Alternatifim Cafe

Cimbom'da Baros şoku!

Discussion started on Galatasaray

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Sırbistan'ın OFK Belgrad takımıyla 29 Temmuz Perşembe günü yapacağı ilk maçın hazırlıklarını sürdürdü. Belgrad maçında oynaması kesinleşmeyen Milan Baros'un ise takımdan ayrı olarak çalıştığı bildirildi..

ASLAN'DA 'JAN' COŞKUSU

Teknik direktör Frank Rijkaard yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcuların, taktik ağırlıklı çalışmaların ardından çift kale maç oynadıkları belirtildi.

Sarı-kırmızılı takımın golcü oyuncusu Milan Baros'un OFK Belgrad maçı öncesi durumu merak konusu olmayı sürdürürken, Çek futbolcu yine takımdan ayrı koşu yaptı. OFK Belgrad'la yapılacak ilk maçta forma giyemeyecek olan oyuncunun, rövanş maçına da yetişmesinin zor olduğu öğrenildi.

Sakatlığı süren bir diğer sarı-kırmızılı oyuncu Aydın Yılmaz'ın ise tedavisine devam edildiği bildirildi.

Galatasaray takımı, OFK Belgrad maçı öncesi son çalışmasını yarın akşam ilk 15 dakikası basına açık olmak üzere gerçekleştirecek.
#1 - Temmuz 29 2010, 15:53:20
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.