Alternatifim Cafe

RAZR V3

Discussion started on Motorola

ipexy_13

Moto RAZR V3, eşine az rastlanır bir performans sunmak için uzman ellerce yaratılmıştır. Göz alıcı, ultra-ince tasarımının ardında, MPEG4 video oynatma, Bluetooth® kablosuz teknoloji, bir dijital kamera ve daha fazlasını içeren gelişmiş özellikler saklı. Hassas kesim tuş takımı, minimalist stili ve siyah metal kaplaması ile, V3 kendine has bir görüntüye sahip.
Dijital Kamera
Dünyanızı stille yakalayın. Etkili 4 x dijital zoom özelliği ve çabuk pozlama kontrolleriyle unutulmaz görüntüler oluşturun.

Bluetooth® Kablosuz Teknoloji
İletişimi kablosuz sürdürün. Opsiyonel Bluetooth® aksesuarlarından birini seçin.
Dahili Hoparlör
Meşgulken hands-free özelliğini kullanarak sohbetinizin akışını bozmayın veya bir konferans çağrısı sırasında fikirlerinizi paylaşın.
MPEG4 Video Oynatma
Spor aktivitelerini ve müzik kliplerini yükleyin ve izleyin. Hepsi geniş 2.2" renkli ekranda güzelce görüntülenir.
Anodize Aluminyum Kaplama
Ultra-ince Moto RAZR V3 anodize aluminyumun farklı metalik parlaklığına sahiptir.
Gerçek fark ayrıntıda saklıdır. Kimin aradığını, renkli olarak, telefonunuzu açmadan görün - geniş dahili ekran etkileyeci bir harici ekran ile tamamlanmıştır. Hassas kesim metal tuş takımı hafif dokunuşlara duyarlıdır. Her zaman göremediğiniz özellikler aynı şekilde etkileyicidir, örn. dört-bant GSM - GSM şebeke alanı ve serbest dolaşım anlaşmalarının mevcut olduğu her yerde global çağrılar için.
#1 - Şubat 24 2006, 19:05:25
« Son Düzenleme: Mart 02 2006, 13:57:27 Gönderen: ipexy_13 »

ipexy_13

:artis

[eklenti yönetici tarafından silindi]
#2 - Şubat 24 2006, 19:11:06

bu telin aynısı featın ablasında war
#3 - Mart 05 2006, 16:16:50

benimki bunun pembesi
ve bende birde motorola V3İ var
#4 - Haziran 28 2006, 15:51:33
İmzanız kural dışı.

tavada

bende v3i var :artis
#5 - Haziran 28 2006, 15:53:17

peki arkadaslar  cektiginiz fotolari b.sayara hangi programla yukluyosunuz bana bugun acil olarak lazim :(yardiim ediiiiiin
#6 - Temmuz 07 2006, 12:17:37
Haberin yok ben " öLüyorum ! "

" Vazgeçtim  Dünyadan !! "
                                                                                                                                                                                     Bring Me To Life  !!!!!!!

teL.Le birLikte cd verioLar onu yükLeipte atıom ben pc ye
#7 - Ekim 07 2006, 01:03:54
SiL Gözünün YanLızLıkLarını O An FısıLda DuvarLAra Adımı Bin Bıçak Var Sırtımda BiniyLe de Adaşsın Her Biri Hayran Sana

RAZR V3İ başkasını tanımam...arada driver bulamıo ama ossun...
#8 - Ekim 26 2006, 01:47:10
İmza kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.