Alternatifim Cafe

NBA yıldızı ölü bulundu!

Discussion started on Basketbol

18 Temmuz'dan bu yana kayıp olan eski NBA yıldızı Lorenzen Wright (34), ölü bulundu.

Doğup büyüdüğü şehir olan Memphis'te bir ormanlık arazide cesedi bulunan altı çocuk babası Wright'ın ölüm nedeni henüz bilinmiyor. Polis kayıtlarına göre 19 Temmuz gece yarısında Wright'ın cep telefonundan 911 arandı. Santraldeki görevli sesin sahibinin ne demek istediğini anlayamadan 10'dan fazla silah sesi duyuldu ve telefon kapandı. Ailesi, Wright'ın evden çıkarken yanında yüklü miktarda para taşıdığını iddia ederek, olayın arkasında mafya ya da suç örgütleri olabileceği imasında bulundu. 2003 yılında 11 aylık kızının ölümünden çok etkilenen Wright, geçtiğimiz ocak ayında eşinden boşanmıştı. 13 yıl aralıksız NBA'de forma giyen ve 2009'da parmağındaki sakatlık nedeniyle basketboldan kopan Wright, geri dönüş hazırlıkları yapıyordu.

Kasım ayında 35 yaşına basacak olan Lorenzen Wright, 1996 draftında 1.tur 7'nci sırada Los Angeles Clippers tarafından seçilmişti. NBA'de 6 ayrı takımda oynayan Wright en son 2008-2009'da Cleveland'da forma giymişti.
#1 - Ağustos 04 2010, 10:33:07
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.