Alternatifim Cafe

Amy Winehouse

Discussion started on Yabancı Sanatçılar - Gruplar

Busta, Amy'yi İstiyor
Busta Ryhmes verdiği bir röportajda Amy Winehouse ile düet yapmak istediğini belirtti.

“İnanılmaz müzik yapıyor. Fanatik bir Amy hayranıyım.” diyen Busta Ryhmes şöyle devam ediyor: “Birçok sanatçı var aslında birlikte çalışmak istediğim. Ama onlarla isimleri için değil, yapacağımız işten emin olduğum için çalışmak isterim. Amy de bunlardan biri.”

Ryhmes yeni solo albümü Blessed’i Ağustos ayında çıkartıyor.

#26 - Temmuz 12 2008, 22:03:56

Amy Winehouse Bar Açıyor
Komşuları rahatsız olmaya devam etsin, Amy Winehouse bu akşam kendi gece kulübünün açılışını yapıyor.

Londra, Camden Monarch Bulvarı'nda bu akşam Winehouse'un sahibi olduğu Snakeship At The Monarch adlı gece kulübünün açılışı var. DJ Bioux'un da dj-set'in başına geçeceği gecede, Winehouse da sevdiği şarkıları çalacak.

Şarkıcının komşuları, gürültü ve Winehouse'un yaşayış tarzından şikayetçi olmaya daha uzun süre devam edecek gibi görünüyorlar.

#27 - Temmuz 12 2008, 22:05:40

Tüm Şarkılar Blake İçin
Amy Winehouse'un kocası Blake Fielder-Civil bugün çıkacağı duruşmanın ardından serbest bırakılabilir.

Neredeyse dokuz aydır hapisanede olan Blake-Civil Fielder, 21 Temmuz'da gerçekleşecek duruşmayla tahliye olmayı bekliyor. Fielder, Londra'daki bir barda, bar sahibini dövmüş, ardından da bar sahibinin şikatetçi olmaması için ona para teklif etmişti.

Amy Winehouse ise geçtiğimiz hafta sahne aldığı T In The Park ve Oxegen Festivallerinde söylediği şarkıları cezaevinde olan kocasına armağan etti.

#28 - Temmuz 22 2008, 14:53:10

İngiliz şarkıcı Amy Winehouse dün gece hastaneye kaldırıldı. Uyuşturucu alışkanlığıyla gündeme gelen 24 yaşındaki başarılı şarkıcının, aldığı bir ilaca vücudunun reaksiyon göstermesi nedeniyle acilen hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Şarkıcının sözcüsü, Amy Winehouse'un doktorların tavsiyesi üzerine hastanede bir süre kalacağını kaydedildi
#29 - Temmuz 29 2008, 20:47:46

Umarım iyileşir.
#30 - Temmuz 29 2008, 23:29:44
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Arkadaşım bunun hayranı ama..:S
#31 - Ocak 31 2009, 21:23:55
İmzanız kural dışı.

çok severim kendisini. Şuan da dinliyorum dinledikçe daha da seviliyor. r&b değil de caz diye biliyorum ama neyse. İyi işte severiz dinleriz (:
#32 - Mayıs 17 2009, 15:37:12
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Farklı bir sesi var. şarkılarından en çok 'Rehab'ı beğeniyorum.
#33 - Ağustos 23 2009, 21:39:18
(=

çirkin resimlerine bakıp çirkin deyin.
sesine bakıp bişiy diyemiyorsunuz değilmi?
ağzınız mı açık kalıor yoksa.
#34 - Eylül 07 2009, 15:04:44
« Son Düzenleme: Eylül 07 2009, 15:11:31 Gönderen: Heart of the Ocean »
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

busta rhymes kafayı üşütmüş galibaa! hayatta düşüneceğim son şey bunla düet yapmak olurdu ..bi aralar kat delunayla düet yapmış idi run the show
#35 - Eylül 23 2009, 17:24:10

onunla yatıp onunla kalkmak...
gece you know i m no good la uyuyakalmak..
alarmım back to black i çalmak..
#36 - Eylül 23 2009, 18:32:43
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

bu kadın dunyanın en cırkın yırmı unlusu arasında secılmıs
#37 - Ekim 05 2009, 13:56:59

Amy Winehouse şarkılarında dans etmek  :ask
#38 - Nisan 08 2015, 17:10:44

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.