Alternatifim Cafe

Sevenler Gece Ölür.. Neden?

Discussion started on Aşk - Meşk

Sevenler gece ölür bunu yalnız sevenler bilir
Hançer deymiş gibi kurşun yemiş gibi
Hersey bitmiş gibi sevenler gece ölür
#1 - Ağustos 02 2006, 21:12:29
« Son Düzenleme: Ağustos 02 2006, 22:33:46 Gönderen: Yaseminim »
Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil

sanırım gece tüm ihtişamıyla seven insanın yüreğine çöktükçe, insan umudunu kaybeder... gecenin hep çok puslu bir hüznü taşıdığını düşünmüşümdür ve zaten sevenler hep geceleri ağlar yataklarında yanlız başlarınaa .. off ya bak kötü oldum  :agla
#2 - Ağustos 02 2006, 21:17:13
imza kural dışı

sanırım gece tüm ihtişamıyla seven insanın yüreğine çöktükçe, insan umudunu kaybeder... gecenin hep çok puslu bir hüznü taşıdığını düşünmüşümdür ve zaten sevenler hep geceleri ağlar yataklarında yanlız başlarınaa .. off ya bak kötü oldum  :agla
ewt şu ytklarnda yannıs başlarnda çok doru wala bncede o yüsden...  :agla
#3 - Ağustos 02 2006, 22:04:13
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

ne alaka ya
#4 - Ağustos 02 2006, 22:06:14
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

Nie Gündüz Ölenler Sevmiyormuymus?
#5 - Ağustos 02 2006, 22:30:59
Çömezler tanımaz eskiler iyi bilir ne taklit eder nede Taklit edilir. Sakın laf sokmaya çalışma anında bozu verir ;)

Hea gündüz ölenler sevmiyomuymuş...ben biliyorum bi tane günün ortasın ölmüştü  :öff
#6 - Ağustos 02 2006, 22:33:01

Hea gündüz ölenler sevmiyomuymuş...ben biliyorum bi tane günün ortasın ölmüştü  :öff
ya bu mecazi anlamda kullanılmış gündüz de ölüyor elbet ama insan tüm gün oyalanır gece olur ya ben yaşadım yaşıyorum da hala gece kendinizle yüzleşirsiniz sadece siz!!!

çok güsel anlatmış ark.off off

KOCKOCAMAN YALNIZLIK ÜSTÜMDE GECE...çok kötü oluyor yaa...ben hep!..
ewt şu ytklarnda yannıs başlarnda çok doru wala bncede o yüsden...  :agla
#7 - Ağustos 02 2006, 22:57:06

Sağol açıklama için ben anlamamıştım aydınlattın  [:D]
#8 - Ağustos 03 2006, 00:19:34

insan gece olunca kafasını neye yoracağını şaşırıyo.sonra sevdiğiyle yaşadığı kötü günler aklına.hani ortamda sessiz ya o günler de aklına gelince iice coşuyo ve canına kıyıyo.  :okey :muhah
#9 - Ağustos 03 2006, 01:43:26
....

Bence saçma...seven her an ölebilir.. ;)  :sizo
#10 - Ağustos 03 2006, 12:01:41
İmza Kural Dışı

Tşkler bende Acaip Bir şekilde Aydınlandım Bir Daha Karanlıkda Felan Kalmam bu Işıkla :Ç
#11 - Ağustos 03 2006, 13:02:11
Çömezler tanımaz eskiler iyi bilir ne taklit eder nede Taklit edilir. Sakın laf sokmaya çalışma anında bozu verir ;)

Sevenler gece ölür çünki; Her gece gozleri yoldadır o gelecek die. Onunla birlikte gecirdigi geceler aklına gelir.
Birazda kendi durumumdan anlatayım.
Ben gece beklerim cunki;
O gece gitti. Saat 23,00 da.
Onunla geceleri sabaha kadar oturup sohbet ederdik. Çay kahve icerdik.
Gece boyunca onun saclarıyla oynardım ama hiç bıkmazdım.
Sabaha kadar muzik dinler birbirimize sarkı armagan ederdik.
Gecenin saat 12 sinde 1 inde cıkar gezerdik. Yeri gelir kucagıma alırdım. Yeri gelir bir kaldırımda oturur sigara icerdik.
Yeri gelir ona baktı die adamın ustune 8 kişi birden yururduk arkadaslarla.
Gece motosikletle farı kapatıp ay ısıgında gezerdik.

Ben onu bir gece kaybettim. Gitti dahada gelmedi.
Onun içindirki her gece bana bir ÖLÜMDÜR.

Sevenler gece ölür.
#12 - Ağustos 03 2006, 14:12:21
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

Evet bende şahidim..günün ortasında ölmüştü yazık bi çocukcağız  :öff
#13 - Ağustos 03 2006, 15:42:46
Viking's

PosiTive

.
#14 - Ağustos 03 2006, 15:44:15
« Son Düzenleme: Ekim 19 2010, 20:48:53 Gönderen: Positive »

çünkü güneş batmıştır. güneş umuttur.gece olmuş karanlık çökmüştür.umutlar gitmiştir.

ve boşluğa bırakır vücut kendini işte o zaman seven kişinin bir dayanağı kalmaz ve intihar olur veya kalp dayanmaz ölür insan.

benim bir tutunacağım dal vardı elbet bir candostum vardı..o umutsuz gecelerde yanımdaydı sağolsunnn...
#15 - Ağustos 03 2006, 20:47:29

çünkü güneş batmıştır. güneş umuttur.gece olmuş karanlık çökmüştür.umutlar gitmiştir.

çok güzel ifade etmişsin ya..   :))
#16 - Ağustos 04 2006, 19:44:03
imza kural dışı

ne alaka :Ç

gündüzde ölüolardır  :muhah :muhah :sizo
#17 - Ağustos 04 2006, 19:46:29
edward <3 be my vampireee (=

GECELER GECELER BİR TÜRLÜ BİTMİYOR HAYALİN GÖZÜMDE NEYAPSAM GİTMİYOR GECELER BANA TESELLİ VERMİYOR ÇOK ZALİM HEMDE ÇOK GECELER...

SEVDALIN YANINDA OLMADIMI KARANLIKTIR DÜNYA GÖZÜN HİÇ BİR ŞEY GÖRMEZ GÜNDÜZLERİ AMA BA??INI YASTIĞA KOYDUĞUN ANDA DÜŞÜNÜR KEN NU KARANLIK DÖNER AYDINLIKLARA HELE O YOKSA YANINDA TÜTERSİN TÜKENİSİN GÖZÜ AYDINLIK KARANLIK DÜNYADA...
#18 - Ağustos 05 2006, 14:44:36

kim ölmüş sevdiği için içinizden biri varmı sevdiği için ölmek isteyen biri
#19 - Ağustos 05 2006, 15:25:27

nedenini bende pek bilmiyorumm ama genelde bende gece çooook kötü oluoyrum sanki herşey üstüme gelioo.sessiz bir ew üstüme gelen duvarlar unutulmak istenen hatıralar vs vs...
sanırım denildiği gibi güneş aydınlık umut oluyo insanlar için mutluluk oluo..ama güneşte gidince aydınlıklar gidio gerie hüzün kalıo......
ewet gerçekten sevenler gece ölüo......  :agla  :agla
#20 - Ağustos 05 2006, 17:10:34
SANA UZAK KENTLERDEN BİRİNDE
ZAMANIN BİYERİNDE
SENİ VE SENLİ GÜNLERİ ANIMSATTI AKŞAM GÜNEŞİ
ONCA ZAMANIN ÜSTÜNDE ESKİMEYEN BİR DÜŞÜNCESİN ŞİMDİ
İNSAN HER GÜN ANIMSAR MI AYNI GÖZLERİİİ  http://s3.bitefight.net/c.php?uid=105261 (sadece tıklayınn....)

çünkü aşık insanın aşıklığını doruğa ulaştığı zaman dilimi gecedir.bu zaman zarfında duygular doruğa ulaşır yaaaaa :artis :okey
#21 - Ağustos 05 2006, 17:27:23
İmza kural dışı.

çok güzel ifade etmişsin ya..   :))

teşekkür ederim...

bazılarının yorumları gündüzde ölüyorlar gibi evet dooru ama yani ne gerek var bööle esrarengiz bir konuyu maskara etmeye gece ölür aşıklar gece aşıklarındır sokaklarda dolaşırlar lambalar öyle yanarki yüzleri nedense hep saçlarının önüne gelir ve görünmez...onlar esrarengiz aşıklardır...
#22 - Ağustos 05 2006, 21:33:37

niye ki lan? gündüz ölenler sevmeyenler mi oluyör yani -.-
#23 - Nisan 11 2010, 22:08:39

Yusufcuk gece gelir.
#24 - Nisan 11 2010, 22:09:41
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üstte bu konuya parmak basılmış Tuğçe. Oku da in, saf.
#25 - Nisan 11 2010, 22:10:03
Biz ol nesl-i kerîm-i dûde-i Osmaniyânız kim
Muhammerdir serâpâ mâyemiz hûn-ı hamiyetten

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.