Alternatifim Cafe

Torrent kralı kayıp!

Discussion started on Network, İnternet ve Güvenlik

Torrent dünyasının efsanevi ismi aXXo'dan 3 haftadır haber alınamıyor; hayranları endişeli...

Dosya paylaşım dünyasının en ünlü ismi aXXo kayboldu! En kaliteli torrent film kaynağı olarak tanınan aXXo'dan tam 2 haftadır ses çıkmıyor. Normal şartlar bundan çok daha sık yeni bir filmi Bittorrent üzerinden paylaşıma açan aXXo en son 11 Mart tarihinde bir filmi paylaşıma açmıştı. Şöhreti nedeniyle bazı paylaşımcıların sadece onun filmlerini tercih ettiği ve hatta bazılarının onun ününü kötüye kullanmaya çalıştıkları biliniyor. Fakat 3 haftadır ortalarda olması şimdiden farklı dedikodulara yol açtı bile. Bazıları aXXo'nun tutuklandığını bile iddia ediyor.

Ama aslında bu onun ilk ortadan kayboluşu değil. Daha önce 2008'de uzun süre kendisinden haber alınamayan aXXo, dört ay sonra "I am Legend" (Ben Efsaneyim) adlı film ile geri dönmüştü. Dönüşünde seçtiği film ile bile olay yaratan aXXo'nun o süre boyunca ise nerede olduğunu halen bilinmiyor. Dünya çapındaki milyonlarca hayranının büyük bir kısmı geri döneceğine inanırken, bu gidişinin uzun sürmemesini umuyor.
#1 - Nisan 03 2009, 15:39:14
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bu işler ne garip ya bende etkilendim ama şimdi.. Ghost Rider indirmiştim aXXo'dan :/ aXXo kardeşim gel :/
#2 - Mayıs 12 2009, 18:14:50

Gün gelir,geri döner.Heyecan yapmaya gerek yok,moral bozmayalım..
#3 - Haziran 04 2009, 18:43:24
Ya imzanı kurallara göre koy ya da kuralları kendin belirle

Bir de oyunlarda razor var. Efsane bu herifler. Belkide kadınlar : p
#4 - Haziran 04 2009, 19:00:36

aXXo geri döndü.. Dün Next filmini Bugünde Watchmen'i paylaştı. Gözümüz aydın :Ç
#5 - Temmuz 03 2009, 17:54:25

Ahah aXXo adamım yaa..
watchmenliyorum şu anda  :Ç
#6 - Temmuz 05 2009, 00:17:09

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.