Alternatifim Cafe

Aşk Acısı Çekmek Nasıl Bir Şey ???

Discussion started on Aşk - Meşk

ben şu anda çekiyorum.sevgilim trafik kazası geçirdi bundan daha büyük bi acı olabilirmi?
  üzüldüm geçmiş olsun canım
#51 - Eylül 12 2006, 14:38:47
ZEYNO
                    FENERBAHÇE
                                          İSMAİL YK
         napalım arkadaş nasıl içilmesin dertlerin varsa sende bendensin bana bir iyilik yap halimi bilmesin sakla beni böyle üzgün görmesin

aşk acısı.....    hayatımda gördüğüm en iğrenç en berbat en zor ve kötülüğe dair ne kadar ''EN'' varsa hepsinin EN KÖTÜSÜDÜR aşk acisi.....   hala derim ona....  FAZLASINI DEĞİL BENİM ÇEKTİĞİM KADARINI ÇEK ERGİN.........
#52 - Eylül 12 2006, 16:09:39

:bye BEN HAYATIMIN AŞKINI LİSE YILLARINDA TANIDIM OKULUN EWN GÜZEL KIZI ZENGİN VE ŞIMARIK HEP ONUN HAYALLERİNİ KURDUM KAÇ DEFA KONUŞTUM HEP BENİ TERSLEDİ 2 SENE GEÇTİ BEN HALA ONU DELİLER GİBİ SEVİYORDUM ONUN İÇİNM ÖLÜMÜ DAHİ DENEDİM O BUNU DUYUNCA BANA KOŞTU BEN RÜYA GİBİ BİR AŞK YAŞAYACAĞIMIZI TAHMİN EDİYORDUM AMA.... 1 AY SÜRDÜ  :vur ONU KAYBETTİM
#54 - Eylül 12 2006, 18:52:03

cok uzuldum yaa....sadece bızım sevmemız yetmıyormus bırazda karsındakı de aynı duyguları paylasması lazım........... ::yea :yeah
#55 - Eylül 13 2006, 15:18:23
YA SEV YA TERKET

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

tR!gonometR!k

o kadar zor ki aşk acısı çekmek....
hele bir de terkedildiyseniz.....
sizin aşk oyunu oynadığınz o kişi sizi yarı yolda bıtakıp gittiyse nasıl dayanılır ki?
hergün dua edersiniz...hergün rüyanızda onu görmek için yatmadan önce resimlerine tekrar tekrar bakarsınız...
yaşadıklarınız hep aklınızdadır...
"acaba o da beni düşünüyor mu"  "acaba o da beni özledi mi" diye binlerce soru kafanızdayken ondan gelecek olan bir msjın ,çağrının takipçisi olursunuz.....

gerçektn sevdiysenz onu aylarca ağlarsınız... hayallerinizin kahramnı olarak kalır hep o....bir gün sizi kurtarac diye ümit edersnz... ve sonu hüsran dolu bir yenilişin acısını çekerken yüreğiniz nasıl acır nasıl kanar anlatması çk zor.....

canınızı almşlar gibi..sanki kalbinizi elinize vermişler ve şimdi işiniz bitince yol görünmştr size....
en büyük avuntunuz "umut" tur ve gözyaşıdır.....
#56 - Eylül 13 2006, 15:43:50

trıgonometrık aynen katılıyorum....bır cagrı bır msj bklıyorsun.....ınsallah bızıde dusunen bırılerı vardır................................... :cicek :ask :ask :cicek :cicek
#57 - Eylül 13 2006, 15:51:31
YA SEV YA TERKET

ben de kaptırdım gıdıyorum.........mes gırl tabıkı dınlemek ıstersen tabıkı yoksa basını agrıtmak ıstemem....ben de kendıme dost arıyordum benı anlayan bır dost............ ::yea ::yea ::yea :yeah :yeah :yeah
bana istediğin her şeyi anlatabilirsin benim genelde başım ağrımaz baş ağrıtırım (6) çok konuşurum da   :4 anlat yani sıkılmam dinlemek isterim
#58 - Eylül 13 2006, 20:53:17
Imzaniz kural disi

iğrench bisey ama ben o acıyı sefenlerdenm  :muhah
#59 - Eylül 13 2006, 21:24:42

irenç bişi ya böle canım bişi istemes her aşk şarkısında gözlerim dolar sora zırıl zırıl ağlarım

boş derslerde ağlardım en çok çünkü boş derslerde önceden onunla birlikte olurduk  X(  X(
#60 - Eylül 14 2006, 00:26:31
İmzanız kural dışı

çekmedim hiç
#61 - Eylül 14 2006, 01:56:48
  Yaşamak ve iyiye dönüşmek için şimdi çok daha fazla olanaklarım var.Bunların , beni gerektiğinde daha becerikli bir katil yapacağından kuşkum yok.Bir tür din bu : Soluk almayı öğretiyor.Güneşe uzanıp uyumayı , müzik dinlemeyi ve bir kitabın nasıl okunacağını öğretiyor.Senin uygarlığın insana ne veriyor?

hem güzel hem kötü..
#62 - Eylül 14 2006, 09:16:38
Beşiktaş//Çarşı Fan Club

Düşman Kelimesinin Anlamını Arkadaşlık Sıfatı Taşıyanlardan Öğrendim!... :öff

guzel yonu de var ama genelde cok kotu tutulmak aslında........delıcee asık olmak......... X( X( X( X( X(
#63 - Eylül 14 2006, 13:15:40
YA SEV YA TERKET

katılıyorum sana turkuaz serkan sanki boşlulta gibisin okadar yaaa 
#64 - Eylül 14 2006, 18:28:26
İmza kural dışı.

destegın ıcın saol romantık kardesım benım...........sızlerde olmasanız ben nasıl ayakta dururum............ :yeah ::yea
#65 - Eylül 15 2006, 15:16:31
YA SEV YA TERKET

schumi_81

gelip geçici birşey bir kaç defa tecrübe ettim ama alıştım artık pek koymuyor ehuuehuu
#66 - Eylül 15 2006, 20:34:08

kendini boşlukta hisediyorsun
heryer kararıyo
hiçbişey sevmez oluyosun
kimseyle konuşmak istemiyosun işte böle şeyler
#67 - Eylül 15 2006, 22:13:59
:::::::::................dünyam............::::::::::::

tatlicadi

nebilim yüreğin yanıyo hemde nasıl tabi tam anlamam ben ya daha tam aşık olmadım
#68 - Eylül 16 2006, 08:30:29

Yemek içmek aklınıza bile elmez, dalgın olursunuz, düşünürsünüz, düşündükçe ağlarsınız, üzerinizdeki yer çekimi artar, nefes alış-verişiniz artar, ilgisiz, tepkisiz olursunuz, kendinize bakmazsınız, sorgularsınız, bazen hiç uyuyamazsınız, uyusanız bile düzensiz uyursunuz, anlamazsınız, dinlemezsiniz, görmezsiniz...İnsanın içini gerçekten acıtan duygu.geçiyor geçmesine ama o arada mahvediyor seni,kalbini,beynini.artık bitse diyorsun,kurtulsam.
#69 - Eylül 16 2006, 11:11:04

haklısınız  ınsan yasamıyor gıbı aynı.. :artis :artis
#70 - Eylül 16 2006, 13:44:43
YA SEV YA TERKET

yaa ne diyimki aşk acısı  bence  taömamen insanlıktan çıkıyor .........
#71 - Eylül 16 2006, 18:09:31
İmza kural dışı.

a$k acIsI  ßir Askerin  $afak Saymasine Benzer.. :) uLan ne güzeL ßenzetme YAptim ßea :D ueheuhe  (6)
#72 - Eylül 16 2006, 21:41:22
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Sweetcino

wallaha hayattan bıktıgn herseyın kotu gıtmeye basladıgını dusundugun an oluyo we her aklına geldıgınde yuregın de bıseler oluo kımseye allah ask acısı cektırmesın
#73 - Eylül 16 2006, 23:24:24

kutukola

tüm vücudunun yara ile kaplı oldugunu we seni çırıl çıplak tuzlu bi suya atılması gibi bir şey.ama o acıyı aşkda vücudda deil kalpde yaşıyosun.
#74 - Eylül 17 2006, 01:13:46

aşk acısı anlatılmaz yaşanır... :vur
#75 - Eylül 17 2006, 18:52:27
Her asker yeşil bereli olamaz...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.