Alternatifim Cafe

İsviçre'de F.Bahçe alarmı!

Discussion started on Fenerbahçe

Fenerbahçe, yarın İsviçre'nin Başkenti Bern'de bulunan Stade de Suisse'de Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. eleme turunda İsviçre'nin Young Boys takımı ile karşılaşacak. Ancak karşılaşma öncesi İsviçre gazeteleri ortamı germeye başladılar.

Fenerbahçe'nin Young Boys ile oynayacağı karşılaşmadan 1 gün önce İsviçre'nin yüksek tirajlı Blick Gazetesi, Almanya'da oynanan Galatasaray-Fenerbahçe arasındaki Dostluk Kupası maçında tribünlerden atılan meşaleler nedeniyle oyunun Alman hakem tarafından durdurulmasını konu alarak, yarınki maç için "Bern'de Meşale Alarmı" başlığı ile müsabakanın yüksek risk taşıdığını spor sayfasında manşetten okurlarına duyurdu. Gazete geçen sene Cenevre'de oynanan Sion-Fenerbahçe maçında da tribünlerde meşalelerin yakıldığını gösteren bir fotoğraf yayınlarken, yarın Bern'de de 'Ateş Alarmı' olabileceğini iddia etti.

Blick Gazetesi'ndeki köşesinde yorumları yayınlanan Galatasaray'ın eski Türk kökenli İsviçreli Futbolcusu Kubilay Türkyılmaz maçla ilgili görüşlerini yazdı. Kubilay, Young Boys'un turu geçebilmek ve rövanş maçında şansı olabilmesi için ilk maçta Fenerbahçe'yi en az 3-0 yenmesi gerektiğini iddia etti. İsviçre'de yaşayan Türklerin Fenerbahçe'yi destekleyecek olmalarından dolayı Young Boys'un kendi sahasında da deplasmanda oynayacağı yorumunu yapan Kubilay Türkyılmaz, Fenerbahçe için ezeli rakibi Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ne katılma şansının bulunmamasının motivasyonunu yükselttiğini savundu.
#1 - Temmuz 29 2010, 16:06:25
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.