Alternatifim Cafe

Slipknot

Discussion started on Yabancı Sanatçılar - Gruplar

Slipknotla ilgili her yazı klasik tantımla başlar "hiçbiryerin ortası denen IOWA nın des moınesten cıkan...." diye devam eder.Karanlık anlamlara ssahip ve kendileri tarafında yapılmıs 9 farklı maskelerı olan ozel tulumlar ıcınde bu normal olmayan ınsanlar kımdı??
benım ıcın slipknot tanısmam onların en sıkı albumlerı olarak dusundgum 2.albumlerı slıpknot-slıpknot'takı wait and bleed'i dinlemek ile oldu sarkıda farklı davul ve perkusyon seslerı corey taylor(vokal - #8)'dan cıkan ınanılmaz bır ses ve gercekten de ınsanın ıç dunyasını anlatan sözler.Yaptıkları müziğe tarz olarak bir isim vermek zor sıkı gitar rifflerinin arkasına sağlam ve bi okadar öldürücü davul tonları korku filmleri anımsatan vokal ve sarkıları bıraz daha karanlık havaya sokan dj
llk başlarda kendı sehırlerı Des Moineste kendı başlarına bir grup ama sonraları soulfly slayer ve limpbizkitle çalışan Ross Robinsonla tanışmaları ve bununla birlikte gelen başarılı bır cıkıs aslına slıpknotı yakından takıp edıyorsanız slıpknot ıcın bu cıkısın normal oldugunu anlarsınız Ozzfest ve diğer festivallare ödüller ve tourlarla slipknot kendı adını muzık pıyasaına saglam bir şekilde yazdırdı buna itirazı olan yoktur herhalde bu yukseliş Fred Durstun pek hosuna gitmemiş olcakki "Slipknot şişko ve sivilceli cocukların fanları oldugu bır grup" açıklamasınıı yapıyor ve ardınan slipknot cephesındne verılen cevap net ve bı okadar kesındı "fred bizimle ya da seyircilerimizle ugraşırsa onu öldürürüz" slipknot grup olarak nasıl oldugu hakkında konustuk sımdı de bıraz grup uylerındne bahsedelım.
# Sid wilson:grubun dj'i sid gaz maskesi takıyor ve bu maskenın solunumunu ciddi bir şekilde engellediğini soyluyor konserın yarısından sonra ne yaptıgını hatırlayamıyormus.
# Joey jordison:grubun deli bateristti Japon kabuki maskesi takıyor ve daha rahat calabilmek için tulumunun kol ve bacaklarını kesiyo.bteri çalış tarzını acıklamak zor slipknotın bir şarkısını acın ve joey dınlemeye calısın bu yeter
#paul gray:basist domuz maskesi takıyor bu maskenın onun müsamahacı karakterini yansıttıgını soyluyor.
#chris fenn:perkusyoncu,pinokyo maskesi takıyor grubun deli uyelerinden bır tanesi
#jim root:gitarist özel bir maskesi war bu maskenın öncekı gıtarıslterın yüzü oldugunu soyluyor
#craig jones samplaerdan sorumlu eleman büyük çivilerle susuledıgı bır kaskı var grubun en az tanınanı
#shawn crahan perkusyon .palyanco maskesı takıyor ama gurubun en fdelı uyesi bu kesın yaptıklarını anlatmak cok uzun
#mick thompsongitarist deri yüz maskesi takıyor ve seri katilleri ile kedilere karsı ılgısı oldgunu soyluyor
#1 - Mayıs 18 2006, 10:52:23
« Son Düzenleme: Haziran 05 2006, 16:04:31 Gönderen: sElin »
İmzanız kural dışı

Joey jordison

bateri kulanımı çok gzl :okey
#2 - Mayıs 18 2006, 18:12:31

kesınlıkle  :yah
#3 - Mayıs 18 2006, 21:39:57
İmzanız kural dışı

güsel grup sewerim :nohashas
#4 - Mayıs 19 2006, 11:27:48

tatlicadi

GÜXEL OLMASINA GÜZELDEE
TİPLERİNDE KORKUYORUM AZ BUCUK GECE GÖRSEM RÜYAMA GİRER O YÜZDEN GECE BİLGİSAYARDAKİ RESİMLERE BAKMIYOM  :muhah :muhah :okey :okey :okey
AMA GÜZEL GÜZELL HADİİ BARİİ
#5 - Haziran 04 2006, 23:16:18

güsel grup :okey   :öff
#6 - Haziran 06 2006, 19:57:45
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

tapıyrm bu adamlara!albüm albüm hangi sarkılarını beendimi sıralamıcam,mütiş mzk yapıolar!dinlmyn çok sey kacırıo derm..
#7 - Haziran 07 2006, 16:59:09
moving on is a simple thing
what it leaves behind is hard
you know the sleeping feel no pain
and the living are scared

canozgur_91

dehşet bi grup ya  :Ç süper müzik yapıyo adamlar... joe jordison da bnm adamım  :)
#8 - Temmuz 09 2006, 02:02:29
« Son Düzenleme: Temmuz 09 2006, 02:10:41 Gönderen: Darkness_Knight »

tatlicadi

before ı forget,duality,vermilion,pulse of the maggots gibi maynak şarkıları war
maskeler abartı ve kasıntı bence korkuyorum kioptum
#9 - Temmuz 09 2006, 08:34:38

canozgur_91

before ı forget,duality,vermilion,pulse of the maggots gibi maynak şarkıları war
waint and bleed ve liberate i unutmuşsun  :muhah maskelerine bişey diyemicem ama tarzı onların bu lordi den iyidir  (6) gerçi Slipknot la lordi gibi dandik bi grup karşılaştırılamaz ama  [:D]
#10 - Temmuz 09 2006, 16:09:07
« Son Düzenleme: Temmuz 09 2006, 16:09:45 Gönderen: Darkness_Knight »

canozgur_91

bu adamların konser görüntülerini izleyenler varsa görürler, manyak coşturuyolar seyirciyi  :Ç :sizo
#11 - Temmuz 09 2006, 18:02:17
« Son Düzenleme: Temmuz 09 2006, 18:02:35 Gönderen: Darkness_Knight »

canozgur_91

Joey Jordison !!!  :okey

#12 - Temmuz 10 2006, 01:48:41

tatlicadi

waint and bleed ve liberate i unutmuşsun  :muhah maskelerine bişey diyemicem ama tarzı onların bu lordi den iyidir  (6) gerçi Slipknot la lordi gibi dandik bi grup karşılaştırılamaz ama  [:D]

bencedeeeeee  kioptum kioptum
pardon bi daha yazma şansım olursa unutmam
ama evet zaten maskeleri onlara özgü maskelerini olmasa diğerlerinden gruplardan farklı olamazlar
adamların karizması burdaa
ama cidden korkuyorum bazenn
#13 - Temmuz 10 2006, 07:59:01

canozgur_91

bencedeeeeee  kioptum kioptum
pardon bi daha yazma şansım olursa unutmam
ama evet zaten maskeleri onlara özgü maskelerini olmasa diğerlerinden gruplardan farklı olamazlar
adamların karizması burdaa
ama cidden korkuyorum bazenn

Hak veriyorum sana, korku filminden fırlamışlar gibiler  (6)
#14 - Temmuz 10 2006, 15:53:17

tatlicadi

aha işte joey jardison
bakışlara bak yaa  X( X(
ama adamlar kalitelii
#15 - Temmuz 11 2006, 10:44:46

canozgur_91

aha işte joey jardison
bakışlara bak yaa  X( X(
ama adamlar kalitelii
Kesinlikle  :okey
#16 - Temmuz 11 2006, 17:05:19

canozgur_91

#01 Jordison  ::yea  [:D]
#17 - Temmuz 21 2006, 02:50:55

tek kelimeyle mukemmel bi grup  ::yea ::yea ozellikle mick thompson  :okey :okey hem araladında en saglam o  :muhah :muhah
#18 - Temmuz 21 2006, 16:10:17

jordisonummmm asığım onaa :Ç :Ç :ask :ask
#19 - Temmuz 22 2006, 11:22:51
« Son Düzenleme: Temmuz 22 2006, 11:23:43 Gönderen: Satanist Yiyen Kedi »
edward <3 be my vampireee (=

tatlicadi

my plague yi mutlak dinleyin süperr yaa [:D] [:D]
#20 - Temmuz 22 2006, 21:31:06

canozgur_91

my plague yi mutlak dinleyin süperr yaa [:D] [:D]
eet sonra The Nameless bi de Disasterpiece  (6)
#21 - Temmuz 22 2006, 23:33:04

Joey yhaa maniAk bi$i bu  adam yaa ztn metallicaya bile chAlmi$ 1 insn yaa ....!!!..!+ maskelerndn korknlar before i forgeti izleyblrler orda maskeszler ...!!...!+KOrkulck ne varki?nese.... kisca  bnce bu admlaR ZzzZuPeeR yhaa!!....
#22 - Ağustos 05 2006, 09:49:57

#23 - Ağustos 05 2006, 15:45:31
SaTo

tatlicadi

Joey Jordison !!! 
adamım !!!
#24 - Ağustos 05 2006, 16:25:43

JORDİSON İS MY LOVE  :okey
#25 - Ağustos 17 2006, 00:03:11
I've signed- a contract with the devil // Read all about it, in the book of heavy metal..!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.