Alternatifim Cafe

Netoçka Nezvanova

Discussion started on Alternatif Üyeler

arsenik

Mavi sı*çıyor o.
#51 - Eylül 16 2009, 15:02:22

Any_one

i'm blue.
da ba dee da ba die da ba dee da ba die da ba dee da ba die.
#52 - Eylül 16 2009, 17:25:47

Oyun arkadaşım o. Bi kere oynadık orası ayrı (6)

Çok lokumspor bi insan bu. Benim gibi beeeyle hafiften manyak. Amaaa akıllı manyak. Ben manyak manyağım. Yanii bence o manyak taklidi yapıyorki güçlü görünmek için zaten hep güçlü ki o. Farkında değil hemşire. Veya farkında da çaktırmıyor, çok garip işler bunlar tabi manyak olmak zor, yaşayan bilir.

Şşş İlkö insanı, çok iyi birisin biliyorsun dimi? Bilmiyorsan döverim ! Biliyorum de seni lanet olası !..

Affet ağır konuştum biraz :C Affettim de iki f ile :C
#53 - Eylül 16 2009, 18:03:02

Müzik kültürü geniş ve bunu yarıştırmaya oldukça meyilli bir üye.:D
#54 - Eylül 24 2009, 18:20:27
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Anti-tiKKy

Fenerbahçe maçına tek gidilebilecek kişi. (Gs'lı olsam da) Kendisini anadan doğma maviye boyayıp beni de sarıya, öyle tribünlere atalım bizi. Hoş olur, fenerbahçe amigoları da sevinir.
#55 - Ekim 04 2009, 15:06:06

Any_one

Björk şarkılarından güç alarak yaşayabilen varlık. Türünün tek örneği.
Mavi yaratık. Sarılarla buluşup fenerbahçe maçlarına (gsli olsa da) gidebilmesi olasıdır.
#56 - Ekim 04 2009, 22:23:13

İndirmeye üşenmesem Björk diniliyiciğim sayesinde. Bu kadar övülmez ki canım.
#57 - Ekim 04 2009, 23:04:34

Alırım. *
#58 - Ekim 19 2009, 20:45:51
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Dün bize özel bir muhabbet doğrultusunda beni gayet eğlendiren, hoşumun yerini bilen farklı jeans. Ne oldu bilmiyorum ama, iyiki oldu. Sadece bize özeldi tabi, başkasına olamaz...

Onun haricinde benim hatun halimi simgelemekte kendisi. iyiki var dedirtti, dost kişisi, severim çok, ay çok özledim ve türevi yalakalıklarla yaklaşmayacağımı bilir kendisine. Ha söylerim ama bu yalakalık olmaz, içten olur. diğer dangozlar söylemesini bilmez o ayrı. İlke... ilke... ilke. nasıl dense iyi? ayrıntılarda gizli gizemi.böyle istemsiz bi çekim kuvvetiyle dolu etrafı. ama herkese olmaması en iyisi. işte ben o çekim kuvvetinde kaybederim belki kendimi, bilemem. ilgi alanları bana çok yakın... öncesini de biliyorum onun, sonrasını da. heyecandır. -_-
#59 - Ekim 19 2009, 20:55:13
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Any_one

münafık!!!!!
vyacheslav arkasından münafık diye konuşurken yalan demiyormuş meğer!!!!
uzak dır lan benden, cısssss ┼ ┼ bak haç tuttum üstüne, yürü lan artık, dokunma enee!
(buradaki haç fikrini başka bir konuda yaparek aklıma getiren gülşaa da teşekkürlerimi iletirim)
#60 - Kasım 03 2009, 18:42:00

Placebo demiş, bizim için demiş, sucker demiş, pucker demiş, fucker diyememiş ama, onu da biz deriz olmadı. O zaman;

Sucker love is known to swing
...
Pucker up for heavens sake

Ben bunları yazarken sen işiyorsun ya, içim rahatlıyor Madam Netoçka.
#61 - Kasım 10 2009, 21:52:54
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

İşte şimdi bu kızı ylrm. =)))))))))))))))))))

* kızım ben senin msn avatarını nerden biliyim *_____*
#62 - Kasım 12 2009, 11:18:44
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Kendimi kaybettiğimde yeniden bulmama yardım edendir o. Psişik güçleri var, uçacak bir gün. Ne yapacağım ben o zaman hiç bilmiyorum. Ha ilke?
Mutfağındaki iskemleye de minnetlerimi iletmeyi bir borç bilirim. Öpüldün ilkecüm.
#63 - Kasım 12 2009, 17:26:05

Mis kokar b*kun mis, Mis'i senden ötürüdür pis  (6) zxdefwert3wqtr
#64 - Kasım 26 2009, 13:09:23
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Seninle son gecemiz bu
Bu son sevişmemiz belki de
Bırak alev alsın bedenin
Hissettiğin gibi ol bu gece

Tüm oyunları oynayalım sırayla
Günaha bulanalım biteviye
Şşş konuşma hiç soru sorma
Sırlarımı keşfet bu gece

Kır zincirlerini gel
Aşka kanalım seninle
Yum gözlerini
Soluksuz uçalım göklerde

Geriye sayım başladı
Ayrılık anı çok yakın
Bırak tutuşsun bedenin
Tadına varalım her dakikanın
Tüm yasakları delelim
Yudum yudum içelim aşkı bu gece

:))
#65 - Aralık 02 2009, 23:44:56
Mercey.

Pazar günü buluşulmuş olunan kimse. Ayrıca adres tarifinden de pek bir şey anlamıyor izlenimlerime göre. Örn: "yeni camii neresi ki ?", "şimdi nerdeyiz tarif etsene?"
#66 - Aralık 03 2009, 17:50:58
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Dionysus.

Yaradanına kurban olunasıdır.Dine imana yöneltir, tövbe ettirir allahıma kitabıma.Yaşam cennettir onunlayken, cehennemin en dibinde olunsa dahi.Bir kelâmı yeter can sıkmaya, yine bir kelâmı yeter dünyanın en mutlu insanı olmaya.
Bana aittir, iddia ediyorum ki.
Patenti, kütüğü, ismi, cismi yalnızca bendedir.Bir daha asla ve asla veletvari düşüncelerle üzülmeyecek bir melektirde.Sözüm sözdür, candan fazlasım.Özüm, ikizim, varlığım.
#67 - Aralık 03 2009, 18:44:54

İlke'lerin ilkesi.
#68 - Aralık 04 2009, 22:02:29
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

Anti-tiKKy

mavilerin ironisi, ironinin zembereği.
#69 - Aralık 11 2009, 18:29:05

Anti-tiKKy

agucuk gugucuk.
#70 - Aralık 13 2009, 19:26:00

Bence özletti.
#71 - Aralık 15 2009, 23:17:24
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Bencede özletti. Yarın gelebilirim belki dedi bana mesajda. Gel dedim bende, bende özledim bende, resmin var şu an elimde, sana koşmak isterim, derman yok dizlerimde dedim.
#72 - Aralık 15 2009, 23:19:38
Mercey.

Any_one

her gün gördüğü sahte yüzlere ''çe ğii liiiğnn'' diyerek ağır çekim ilen aralarından sıvışıp da gerçek sevgilere koşası vardır bu üyenin. klavye delikanlılarını özlemiş üyedir de ayrıcam iki üç günde. Darque, Netoçka, anyone.
#73 - Aralık 16 2009, 16:40:40

Muhabbetini özlediğim dişi

Yirink
#74 - Aralık 16 2009, 21:52:51
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Anti-tiKKy

sitenin en normallerinden, en kafası çalışanlarından.
#75 - Aralık 16 2009, 21:53:32

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.