarına akıyor kendi kardeşlerimize muhtaç insalara yardım etmeye çalışırken dahi yahudiye yardım ediyoruz Rabbim bizi niyetlerimize göre değerlendirsin inşallah yoksa huzuru mahşerde işimiz çok zor çoook
#8 - Ocak 21 2007, 14:07:54
hangi güzel göz ki toprak olmadı / hangi ceylan göz ki yere akmadı
www.tevekkul.com

beyza-nur

kardes haklısın ama bu dunya duzeninde baska da yapacak bir sey yok sanki. rabbim hayırla serri ayırabilecek gozu bizlere nasip eylesin inşallah
#9 - Şubat 03 2007, 00:54:38

kardes haklısın ama bu dunya duzeninde baska da yapacak bir sey yok sanki. rabbim hayırla serri ayırabilecek gozu bizlere nasip eylesin inşallah
katılıyorum inşallah nasip olur
#10 - Şubat 16 2007, 18:56:21
***BU CİNAYET GÜNAHIN EN HAS HALİ İHANET HAKKIMI VER GİDEYİM ADALET SON KOZUM OLSUN ZORDA SÜKUNET KENDİME SARILIR DONARIM***

umarım aç insanlara ulaşır yardmlar..paylasm icin saol
#11 - Temmuz 25 2007, 11:23:48
hAnİ ßiRqüN özLéRSéN GéaRy dÖnMeq iStéRSéN qéL
h!Ç dü$üNMé biR aN biLé biR ß***ı$ıN YéTéR...!

şeyyy nası oluyo ben göremedim öl ebi yazı :hönk
#12 - Eylül 04 2007, 14:30:34
MaDeM uYkU YaRı öLüM gEcEdİr CaNıMa KaStEdEn

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.