Alternatifim Cafe

Netoçka Nezvanova

Discussion started on Alternatif Üyeler

Sınavlar bitsin
Neti bağlatsın!
#101 - Mayıs 01 2010, 21:27:24
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Sabah sabah okudum duygulandım ya. :/ Bebek gidelim yine oraya veya size. Özledim sankim.( Evet benim sankim) :/
#102 - Mayıs 11 2010, 09:41:08
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Dionysus.

cumartesi günü kollarımda olacak.sımsıkı sarmalayacağım bebeyimi!
#103 - Mayıs 13 2010, 21:39:49

Dionysus.

bugün; kavuştuğum gündür! bugün; gördüğüm ilk saniyelerde boynuna atlayıpta dakikalarca bir o yana, bir bu yana savrula savrula sarılabildiğim gündür! çok kısa süreli olmuştur belkide ama günümü en güzel yapan dakikalardı onlar.
minik hatırasını hep taşıyacağım sevdiceğimin =)

ps. mavi delisim.mavili güzelim.yerim.
#104 - Mayıs 15 2010, 23:20:21

Özledim tenin kokusunu falan diyemem ama arkadaş olarak çok özledim lan. -_-
Adşaslşjgsdjgsd.
#105 - Mayıs 21 2010, 19:21:02

Ya duygumu kıskanıyorum falan ama senden değil aynı şehirde olmanızı yoksa seni de çokça seviyorum yoksa hissetmiyor musun? eyy hatun!.
Yavrum, sen rüyalarımın bogeyman'ı değil meleği olursun ancak.
Birgün görüşecez tabi ki gelecem oralara.
#106 - Haziran 04 2010, 21:14:47

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Resmen aradım ve cevap vermedi. Hallbuki buluşalım diyecektim. :/
#107 - Haziran 20 2010, 18:56:22
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Dikkat beyler dedeler diyorum sadece şimdilik. Yaarın uzuncasını yazıcam.
#108 - Temmuz 03 2010, 21:13:34
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Dionysus.

yaklaşık 15 gün sonra evimde, başımınucusunda olacağına hala inanamıyorum.Tüm şehri gezdireceğim ona.sabahlara kadar eğlence devam edecek. çok yoracağım belki ama, değecek.
zaman çabuk geçsin bre.
#109 - Temmuz 04 2010, 01:58:44

Buluşmalarımız hep sorunlu oluyor yahu. Ya birimiz geç kalıyor ya ötekimiz. Neyse beklemeye değiyor fazlasıyla. Yeri geliyor ben çocuk oluyorum o anne oluyor, benim delirme anlarımda. Yeri geliyor ben onun annesi oluyorum onu koruyorum falan. =P
Aklına soktum. Gel parka gidelim dedim. Nereden bilirdim o parkın öyle bi park olduğunu? Elimizde milkshakelerle kaldık. :Ç Bir de onu cafeden çıkartmam vardır ki şu anda düşününce utandım ayıp oldu di mi? Yok be bence olmadı hakkımız bu. Beğenmedik çıktık kardeşim! Durduk yere sinirlendim bak şimdi!
Filmlerini paylaşır benimle canım benim. Çok ağladım o son verdiğin filmde bu arada. :/ Birlikte koca bir yazımız var İlke Hanım haberiniz olsun. Ayrıca daha kaç sene uykusuz'un imza gününe gidicez birlikte.
Birbirimizin kültür mantarı oluyoruz ciddi ciddi konuşuyoruz bir de. Çok iyi oluyor insan içindekileri de döküyor hem. Alınmak falan da yok ne güzel. Yerim kız seni. :G
Seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi.
#110 - Temmuz 05 2010, 01:26:59
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Any_one

Öyle degil, istanbul'a gitmiyor o. Hepinizi kandirdi. Hahahaha. Bi gidim deger verdigi yok size. Hadi öptüm.
#111 - Temmuz 06 2010, 23:12:28

Geçen sene üzgün bir arkadaşımızdı. Hala üzgünse kıracağım canını. (kafasını değil) Hem de resimli olarak
#112 - Temmuz 06 2010, 23:30:45

Köyün yamaçlarına kamp kurmuş mimoza ağaçlı tarlalar vardır. Toplama zamanı oralardan uzakta, kolları gün boyu kırılgan dallarla uğraşmış bir kıza rastlarsınız ara sıra. Alabildiğine güzel kokulu bir karşılaşmadır bu. Işıltı çemberi kokudan bir lambaya benzeyen kız, sırtı batan güneşe dönük, yürür gider.
Onunla konuşmak bir kutsallığı çiğnemek olur.
Otları ezen bez çarıklarıyla yol verin geçsin. Kim bilir, belki de dudaklarının üstünde bir sanrı gibi, Gece’nin nemini görebilirsiniz!
René Char'ın dediği gibi.

Üstad bu kadar güzel tasvir etmişken kendi yorumumu katarak daha fazla kutsallığını çiğnemek istemiyorum. Zaten palto da epey büyük geldi, belirtmem gerek. Tutunamamaya devam öyleyse.
#113 - Temmuz 17 2010, 00:37:28
« Son Düzenleme: Eylül 10 2010, 13:21:07 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

bazen çocuk gibi davranıp adamı sinir krizine sokabiliyor, öyle bi yeteneği var.

yediği haltı umarım iyice tartar yalnız kaldığı zamanlar içerisinde. haksızlığa gelemediğimi artık idrak etmesi gerekir. huyum kurusun. iyi, hoş, severiz ama yok yani, bazen gerçekten ipin ucunu kaçırıyor. yarın bana ve bu sinirime hak verir umarım. çünkü uzun süredir uyuyan devi uyandırdı. herkes başaramaz, kutluyorum. yoksa seviyorum kendisini, yanlış anlamasın.

...
#114 - Temmuz 17 2010, 03:30:02
« Son Düzenleme: Temmuz 17 2010, 03:33:00 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Any_one

çoğu kişinin söylediği gibi olgun biri değildir bu netoçka, çocuktur daha. ya da suçlarını çocukluğuna da atmayalım, çocukça davranır kimi zaman. düşüncesizin, sabırsızın teki oluverir. işte bu anlarda içindeki bilinçsiz canavar kurbanlar seçer kendine, sinirlendirir, üzer birkaçını. daha sonra da pişman olur yaptıklarından ama iş işten geçmiştir, dönülmez hatalar yapmıştır çünkü. hatanın küçüklüğü büyüklüğü önemli değil. canavar onu terk edince duygusal netoçka geri gelir yerine, bu sefer de üzülür yaptıklarına.

bunu da bilin ister, başka bir nedeni yoktur bunları yazmasının. cevap niyetinde olduğunu sanmayın sakın, kendinden bahsediyor biraz.
kusursuz değil öyle, melek falan değil, çocuk aslında, "çok çocuk".

yeri gelmişken de özür diler tüm kırdıklarından, kıracaklarından. ama bilin ki, acısını çıkarır kendinden, fazlasıyla. gerektiğinden de fazla değer verir çünkü aynı zamanda kırdıklarına.
-gören de bişey yaptım sancak bi bk yaptığım yoktumk-

büyüten arkadaşları falan var bu netoçka'nın. öyle.
#115 - Temmuz 17 2010, 03:54:23
« Son Düzenleme: Temmuz 20 2010, 17:50:58 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Dün birlikteyken çok eğlendim yahu. Annesi ve arkadaşları çok eğlenceli. Gülmekten öldüm. Seviyorum seni kel kız.
#116 - Temmuz 25 2010, 22:39:47
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Annesinin bi tanesi. Yerim ben onu. Karadutlu sen ve ben güzel bi üçleme olduk. Şansımızı kavun sen bende de deniycez. <3

Edit: kessinlikle aynı evde yaşamalıyız..
#117 - Temmuz 31 2010, 23:07:56
« Son Düzenleme: Temmuz 31 2010, 23:16:45 Gönderen: rebelqueen »
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

We are the champions,cause weee are the champions of the wooorld. :f

Hoşuma gitti bu. :d
#118 - Ağustos 02 2010, 20:07:41

sıkı takipçidir. ezer acımaz.
muck.
#119 - Ağustos 02 2010, 20:17:19
Programmer: CS3-CS4

Dionysus.

Tanrı huzurunda dünya evine girdik. Facebook'un ileri gelen papazlarından biri kıydı nikahı. sonra mevlüt okuttuk. Şimdi iyiyiz. gerdekte güzeldi.
#120 - Ağustos 12 2010, 18:12:55

Zeitgeist

Dersini çalışsın bizim gibi sürünmesin.
#121 - Ağustos 13 2010, 00:45:12

ihi ihi ihi aha aha aha.
#122 - Ağustos 13 2010, 01:26:17
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Aşkım aşkım aşkım <3 <3 <3
Evet artık ben de kıskanabiliyorum. Normalde pek yaptığım bir şey değil ama ne bileyim, hiç bilemiyorum ben. Nerdeydin? İlke'yleydim. Napıyorsun? İlke'yle buluşucam hazırlanıyorum. Böyle muhabbetlerim olmaya  başladı artık bolca diğer insanlarla. Apartmanın karanlık köşelerinde kazara bir şeyler olacak bir gün biliyorum. "Eke eke eke" Ve hep o umutla yaşıyorum İlke, haberin olsun. Evet taaaaaa Ankara'ya gidicem. Uzaklara gidicem ondan. Ama bilmeli ki o hep aklımda olacak. <3 Seneye onu da bekliyorum her ne derse desin. Ankara güzel şehir olm. Akşama benimsin yavrum.
#123 - Ağustos 16 2010, 17:23:27
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Rüyamda gördüm. Gördüm rüyamda.
#124 - Ağustos 16 2010, 17:33:35
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Fazlasıyla iyi <3
#125 - Ağustos 18 2010, 22:14:23
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.