Alternatifim Cafe

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Discussion started on Tv ve Diziler

Namütenahi'nin vokalistine bayıldım. :Ç Saçları çok hoşuma gitti. Küpesi de :Ç
#51 - Ocak 17 2010, 16:30:49
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Sana katılıyorum Gülşah. Kıpır kıpır etti milleti.
#52 - Ocak 17 2010, 16:39:06
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Evet.Diğer videolarını da baktım,normalde de böyleler. Her ne kadar Trt kasıntı olsa bile :Ç
#53 - Ocak 17 2010, 16:46:21
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Namütenahi'yi beğenmeyen bizden değildir zaten. Solistini sevdiğimin. Bir de şu Papi dansı yapan çocuklar fenaydı. Ayrıca farkettim de bu hafta izlerken tiplere çok odaklanmışım ben. Daha zevkliydi ama, valla.
#54 - Ocak 18 2010, 14:43:29
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

o papiler 1.olsun.evt.şimdiden diyorum.olsunlar.neydi öle ya.çok aşırı beğendimmmm.
#55 - Ocak 18 2010, 23:55:58
« Son Düzenleme: Ocak 18 2010, 23:56:36 Gönderen: goblin »
'

Fade

O pc sesleriyle dans eden çocuklar gerçekten müthişti. Müzik sıradışı, dans da öyle. Gerçekten yetenekli insanlar çıkıyor, nadiren de olsa.
#56 - Ocak 23 2010, 20:34:48

geçen haftaki 14 yaşındaki sihirbaz Davin çok iyiydi,papi dansı yapan çocuklar iyiydi ... dün 2 kız kardeş çıktı kendi yazdıkları yabancı bi şarkıyı söylediler büyük kızın hem sesi çok güzel hemde kendisi süperdi : ))) ama onlara Hayır dediler ve karga sesli bi kıza Evt dediler ciddi anlamda çokk şaşırdım ...bi ton küfrettim jüriye ...
 ayrıca dün bi tane şiir okuyan adam çıktı o harbiden çok iyiydi : )
#57 - Ocak 24 2010, 14:16:37
« Son Düzenleme: Ocak 24 2010, 14:21:55 Gönderen: Kara »

Fade

Papi'ydi dimi o dansın adı, hatırlayamadım. :) Dün bi şiir okuyan adamı beğendim ben.
#58 - Ocak 24 2010, 14:22:00

Şiir okuyan adamın yaptığı hiçbir şeydi bana göre. Birkaç süslü kelime ezberinde olan her insan anında şiir yazabilir ki inanın hiç zor değil. Yetenek hiç değil. Dün yanılmıyorsam en çok şu dans eden iki oğlan çocuğunu beğendim ben. Bir de böyle buram buram topum ben diyen bir üçüncü cins çıkmıştı, onun da sesi güzeldi. Hadi gittim o zaman ben. Kahvaltı beni bekler hacı. Tüm yeteneğimi harcayacağım kendisine.
#59 - Ocak 24 2010, 14:23:24
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Derin Darbe diye mongollar grubu çıktı. Yabancı formattaki Divercity grubundan bire bir kopya. Resmen yarışmadan tiksindim.
#60 - Ocak 24 2010, 17:50:11

levent yükselin şarkısını söleyen kadına evet dediler o 2kız kardeşe hyr.saçmalamayabaşlayanlardanolmayabaşladılar -_-
#61 - Ocak 24 2010, 21:29:18
'

dünkü program diğer haftalara oranla daha iyiydi ..

dansçı tarık vardı Almanya dan gelen,süperdi,dans ederkende surat ifadesinide iyi kullanıyordu ,dansına laf edilmez zaten : ) ..
arabesk rap yapan grubu çok beğendim ama yaşlarının halen 17-16-15 olduğuna halen inanmıyorum ..:Ç

taklit yapan yine Almanyadan gelen adam vardı o müthişti ..
jimnastik yapan Hakan vardı oda tam bi olaydı zaten ...düşme sahnesi vardı gerçek sandım meğerse gösterinin parçasıymış :ç

öyle işte :ç
#62 - Ocak 31 2010, 14:49:44
« Son Düzenleme: Ocak 31 2010, 14:50:09 Gönderen: Kara »

Proculianus

İlk 3'ü hiç beğenmedim ya. Bir kere Bilal'in seçileceği çok barizdi onu geçtim de o muhteşem sesli kız* nasıl seçilmez?
Bir de Style of Power mı ne o da iyiydi aslında. Ne bileyim yani, engelli olduğu için seçildi Bilal işte. Ağzı da iyi laf yapıyor.Bu da yetti.
Diğer yeteneklere yazık oldu.

*Ece Ata idi sanırım adı.

#63 - Şubat 07 2010, 23:39:13

İlk 3'ü hiç beğenmedim ya. Bir kere Bilal'in seçileceği çok barizdi onu geçtim de o muhteşem sesli kız* nasıl seçilmez?
Bir de Style of Power mı ne o da iyiydi aslında. Ne bileyim yani, engelli olduğu için seçildi Bilal işte. Ağzı da iyi laf yapıyor.Bu da yetti.
Diğer yeteneklere yazık oldu.

*Ece Ata idi sanırım adı.

İşte tam da bunu demeye gelmiştim.
#64 - Şubat 07 2010, 23:42:01
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Zeitgeist

Oha Ece'yi seçmediler mi yuh diyorum.
Arkadaşımın abisi Grup İmha diye bi zamazingodaymış. Hatta yarı finale çıkacaklar 14 Şubat'ta. Ben hiç beğenmedim onları, umarım elenirler. *

* çocuğa da iyi grup dedik napalım.  (6)

#65 - Şubat 07 2010, 23:48:50
« Son Düzenleme: Şubat 07 2010, 23:49:52 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

Proculianus

Bak yine dinledim kızı, yine ağzım açık kaldı.
Ayrıca jüri de Berkay'ı seçti. Off çok sinirlendim yaa. :Ç
#66 - Şubat 07 2010, 23:50:55

Bizim Türk insanı kadar duygusalı yok, onu anladım ben. Anasını satiyim, Bilal'in yeteneği ney yahu? Sesi de kötü. Kör olması mı büyük bir yetenek yapıyor onu? Alt tarafı darbuka çalıp allahına kurban diyor. Çok merak ediyorum bunu birinci seçen kişilerin Eşref Armağan'dan haberdar olup olmadıklarını. Adam kör ve ressam. Resimleri ise muhteşem. Hiç göremediği şeyleri çiziyor, boyuyor. Bizden bir b.k olmaz, diyeyim ben. O köpek eğitmeni seçilse daha mutlu olurdum.

Bak, sinirlendim yine.
#67 - Şubat 08 2010, 11:08:50
Mercey.

O kızın sesi muhteşemdi anasını satiim. Seçilmesi gereken oydu bence.
#68 - Şubat 08 2010, 12:51:51
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

arsenik

Sanırım o kör olan birinci olmuş, sözlerinizden bunu anlıyorum. O çocuk ilk meşhur olduğu zaman, izlemeyin daha bu birinci olur dediğimi hatırlıyorum-size değil belki ama çevreme- Ah benim saçma salak ülkem, ah benim gerizekalı ülkem.
Ayrıca, bir adam vardı kendi yaptığı bir aletle yere paralel duruyordu. O adam olimpiyat birincisi olucak düzeydeymiş duyduğuma göre-babam dedi taam mı, bilgilidir bu konuda-. Ah benim cahil ülkem.

Edit: harf yanlış.
#69 - Şubat 08 2010, 13:04:53
« Son Düzenleme: Şubat 08 2010, 13:06:59 Gönderen: arsenik »

o iki karga sesli kızı seçmeleri beni sinir komasına soktu. ama neyse ki kalmadılar. bu zihniyetle bir cacık olmaz ben söyleyeyim.
#70 - Şubat 08 2010, 13:10:44
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Fade

Ressamın yanında bir de koskoca Cemil Meriç var. :) Adam edebiyat sevgisinden kör olmuş. Yetenek emek ister. Çoğunda emek yok, olan şeylerle geliyorlar. Neyse önümüzdeki maçlara bakalım. (6)
#71 - Şubat 08 2010, 13:54:54

Bence de gözleri görmüyor diye yetenek sayılmaz. Duygu sömürüsü mü dicem sonra herkes bana kızıcak belki. Annem gibi.  :haydut
#72 - Şubat 08 2010, 15:27:58
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

Bilal'in seçilmesine çok üzüldüm. Engelli diye bu kadar yükseklerde görülmesi saçma.
Onun yerine sihirbaz yada Sena seçilebilirdi. Umarım Bilal 1. olmaz.  :)
#73 - Şubat 08 2010, 19:31:59

Ece Ata yı hayranlıkla izledim 2.finalist kesinlikle o kız olmalıydı ..bu yaşta büyük performans sergiledi üzüldüm seçilmemesine ... hadi seçilmedi 1.Bilal Göregen oldu okey ,hakerekde oldu ama 2.ci o şebek çocuk olmamalıydı Sena da çok süperdi bari onu seçselerdi ayrıca sihirbaz Dorukta çok iyiydi
#74 - Şubat 08 2010, 20:53:09
« Son Düzenleme: Şubat 08 2010, 20:54:41 Gönderen: Kara »

Bu hafta tam da istediğim gibiydi. Gerçi Abidin'e çok üzüldüm ama olsun, poppin'ler birkaç adım öndeydi her zaman. Mustafa'nınsa cinleri var, eminim artık buna.
#75 - Şubat 15 2010, 11:29:52
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.