Alternatifim Cafe

SkinWalkers

Discussion started on Alternatif Üyeler

Dil-Nişîn

Hamdiiii..  -Nicki güzel insan- =D
Nerden başlasam bilemedim ama bir yerden giriş yapmak lazım ki devamı gelsin. .p
Bir sene oldu tanışalı, hatta biraz daha fazlası. Gözümde canlandırınca o zamanları gülümsemeye başlıyorum.. Ne bileyim güzeldi işte.. =)
Daha ilk günlerden bir şeyler paylaşmıştı, onun canını sıkan şeyleri anlatmıştı. Beraber çözüm arardık. Severek dinlerdim, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdım, aynı şekilde o da beni dinler yardımcı olurdu. Güzel bir şey ya insanların sana güven duyup kısa bir sürede bir şeylerini paylaşması, aynı şekilde seninde güvenip çekinmeden derdini anlatabilmen. Herkese nasip olmayacak bir şey. Bulması zor oluyor o yüzden buldun mu bırakmamak lazım. =P
Her neysee..
Bu güzel sohbetlerin yanı sıra kırgınlıklarımız, tartışmalarımız ve küslüklerimiz de oldu. Bazen kısa bir süre sonra barıştık bazense uzun sürdü küslüğümüz. Konuşmadık  bir süre. Zamanında kafaya çok takıp kırılmamıza sebep olan şeylerin şimdi aslında bir 'hiç' olduğunu daha iyi anlıyoruz. O yüzden tekrar döndük eskiye. Saçma şeyler yüzünden konuşmamak olmazdı, olmamalıydı -ki olmadı da zaten- . : ) Şimdi aklımıza bile gelmiyor o tartışmalar. Gelmesin de, hiç gereği yok.

Uzun lafın kısası; (.p)
Hamdi samimidir, sıcaktır, matraktır. Bazen ne kadar dengesiz ve uyuz olsa da çok iyidir aslında. .p
Eğer birine değer veriyorsa gerçekten onun yanında olur. Merak eder iyi olup olmadığını. Üzgün anında gülümsetir. Derdine ortak olmaya çalışır. Hissettirir yani değer verdiğini.

O da değerlidir, sevilir ve de mutlu olmalıdır. =)

- Ayna'nın o iki şarkısı geldi aklıma, tekrar bi dinlemek lazım, canım çekti. =))
#1 - Eylül 13 2009, 12:56:08
« Son Düzenleme: Ocak 31 2010, 19:10:43 Gönderen: Mercey »

Biricik film arkadaşım.  (6)
Sonunda onu da kendime benzeteceğim,yaşasın kötülük.  :korsan
#2 - Eylül 13 2009, 13:29:31

Popmundo da sevgilim,
:D
Gerçekte de de çok severim.
Dışarıya belli etmese de o kadar duygusaldır ve o kadar herşeyi ince ayrıntısına kadar düşünür ki..
İnsanlara önem verir ve aynı önemi kendisi de bekler..
Kızlar konusun da da bazı sorunları var (6)
Yanlış anlaşılmasın, doğru kızı bulamıyor yani :Ç

Severim, sever..
Köfteci seniiiii.
#3 - Eylül 13 2009, 16:16:23

Kuzen =)
Hamdi uzun zaman önce tanışmıştık kendisiyle iyiki de tanışmışım dedim yakışıklı insan =)
Biara kopsakta şimdi yine bulduk birbirmizi
Hoş msnde pek konuşamassakta  :angry
Kah güldüğümüz,kah birbirmizi kırdığımız zamanlar oldu bazen küs kalsakta eski dostuz biz barışırız hemen =)
Büş'ümünde dediği gibi
Hamdi samimidir, sıcaktır, matraktır. Bazen ne kadar dengesiz ve uyuz olsa da çok iyidir aslında. .:ehem

Değerlidir bende o pek bilmesede severim içten içe onu hep mutlu olması dileğiyle =)=)

Ayrıca kendisine burdan
Watiz kuzen ? demek istiyorummm  :Ç
#4 - Eylül 13 2009, 16:29:49
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

kuzeen

Konuyu görünce yazmadan geçmek istemedim valla,o derece. :D

Hamdiiişş..Severim kendisini yaa..Delidir,doludur,tanınası bir insanoğludur.Olur olmaz zamanlarda seni bilmem kaç saattir beklediğini söyleyip cam açıverir.Sen yıllar öncesinden beri yalvarıyor olsan da ona fark etmez,kendi istediği zaman açar cam. (6)
Bkz.
Mery  Aç artık şu cami çocuk !Deli etme beni !
asdfghjklşi. : Babam geldi. :nanik

gibi.. Ve şöyle devam eder bu :

Mery çevrimiçi olur msnde ve zılgıt yemeye başlar..
asdfghjklşi. : Nerdesin sen?! &o
Mery : N'oldu? :ühü
asdfghjklşi. : Kaç saattir seni bekliyorum, ağaç oldum  &o
Ve adfghjklşi. Mery'ye webcam isteği gönderir.. (6)

Off iyi ki hayatımdasın be matrak insan. (6) Allah ayırmasın diye de eklemek istiyorum. Forumu forum yapan şahsiyetlerden biridir kendisi.O'nu tanımak da herkese nasip olmamalı ama, kıymet bilmezler falan.Olmaz öyle şey ! Değerlidir Hamdiş,ona göre yani !

Benden bu kadar.Daha doldururum burayı ya, çok da şımartmamak lazım :P
İyi ki varsın Hamdiiii !:)
#5 - Eylül 13 2009, 16:40:46

tam felsefe yapılacak insan şu hamdi.
konuş konuş bıkmazsın bıktırmıyor ki sohbeti konuştukça konuşası geliyo insanın
#6 - Eylül 13 2009, 23:57:30

Köpek ürür,
Kervan yürür.

hamdi 'ye iddaayı öğrettim umarım başarılı olursun hamdimm..

ExManitam Exbebeğim diyebilirmiyim sana :P:O
#7 - Eylül 14 2009, 00:01:04
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Bazı şeylerin düzelmesini bekliyor artık, işlerini yoluna sokmaya çalışıyor emin ol tüm kalbinle bunu istiyor.
#8 - Eylül 14 2009, 17:27:56

Sevecen, şirin bir çocuk.
#9 - Eylül 14 2009, 17:29:50
  :ask düş #

Sitede ender görülen erkeklerden biri. Ara sıra o kadar kızın arasında beliriveriyor yazdıkları. Zor ama, görüyoruz bir şekilde. Hatta diğerleri gibi bazen içim sevinçle doluyor. ''Aha lan erkek yazmış koş lan koş'' oluyorum konuya giderken. O raddeye geldik bilmem farkında mıyız. Neyse ya, iyidir Hamd'olsun. Pc konusunda benden bilgili. Pek konuşmayız lakin anlaşırız...
#10 - Eylül 14 2009, 17:35:45
« Son Düzenleme: Eylül 14 2009, 17:36:12 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

çeviremedim kazığı yandı işte bende
Severiz biz birbirimizi daha yüzünü görmesemde .. Uzaktan severim ..
#11 - Eylül 14 2009, 17:36:58
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Farkını fark edilebilir farkla ortaya koyan insan.İnciler dizer kendisi :Ç

Hoşsohbet şahsiyet Hamdi, daha bugün tanımakla birlikte kanımın kaynadığı kişi  :))

Tanışmamızı unutamam artık, keşke herkes böyle tanışsa benimle.
#12 - Eylül 14 2009, 17:52:07
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

Bu konuya kaçıncı girişim, kaçıncı cevap vere tıklayışım bilmiyorum.
Anlatamadım daha öncekilerde tekrar deniyorum. (6)
Duygusal insan şu Hamdi. Dün akşam anladım. Çok tanımadığı kişilerin derdini bile kendine dert edinebiliyor.
Çook önceden tanırdım aslında kendisini de yoktu fazla muhabbetimiz. Öyle uzaktan uzaktan bakardım msnine.
Aslında benim ben olduğumu bilmezmiş o. Sonra beni hatırladı.
Neyse öyle işte hoşsohbet bir insan. Ancak hiç mütevazi değil. (6)
Ayrıca ben insanlara sebepsiz yere de selam verebilirim kanıtlayacağım bunu kendisine. :sizo
#13 - Eylül 14 2009, 18:02:52

Bir önceki yorumumdan sonra küfürüne maruz kaldığım sevecen kişilik.
#14 - Eylül 14 2009, 18:04:53
  :ask düş #

Gökbige

Beni bazen deli eden insan. Son zamanlarda sadece bir konuda haber vermek için benimle muhattap olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden eskisi gibi davranmıyorum beyefendi işte böyle forum ortamında dökerim ortaya. Hâlâ eskisi gibi değerlisin bende ama ayar etmekten de geri durmuyorsun.
Neyse, çok şirin bir kişiliktir aslen kendileri. Cidden benimsenebilecek biridir. Dibimdedir, buraya uğramıştır ama yağmur başladığı için haber vermemiştir. - unutmayacağım bunu.- Öyle işte. Yine de seviyorum ama, dost kelimesine yakışanlardandır.
#15 - Eylül 15 2009, 13:30:09
« Son Düzenleme: Eylül 15 2009, 13:30:59 Gönderen: Jelli Boon »

arsenik

Allaaaan manyağı desem tam olur sanırım. Korkuyorum bazen senden Hamdi, nasıl deme söyledm sana, korkutuyorsun olm.
Ayrıca her yanı bıngıl bıngıl sevecendir, şirindir Hamdi'nin. -ahahahahaahaha-
İyiki varsın böbrekim.
#16 - Eylül 15 2009, 13:54:17

Any_one

Eveet, Hamdi.
Beni erkek sanıyormuş bir zamanlar, başkalarıyla konuşurmuş 'yok lan erkek işte' diye. önce kızım lön ben demek için ilk sohbetimizi başlatmıştım sanırım. Tabii daha sonra dur lön azıcık dalga geçeyim, evet erkeğim diyeyim, bakalım neler diyecek demiştim. Bana 'güzel kız tavlarsın böyle' falan mı demişti, komik yeani paylaşayım dedim. uzattım da uzattım, neyse. Sonuçta aylar sonra döndüm ben, erkek oldum. yüep.

Ondan bahsedelim; hoş, seviyeli, eğlenceli sohbet istiyorsanız bana mesaj atabilirsiniz ki emesen adresini size verebileyim efendim.
Ve beklenen son; ''daha birbirimizi çok tanımasak da, ısınıverdik. forumdan falan da görüyoruz, öyle.'' 
Bana amiral battı öğretti sağolsun, mayın tarlasında kimseye yenilmediğim gibi bunda da yenilmeyeceğim efendim, teşekkürler. *.*
Daha fazla vakit geçirebilme dileklerimle bir şarkı mırıldanıp gitmek istiyorum. Bakmayın öyle, benim Hamdi adında tek tanıdığım o;
kocaaaman bir kafası var, küçüücük bir vücudu var başında minicik şapkası var. Hamti tamtiii, hamtiğ tamtiğ...
ööeh. gidebilirim artık, teşekkürler. -.-
#17 - Eylül 15 2009, 19:16:33

Hamdi, yeni yeni kaynaşıyoruz biz. Ama eğlencelidir, bilirim. Daha yakın olmamız dileğiyle.
#18 - Eylül 15 2009, 21:25:19
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Tamam keçi dedim ama bende sakal yok diye kıskandım ondan dedim. -___-
Bir dahakine takma sakalla çıkarım karşına.  ;)
#19 - Eylül 15 2009, 21:58:27

Aferim evladim, böyle olucaksin direk itiraf ediceksin, sana abi tavsiyesi hayır bide köse olduğunu millete belli ettin Erencim olmaz ki ya neyse çıkar elbet birğün inanıyorum sana askerde kesin çıkar zaten, çıkartırlar.  ;)
Böyle içimden birseyler geldi yazmak istiyorum, ne sorunmu var? rapor et ozaman lauuuk(emreden çaldım bu kelimeyide hoşuma gitti)
Dün birsey öğrendim abi, aslinda ben hayvanlarada önem veriyormuşum. :/ Önümde köpek öldü, araba ezdi laaan! resmen araba ezdi adam görüyor köpeğin yolda uyuduğunu ve hala üstüne gidiyor önümde cacık gibi oldu lağn:/ yere yapıştı köpek kanlar filan vıcık vıcık :/ İçim gitti ya, üzüldüm sahiden  oda canlı deme lan lauuk, gördüğün halde neden direksiyonu kırıp solundan veya sağından geçmiyorsun! Neyse o ayrı bi vak-ka öbür tarafta köpeklerde konuşucak-mış, ödeşirsiniz.

Birde bu şahıs bu aralar acayip duygusallaştı lan, kardelen kurtar beni :/ Ota ve *** üzülür oldum son zamanlarda, ayrıca dün konuşmadiğim birini teselli ettim, içimden geldi, üzüldüm kendisine mutlu oldu galiba, bende oldum be sahiden, üzülme birdaha tamammi boşver lan laf eden etsin adı lazım değil qweqwe..

Ve birde birde biri demin bana ukâla dedi! bu kim biliyormusunuz? bu ipq o kim bilmiyorsun tabi boşver öğrenmesende olur, öylemiyim lan! aslinda son zamanlarda ukâla oldum kabul düzelicem ya, affedin beni.
Ayrıca bunlar içimden geldi yazdim, buğulu cama'mi yazsaydim laauuuk. -__-

not: yanlış yazdim ondan düzelttim bakma öyle.
#20 - Eylül 16 2009, 14:49:25
« Son Düzenleme: Eylül 16 2009, 15:41:03 Gönderen: asdfghjklşi. »

arsenik

Kardelen'i uçarmış yanına, duygusal itim benim. Seviyorum olmmmm, kalkan eller kırılsın. -.-
#21 - Eylül 16 2009, 14:52:29

ukalanın daniskası. :/
gerçi bana öyle şeyler söyledi ki burnunu - (6) - ısırasım var. teşekkür ediyorum yaptığı karşılaştırmadan dolayı. (6)
ayrıca geleceğin masörüdür kendisi, dul bayanların yeni sevglisi. (:
#22 - Eylül 16 2009, 14:55:09

"Tofita, lokum, hamdiş, tontoş" gibi tabirlere maruz kalan kişilik. Sapına kadar erkektir orası ayrı..

Cinsiyet konusunda bi tek ben şaka yapabilirim Hamdi'ye, O da bana yapar. Güzel güzel anlaşırız. Kral adamdır, arkadaşı için içinden zerre kötülük geçmez. Ara sıra sapıtıyor ama olsun, seviyoruz Hamdi'yi  (6)

*Valla bunları vebkemde kaydedeceğin kız için demedim :blush

(bkz: Gider ayak eşek şakası :Ç)
#23 - Eylül 16 2009, 18:06:39

En kral abimdir bundan sonra bu "eleman". :ehem
#24 - Eylül 17 2009, 00:44:58

arsenik

Espriden anlayan nadir insanlardandır. Sakalından tutup çekesim geldi.
Notçuk: Hamdi canım sıkıldıkça gelip yorum yapıcam sana, yaşasın vodafone.
#25 - Eylül 17 2009, 16:10:55

Hevai

Forumda anne-oğul ilişkisinin tüm ayrıntılarını en güzel biçimde bize sunmakla mükelleflenmiş insanıdır Hamdi. Perde asma olayı olsun ''Git komşudan tepsi al gel'' olayı olsun,bu çocuğun ne çektiğini bir Allah bilir bir de forum ahalisi. 
''Başka konular bulamıyor musun oğlum?'' diye sorarlar adama. Yakında seni forumun aile içi ilişkiler uzmanı yapacağım,haberin olsun.
#26 - Eylül 18 2009, 17:47:14

Bundan 3,5 sene önceydi...
Ben ya 7 ya 8.sınıfa giderken benim mal bir arkadaşım sayesinde tanıştığım şey insan  (6)
Önce aramızda ki elektriklenmeler bişeyler oldu..
Sonra aramızda ufak tefek kavgalar yerini şiddetli bir geçimsizliğe bıraktı..
Daha sonra kopma noktasına gelen ilişkilerimiz...  (6)
Git gide büyüdük Hamdiyle birlikte..
Aşık olduk sevdik sevildik seviştik  (6) (6)
Sırdaş olduk..  X(
Sonra yeniden alevlenen aşkımız....  (6)
Onu alternatifimcafe üyesi yapmamla beni satması bir oldu..
Ben üyeliğimi sildirdim geldim baktım ki hala burda..
Sonra yine büyüdük..
Bugünlere geldik..
Neler yaşadık neler gördük biz..
Görmüşüzdür mutlaka.. :D  (6)
O ki benim aşkımm  (6)
O ki msn şifremi bile verdiğim güvendiğim insan
O ki en zor anımda yanımda olan insan  (6)
Neyse uzatmanın manası yok seviyorum seni  ;)
#27 - Eylül 19 2009, 21:28:19

Bu aralar kafasi bozuk, acayip yardima ihtiyaci var ve en kısa zamanda psikolojik destek almasi gerekiyor, kafayi yemek üzere..
Bayramlardan nefret ediyor, böhüee.. Bune laan? İşkence gibi.. Sabahin 6 sinda basimda valide, zıplaa cami'ye yürü bune lan, uyku kadar tatlı birşey varmi ya. :/ Lan şaka maka bu kadın kakfasina koyduğu zaman yapamiyacaği şey yok, beni cami'ye bile gönderdi. Tamam herşey güzel, gittik.. Ev fasli bitti bu sefer İmam Efendi başladi, öyle saçma seyler diyorki tamam abi, inaniyoruz Müslümanız.. Bune laan, adam içipte gelmiş herhalde hele bide o dua ettirişi yokmu, bitersin yemin ediyorum iki saat ayağim uyuştu laan.:/ Uzattida uzatiyor, kalkicam küfür edicem artık yeter lan filan, herkes saldırıyormuş bana.. Ama abi bukadarda olmazki bir dua bukadar uzunmu sürer, ben içimden ettim bitirdim kompile adam hala dua ediyor, Ateist olucam bu imam yüzünden, dinimden soğuttu beni resmen, her Bayram aynı vuk-kaat, yok birde büyüklerin ellerini öpmek yokmu hacı deşiyor içimi resmen, bide peder bir söz söylediği zaman evde Kural sayılır, rajon keser hayydiii, birde onun arkasina takıl köpeği gibi ona buna gidip el öp. Hayır gidiceğimiz yer 1-2 yer olsa neyse adam bütün akrabaları resmen elden geçiriyor, lan zaten kimse para mara vermiyor, bide bayram diyorsunuz buna, dedeyi öpüyorum hatta yalıyorum ve güzelce sıvazliyorum, elimi açıyorum hayrına atıver birseyler diyorum, defol diyor bana :/ Essek kadar oldun diyor, olum çok şanslısınız sizin bayramda para alicağiniz birileri var, ya ben napiyim ? :/ Tamam onu geçtik, ya şuna ne demeli okadar güzel oynuyan insan, okeyde kendine rakip tanımayan insan, kim o beniiim tabikide, ve bu insan buğün okeyde 1 kere bile açamadı ve 7-8 kere teke kaldığım zamanda karsi takım okey ile oyunu açtı, fıttırdım resmen, abi bunları niye anlatiyorum içimden geliyor, yavas yavas yazıyorum ki benim hakkimda bilgi edinin, demekki neymiş imamlara alerjisi varmiş bu kişinin, hele birde şey var, eshot meselesi adam poposunu makineye deydirdi, ona hiç deyinmiyorum zaten burasi +18 bir mekan değil, tamam neyse, ben balkon fantezisine gidiyorum..
#28 - Eylül 21 2009, 00:48:35

arsenik

Bak baaak, ne kaçırdın biliyor musun? Cam açıcaktım sana gece köründe, yaa. Dekoltemde vardı.
#29 - Eylül 21 2009, 02:13:12

arsenik

Kardeşim ayağına götürüyorum onu ben. Kardeşim ayağına sarkıyorum, sulanıyorum ona. Rahatlayanlar olucak böylece. Hem benim sayemde neler yaşamadı ki o. Hep ben yaptım, yaa.
#30 - Eylül 21 2009, 16:22:37

xX_NightmarE_Xx

Dengesiz...
Aynı zamanda gıcık...
Yine sinir etti beni!!

İnşallah rahat uyursun bu gece canım benim! (=
#31 - Eylül 21 2009, 18:44:18
« Son Düzenleme: Eylül 21 2009, 18:49:22 Gönderen: Hyphen »

arsenik

Şuan cam show yapıyoruz ve hamdi yarı ç??plak. Korkuyorum, eneeee.
#32 - Eylül 21 2009, 19:58:25

Israrıyla resim koydum foruma.
#33 - Eylül 21 2009, 20:55:33
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

En çok neye sinir oluyorum biliyormusun? Orada burada benim arkamdan konuşan lavuklara sinir oluyorum lan! Bir derdin varsa gelirsin adam akıllı bana dobra dobra söylersin, ya tatmin ederim seni yada tatmin olamadan defolup gidersin.. Yok anliyamiyorum zaten insanlari, ortaliği karıştırmak için ellerinden gelenleri yapiyorlar..
G*tleri kalkmis, adam olun lan, üstüne alınması gereken kişiler alınsın, alınmayanlar bu yazıyı an itibari ile unutsun, o lavuk kendini biliyor zaten.. Kendini belli ediyor, çok bilmiş edaları' bilgisi olmadiği bir konu hakkinda yorum yapmak, ona buna laf yetiştirmek sayamiyorum daha..
Neyse tamam boşver diyorum.. Sinir ediyorsunuz adami, insan gibi yazın bari adımı söyleyin adam gibi konuşun, lafı dolandirmayin ağzınızda gevelemeyin en sinir olduğum şey dobra dobra ol agırlıgını koy, bari biraz gözümde kaliten artsın, yok ama sen onuda yapamazsın okadar aciszin zaten..
Neyse diyorum gene susuyorum.. Ama birgün kötü patlıcam.. Buraya kafa dağıtmayami geliyoruz yoksa sinir stress sahibi olmayami, lan ben buraya eğlenmeye geliyorum boş zamanımı değerlendiriyorum adami sinir etmeyin, g*tü kalkiklar sizi.

Yorum yapanlara çok teşekkür ederim, gözünüzde değerim olduğunu bildiğim iyi oldu, sevindim..  ;)
#34 - Eylül 22 2009, 13:22:50
« Son Düzenleme: Eylül 22 2009, 13:25:07 Gönderen: asdfghjklşi. »

sinirlerini gevşetmeli bu çoocuğun valla   :haydut
#35 - Eylül 22 2009, 17:45:30

Köpek ürür,
Kervan yürür.

serverim.net'teki kıytırık linkini bulamadım diye dalga geçmiştir benle. :hih:
Sıkıntıdan yazayım dedim.
#36 - Eylül 22 2009, 22:13:28

hamidem :Ç çıplaklar kampına masör yapıcam seni lan :Ç (6)
#37 - Eylül 23 2009, 17:43:55

sessiz yalnızlık

Bana telefonda dediklerini düşünüyorum birde forumda yorum yaptığı insanlara bakıyorum , şaşırıyorum ister istemez.
#38 - Eylül 23 2009, 21:49:25

Bu kişi bu aralar Metal müzik dinlemeye başladi, geçiçi olduğunu biliyorum bir hevestir gidiyor fakat acayip eğleniyorum dinlerken, nedeni bilinmez birsey anlamasam bile içime bir heves bir atraksiyonluk geliyor, anlatamadiğim bir duygu zıplayasim filan var =Ç
Ama gelip geçici tabikide, özümden kopamam ben zaten belli bir zaman sonra beynimin içine ediyor bu sorunu aşamadim, Cansu sağolsun. =Ç

Reklaaaam.

Yok abi yok olmaz böyle, iyide fazla kafa şişiriyor 1 kac şarkı haricinde tutmadim.. Dedim ama ben dimi kopamam özümden, neyse geçici bir hevesti zateeen.
#39 - Eylül 25 2009, 11:04:07
« Son Düzenleme: Eylül 25 2009, 18:37:17 Gönderen: asdfghjklşi. »

Herşey eskisi gibi artık,ben çook mutluyum.
Sohbet etmekten gerçekten zevk aldığım nadir kişilerden biridir.
Ayrıca masör olunca bende faydalanacağım.
10 taso + 2 gazoz kapağına anlaştık.  ;)
+
Rock dinle tabii oğlum.
Rap de neymiş.  :Ç
#40 - Eylül 26 2009, 01:49:10
« Son Düzenleme: Eylül 26 2009, 02:08:15 Gönderen: Hαωк Nєℓѕση »

Konak'ta sürtmüş bugün üstüne balık tutmuş.
Bayağı güldük yine msnde. Yok düz duvarmış,yok kadının ayağını yıkamakmış,yok fındık fıstıkmış.  :Ç
Sen sen ol kadına ezdirme kendini.  (6)
Masaj yapılırken de sakin ol. -anladın sen. (6)-
#41 - Eylül 27 2009, 01:01:56

düş #

Allah'tan gerçekte tanışmıyoruz Hamdi'yle.. boğardı beni ya da ayağıma ip bağlayıp pencereden sarkıtırdı. -.-
Msn'de ilk konuşmamız baya bi olaylıydı (6) Telefonda ilk konuşmamızda..
Arkadaşlığımız bi çok evreden geçti. Önce pek konuşmazdık, sonra acayip iyi olduk, sonra bişiler oldu bozuldu aramız derken tekrar düzeldik son halimiz iyi inşallah böyle devam eder.
Kavgamız gürültümüz, dostluğumuz bitmesin =)
#42 - Eylül 27 2009, 10:37:32

kuzeen

Her Cumartesi Es-Es dizisinin kritiklerini yaptığım bir Hamdiiii. =)
#43 - Eylül 27 2009, 10:43:04

Çok masum biri olduğunu belirten deli dolu ve bi o kadar yauşikli kardeşimdir kendileri =) ama gel görki benim  gözümde senin  o masumluğun hiç yok  =) =) =)  kuşadasına gidecez hamdi unutma .... =)
#44 - Eylül 27 2009, 12:52:33
İnsan isterse yolunu bulur , istemezse bahanesini ...

arsenik

Canımın çüküsü o. Bendeki değeri ölçülemez bile. Bunu anladım son günlerde ben.
#45 - Eylül 29 2009, 17:56:45

Ah Hamdi..
Bugün kahkahalarla güldürdü beni. Hayır, konuşmadık. Sabah arabadayken aklıma söylediği bir şey geldi. Kahkahalara boğuldum. Sen hep gül Hamdi, hiç üzülme, kıyamam.
    :bite
#46 - Eylül 29 2009, 19:19:17
Destiny is for losers.
-B.

xX_NightmarE_Xx

Forumda ki ilk yılımda tanımıştım onu. Aralıksız sohbetlerimiz oldu o zamanlar. Sayısız tartışmalarımız kahkahalarımız ardı arkası kesilmeyen konular vardı. Sonra bir kopukluk oldu. Netten uzaklaşmamdan kaynaklanan bir iletişimsizlik. Arada bir konuşurduk. Hal hatır sormaydı çoğu zaman. Konuşmadığımız zamanlarsa kat kat fazlaydı iki üç kelime ettiğimiz konuşmalarımızdan. İkimizde biliyoruz aslında bir anda her şeyi paylaşırken kopmamızın nedenini. Ama geçmiş geçmişte kaldı…Kızdık kimi zaman birbirimize olanlardan dolayı. Konuşulanlardan, forumda dönen dedikodulardan. Umursamadık, kendi içimizde sinirlendik belki… Uzunca bir süre konuşmayınca gizli kaldı bir takım düşünceler.

Ve evet kopukluğumuzun üstünden neredeyse bir buçuk yıl geçmişti ki benim nete dönmemle değişti her şey demiştik. Bir takım şeyleri konuştuk, hallettik. Sonra yine. Her şey tuzla buz oldu. Biz ki aşklarımızdan acılarımıza sevinçlerimizden gözyaşlarımıza her şeyi paylaşmış iki insan koptuk yine. Tıpkı güneş doğan güne karabulutların karanlığını bırakması gibi…
Aradan neredeyse 7 – 8 ay geçmişti. Benim can sıkıntım sağ olsun her zamanki gibi Hamdi’yi sinir ettikten sonra geri döndük ilk zamanlardaki sohbetlerimize… o zamanlardaki gibi olmasa da buna şükür…

Çoğu insana güven vermez aslında. Ama konuştukça, iç dünyası hakkında fikir sahibi olduktan sonra dersin iyi ki tanımışım, iyi ki güvenmişim diye. Değer verdiğini göstermez. Sanki hiç tanışmamışsınız adını bile bilmiyormuş gibi davranır bazen. O dönemler de geçer. Beklemek gerek… ;)
Arkadaş, dostluk adına mükemmel değer verir, anlatamasada...
Son zamanlarda beni sinir etse de rolleri değişmiş olsakta acısını çıkartırım ben… Umarım rahat uyursun. Uyursunda büyürsün… .p

Dipnot: Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımız…

#47 - Eylül 30 2009, 16:15:36
« Son Düzenleme: Eylül 30 2009, 16:19:33 Gönderen: Hyphen »

Çok yazasım var çooook. Kafam yerinde değil fakat.
Sevildiğini bil lan. Aklımdasın bu saatte.
#48 - Ekim 04 2009, 22:58:24

Kanakım canım benim. İlk tanıştığımız vakitlerde çok şey konuşup paylaşsakta, konuşmuyoruz şu sıralar. Ama bende ki değeri azalmadı hiç. Tanıştığımız süre içinde derdimi dinleyip teselli etmişliği, ya da güldürüp, neşelendirdiği çok olmuştur. Müzik zevklerimizin uyuşması da ayrı bi konu. Joker gördüğüm heryerde direk gelir aklıma. Ama Joker benim :ehem
#49 - Ekim 11 2009, 13:34:32
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Hamdi Alkan'in kücük versionu baya Severim bayada sayarim bu beyzadeyi cook iyi biri makara birde fazla iddaa oynama Olm walla gider paralar :) istedigin zamanda gel sölim hangi maclara oynayacagini : )
#50 - Ekim 11 2009, 21:23:03
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

teknoloji özürlü insan (6)

Sürekli emre şu ne emre bu ne emre bu nasıl oluyor emre bumu iyi bumu kötü çağrı merkezi kursaydım bundan köşeyi dönerdim (6)
#51 - Ekim 12 2009, 11:15:21

Motley

Burnu güzel uşak. Birbirimizin olmadık yerlerini beğeniriz :Ç Yanlış anlamayın demeyecem, anlamazsınız biliyorum (:
Sıcakkanlı, ılımlı, komik. kuzenimle tanışıyorlarmış. Ben bunu çok sonra öğrendim ve şaşırdım, bakalım daha neler göreceğiz.
 Makasladım burnunu kardeşcağzim,by.
#52 - Ekim 12 2009, 13:30:19

arsenik

Bak burun dediler, aklıma geldi.
Zenci burunlum. Buruuuuuuuuun. Sırf burundan oluşuyor o. ^^
#53 - Ekim 12 2009, 13:51:15

Her zamanki gibi, baş ağrısı + kol ağrısı güzel bir ahenk oluşturdu ve bu şahısı ele geçirmeye niyetlendiler, peki o naptı? ilaaç içti.. Onlar ile savaşmaya adadı kendini, biliyorki atlatıcak.. biliyorki oda baş ağrısız bir hayat yaşıyacak, tüm çalışmalar devam ederken moral'e çok ihtiyacı var..
#54 - Ekim 29 2009, 00:50:47

Burun mu? a-aa merak ettim bak. Sadece kı*ını gördüğümüz için fotoğrafta. (6)
#55 - Ekim 30 2009, 11:00:18

Biz neden ciddi sohbet edemiyoruz seninle?
Her muhabbette saçmalıyoruz. Manyadık iyice.
Maksat makara olsun. (6)
Seviyorum lan seni. (6)
#56 - Kasım 10 2009, 18:42:46
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

xX_NightmarE_Xx

Kıskananlar çatlasın der ve giderim..   (6)

Not: Azcık ciddiyet lan..  :yah
#57 - Kasım 12 2009, 17:31:22

arsenik

LeLeleleeleeeLELEELEleeeleielE.
Ellaa ella ellaa e ee ee under my umbrella.
Oh baby it's raining
Baby come into me, come into mee!

#58 - Kasım 21 2009, 10:48:34

arsenik

Geceleri kanımı emmekle bahtiyar olan sivrisineklerle var mı bir akrabalığın, yakınlığın?! (H)

Herbişe.
#59 - Aralık 13 2009, 12:54:10

arsenik

Hot chick yazan Hamdi dangozudur.
Turkey yazan da ben. (L)
#60 - Aralık 13 2009, 13:15:52
« Son Düzenleme: Aralık 13 2009, 13:18:50 Gönderen: arsenik »

Yorgun ve bitkin azıcıkta üstüne umutsuzluk tifttim.
#61 - Aralık 13 2009, 21:44:27

Yorgunluk, bitkinlik ve umutsuzluğu yakıştıramadım kendisine.
Beni özlediğini duvarlara haykırıyormuş. Önündeki duvarlara. (6) Önündeki duvar ne yahu? Açıklama bekliyorum.
Özledim, biraz ama. Uff itiraf.. Çok az amaaa.
Nerde ki? :(
#62 - Aralık 18 2009, 21:36:07

Nickini ben buldum beeeeen!!!!!!!!111  (6)

Doğru yolu buldu o da sonunda.  (6) -anladı o-
#63 - Ocak 09 2010, 12:05:52

arsenik

Nickinin anlamını bilmiyormuş dallama, ben anlamını buldum. Sikin yürüyenler.
#64 - Ocak 10 2010, 13:30:11

Fotoğrafını gördüm geçen gün(geçen gün dediğim büyük ihtimalle dün).
#65 - Ocak 13 2010, 20:50:34
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Sırdaşım,yoldaşım. Adlakşfsak.

İyi ki varsın metal boy !!!!1

Bol bol kitap(!) okumalıyız,her gün.
Adsklsşhafsalghsdjgsda.
#66 - Ocak 30 2010, 16:12:54

iki saattir konuşuyoruz bi kere bilimden bahsetmedik. ajdsahdghjasgdsa! ahaha.. erkek muhabbeti işte abi ne ararsınki? o benden ekşına dair tüyolar, olmadı ben ondan ekşına dair bir çok tüyo. güzel bi beyin fırtınası oluyor yani. bilgileniyoruz, aydınlanıyoruz ekşın mevzuunda. eee, kaşınan kızlar oldukça kaşımak farzdır sonuçta.

- en fazla kaç dakika kalabiliyorsun sen hacı?
 + duruma göre değişiyor lan. bira içince baya bi gidiyorum mesela...
#67 - Ocak 30 2010, 16:20:01
« Son Düzenleme: Ocak 30 2010, 16:21:21 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Bedelia'dan sonra en iyi anlaştığım insan olarak biline. Salak triplerimi bile çekmektedir o derece.
#68 - Şubat 02 2010, 23:20:50

3 noktalı edit.
#69 - Şubat 07 2010, 19:41:39
« Son Düzenleme: Şubat 21 2010, 13:16:14 Gönderen: SkinWalkers »

arsenik

Birinin peşindeyim ben; tanımsız bıraktığım birinin. Sessizliğin doyurduğu, biçimli ve endişeli birinin. Düşüncelerimi zapteden, kelimelerimi korkutan birinin. Yanında huzurlu uyuduğum, mutlu uyandığım birinin. Onunla olmakla, onunla birlikte yaşamakla gizli bir gurur duyduğum, asla kıskançlığa ya da sahiplenmeye dönüşmeyen bir tutkuyla bağlandığım birinin. ''
O biri benim bebeğimmiş meğersem.
#70 - Şubat 21 2010, 13:14:24

Gökbige

Dosttan öte..
#71 - Mart 02 2010, 17:59:45
« Son Düzenleme: Mart 10 2010, 18:03:17 Gönderen: Jelli Boon »

O değilde, o film hiç güzel değildi be hacı. B-.-ktan geldiydi bana ama neyse gittim ben.
#72 - Mart 04 2010, 14:05:26
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

***, başım, sırtım heryerim ağriyor mmzz.. :X
#73 - Mart 14 2010, 10:37:57

kendisi dışı biri tarafından uyandırılmış sanırım.
photoshop konusu sordum , istediğin yere git aç dedi.
babasının forumu !! ajfjkfkg.
#74 - Mart 14 2010, 10:41:05
robotları döven kadının dramı.

Doğum günüsümü unuttu!
#75 - Nisan 30 2010, 21:11:15

arsenik

Oluuum az önce popimi çatlattı gülmekten. Nefes alamadım lan. sdopkfdksf Şindi ben kiralık ev tarzında birşey yazmaya çalışıyorum word'de. Ama çeviremedim yazıyı. İki saat nasıl birşey olduğunu size anlatamiiiciim onun için direk Hamdi'ye geçiyorum. Dedim, sen yap, yolla bana beceremedim ben. Yolladan kastım, msnden dosya olarak at. Sonrası resimde işte! Hâlâ tehtid ediyorum!
#76 - Mayıs 02 2010, 13:24:47
« Son Düzenleme: Mayıs 02 2010, 13:25:34 Gönderen: arsenik »

Murat Kekilli'ye brutal yaptıran adam.
#77 - Mayıs 23 2010, 22:11:58
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Yakışır valla denetmek lazım. =D
#78 - Mayıs 24 2010, 12:40:45
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

arsenik

Bak yarim bu adamı gördükçe sen geliyosun aklıma. Çok benziyo sanki sana dudakları falan. Valla bak.
#79 - Haziran 19 2010, 16:07:37

burada beni unutmayan (ki msnde yakalardı genelde, o da olmadı cepten sms atar, ama ne hikmetse kendisini aradığımızda o telefona bir cevap vermez:.D) azınlıktan, konumu bile açmışsın oğlum, gözlerim yaşardı:.)

senin adına açılan başlık altında bıraksaydın da başkaları konuşsaydı, kendine destan yazmışsın neredeyse:.)) diyeceğim ama lafı sokar şimdi kıvırcığım(z), demiyorum:.D 

izmir'e gelince uğra hamdi:.)
#80 - Temmuz 27 2010, 03:39:24

Any_one

bize gel bize gel. bir an önce uu beybi.
#81 - Ağustos 02 2010, 19:56:03
« Son Düzenleme: Ağustos 03 2010, 21:46:08 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Motley

Masör parçası (6)
#82 - Ağustos 10 2010, 17:27:50

fUnuttu benı zalım.
#83 - Haziran 18 2011, 21:00:45

fUnuttu benı zalım.

yooook bee oğğğluuuuum.
#84 - Temmuz 15 2011, 23:17:10

naaber çatlak :d
#85 - Temmuz 29 2011, 22:25:32
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2011, 22:25:49 Gönderen: itaatsiz »

iyidir lan hayırsız! sen iyimisin peki?
#86 - Temmuz 29 2011, 23:56:04

büyüklere lan'lı lun'lu konuşulur mu bebe .))
iyi nolsun çok sıcak buralar vs vs :d beyin mıncıklaması yaşıyoruz:p
bi de kimse kalmadı mı buralarda eskilerden yav:/
#87 - Temmuz 30 2011, 01:17:32

doğru diyorsun abla, cahilliğime ver. kalmadı, kalmayacak
#88 - Temmuz 30 2011, 02:03:59

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt vermek yerine yeni bir konu açmanız önerilir.

Hayata mola!! hatırladım... İndexinde duvara işeyen bebe'yi Gördüm. Bir Daha Görmediğim Kişidir....
#89 - Kasım 17 2012, 01:36:46
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

...
#90 - Ekim 12 2013, 13:09:53
« Son Düzenleme: Ocak 24 2016, 23:51:48 Gönderen: SkinWalkers »

vay be! bu sitede birçok dostluklar kuruldu vakti zamanında yıllar evvel,  üye olalı 10 sene olmuş neredeyse duygulandım bak şimdi. tabi artık sosyal paylaşım platforumlarının fazlalığı dolayısıyla girilmeyen biryer haline gelsede alternatifimcafe farklidir benim için.
sevgiyle kalın ey dostlar.
#91 - Ocak 25 2016, 00:01:39

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.