Alternatifim Cafe

İslam'da Anal Seks

Discussion started on Merak Ettikleriniz

Ya etc. olaya gercekten tek yonlu bakiyorsun. adamim madem sen kime ne yapmiyorum diyorsun, baskalarinin da ne yaptigi seni ilgilendirmemeli. ama birak insanlarin bunu yapmasini konu hakkinda yorum yapmalarini bile kabullenemiyorsunuz. muhtemelen bu mesajim da silinecek, neyse zaten telden yaziyorum igrenc gorunuyor.
#26 - Nisan 14 2012, 10:24:57
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Burada herkes fikrini doğru düzgün dile getirse kimse bir şey demez zaten epica. : ) Kimsenin ne yaptığı beni ilgilendirmiyor zaten bunu önceki mesajımda da söyledim. Onların ne yaptığı beni ilgilendirmiyorsa benim ne yaptığım da kimseyi ilgilendirmez. Buraya öğrenmek için gelip soru soranın başımın üstünde yeri var. : ) Dalga geçenin de cehenneme kadar yolu var..
#27 - Nisan 14 2012, 11:42:59
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

anal ne demek?  :ohmygod
#28 - Nisan 20 2012, 20:40:38

haRamdıR..

hayz haLinde oLsa dahi, eRkeğin, eşinin dübüRÜne gitmesi haRamdıR.
Çünkü bu LivatadıR.

İmam Ahmed, DâRimî ve Ebû Dâvud'un, Ebî HuReyRe'den; Neseî ve İbnu Mâce'nin, Ebî HuReyRe ve HazReti ALi RadiyaLLâhu anhumâ'dan tahRic ettikLeRi biR hadîs-i şeRîfte şöyLe buyRuLmuşRtuR  :

"Kim biR hayzLıya yahud heRhangi biR kadının dübüRüne geLiRse (temasta buLunuRsa), yahud biR kahine geLeRek tasdik edeRse, geRçekte o, Muhammed (saLLaLLâhu aLeyhi ve seLLem'e inen hükümLeR)'i inkaR etmiştiR."

hayzLı biR kadınLa temasın ve mutLak Livatanın çiRkinLiği bu hadisLe yasakLanmıştıR. ÖzeLLikLe nikahLı biR kadınLa Livata haRam ise, nikahLı oLmayan kadın veyahud heRhangi biR eRkekLe bu işin yapıLmasının daha çiRkin oLduğu beyan ediLmiştiR.

o hadis uydurma , gerçekse bile kurana ve mantığa aykırı
#29 - Temmuz 31 2013, 13:07:24

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.