Alternatifim Cafe

Kazım Koyuncu Müziği Hakkında Yorumlar...

Discussion started on Türk Halk Müziği

onun hakkında söylenecek fazla bişey yok.sanatını hakkıyla yapan tek sanatçıydı.... :bye
#1 - Ağustos 26 2006, 21:30:53
« Son Düzenleme: Ağustos 28 2006, 18:45:31 Gönderen: Eáráne Carnesîr »

mükemmel yaa cok seviorum o adamı...kendisini kaybederken müzik adına çok da seyler kaybettikk ama süüperdi  yaaa X(
#2 - Ağustos 28 2006, 18:46:24

Sweetcino

ewet gercekten unutulmaz bırısııı keske kaybetmeseydık allah nur ıcınde yatırsın
#3 - Eylül 02 2006, 22:58:13

Ben tanimiyordum walla Ölünce tanidim :) daha dogrusu $arkilarini ßiLiyordum da  Onu hic duymami$tim Nur İçinde Yatsin RahmetLi..
#4 - Eylül 02 2006, 22:59:19
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

sarkılarını fazla dınlemedım...allah rahmet aylesın....ama sarkıları guzelmıs dıye duydum...
#5 - Ekim 07 2006, 17:21:46
YA SEV YA TERKET

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

*..:: GöKBörÜ ::..*

karadenizin deli çocuğu .. yaptığı müzikte kendisi gibi güzel olan insan .. allah rahmet eylesin , çok genç yaşta göçtü bu dünya dan ..

tv lere çıkıpta; bakın ben içiyorum, çay da birşey yok, sizde için.. diyen zihniyete binlerce kez yazıklar olsun ...
#6 - Kasım 14 2006, 13:15:43

karadenizin deli çocuğu .. yaptığı müzikte kendisi gibi güzel olan insan .. allah rahmet eylesin , çok genç yaşta göçtü bu dünya dan ..

tv lere çıkıpta; bakın ben içiyorum, çay da birşey yok, sizde için.. diyen zihniyete binlerce kez yazıklar olsun ...

amin arkadasım...toprağı bol olsun...
bu zihniyet yüzünden daha çok kazımları kurban ederiz
 türk müziği çok öenmli bir değerini kaybetti malesef....
ayrılık şarkıısnı ondna sonra çok söyleyen oldu
ana kimse onun gibi güzel yüreğime işleyemedi
aynı tadı bulamadım ben.....
olan özlemin bu kadar kıymetli olmasından olsa gerek.....
#7 - Kasım 19 2006, 03:12:16

HEle $evval Sam ile duet yaptıkları parça çok ho$

Kazım Koyuncu & Şevval Sam - Ben Seni Sevduğumu harika ötesi  :ühü
#8 - Aralık 19 2006, 02:50:44
« Son Düzenleme: Aralık 19 2006, 02:51:19 Gönderen: mustaa.07 »
G.O

"Gidiyorum" şarkısı süper.. :)
#9 - Aralık 21 2006, 15:23:36
İmza Kural Dışı

sesi muhteşemdi şarkıları çok romantik ve kalıcı  rahmetle anıyorum toprağı bol olsun:(
#10 - Aralık 21 2006, 19:50:27
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

o bizim memleketimizin gururudur..onu kaybetmiş olsakta bıraktığı izleri asla sildirmeyeceğiz..
Kazım Koyuncu müziği hep dinlenecek...
#11 - Aralık 24 2006, 01:02:57
Ne zaman bir her şeyi ölse birinin,
Kendini ölümlerle yaşar kalır o.
Ne zaman bir kendisi ölse birinin,
Ölümlerde kendini yaşar kalır o.

Kazım Koyuncu belki de Türkiye'ye Karadeniz müziğini en çok sevdiren insan oldu, o alıp götüren melodileri, güzel yorumu ve içten sözleriyle..çoğumuz Gülbeyaz'da tanıdı onu ve şarkılarını ama kısa sürede alıştık ve yerleştirdik onu kalbimize. "Unutmak zor" dememeli,unutmayız diye söz vermeli böyle bir insanı halk müziği dendiğinde. Allah rahmet eylesin..sanatıyla yaşayacak yüreklerde ama daha önemlisi biz onu çok sevdik içimizde bir yerde...
#12 - Ocak 27 2007, 01:50:28

KAZIM KOYUNCU İÇİN NE SÖYLENECEK ÇOK KELİMELER CÜMLELER VARDIR AMA KAZIM KOYUNCU

KARŞISINDA HERŞEY ANLAMINI YİTİRİYOR...KELİMELER BASİTLEŞİYOR... ÖZELLİKLE DİDOU NANA DEYİŞİ YOKMU ....

HER DİNLEYİŞİMDE BENİ HÜZÜNLENDİREN ,AĞLATAN , KAZIM KOYUNCU SEVGİSİNİ BİR DAHA YÜREĞİMİN

DERİNLİKLERİNDE HİSSETTİREN ŞARKI.... BÜTÜN ŞARKILARINDA HÜZÜNLENİR , BÜTÜN ŞARKILARINDA SEVGİYİ,

ÖZLEMİ, AŞKI , DUYARLILIĞI   BULUYORUM...           SENİ SEVİYORUM DENİZİN ÇOCUĞU         SENİ NOTALARIN

SONSUZLUĞUNA UĞURLADIK....YILDIZLAR YOLDAŞIN OLSUNNN .... KARADENİZİN ASİ ÇOCUĞU ...
#13 - Mayıs 08 2007, 00:28:42
« Son Düzenleme: Mayıs 08 2007, 00:31:11 Gönderen: denizincocugu »
BİZ KARADENİZ'İN   ASİ   ÇOCUĞUNU   KAYBETMEDİK... BİZ   KAZIM'I   YANİ   KARADENİZ'İN   HIRÇIN ÇOCUĞUNU   NOTALARIN    SONSUZLUĞUNA UĞURLADIK...SEN    BİZİMLESİN      DENİZİN ÇOCUĞU...     KAZIM KOYUNCU____ KARADENİZ          * SENİ   SEVİYORUM   KAZIM KOYUNCU  *

Çok seviyorum bu adamı ve ölümüne çok üzülmüştüm onun söylenecek çok şey var ne dersem diyim eksik kalacaktır ona :(
#14 - Haziran 02 2007, 22:05:33
En İyi Anlatış Artık Susmaktır!

eslem

Dilimizi birçok kişi onun sayesinde tanıdı.Hala bıkmadan dinleyebiliyosak iyi şeyler yapmış demek.Dido kadar yüreğime işleyen bi müzik daha duyamadım.Mekanı cennet olsun.
#15 - Haziran 02 2007, 23:37:44

Radyasyon

"Gidiyorum" şarkısı süper.. :)
öleceğini bile bile bir şarkı yazmak ne kadar kötü  :(   

KALBİMİZDESİN KAZIM KOYUNCU .....

#16 - Haziran 02 2007, 23:55:39

--MaVi--

sanki hiç ölmemiş gibi yaa ben çok üzülmüştüm öldüğünde şaka gibi gelmişti
ve ;
"GİDİYORUM"
tek kelimeyle muhteşem anlatılmak istenenin en güzeli
#17 - Haziran 03 2007, 04:20:31

esmerkız.17

ah be Kazım abi erken veda ettin bize ...Bu kadar sevenini yarı yolda bıraktın...
Rabbim mekanını cennet eyler inş.
#18 - Haziran 18 2007, 19:43:50
« Son Düzenleme: Kasım 07 2007, 19:45:26 Gönderen: esmerkız.17 »

Allah rahmet etsin.. o camiada işini layığıyla yapan nadir insanlardan biriydi... nur içinde yatsın...
#19 - Haziran 18 2007, 19:50:03
Odun kesicinin hık diyicisi ..... :dondurma   

esmerkız.17

Arkadaşlar bugün Kazım Koyuncu'nun aramızdan ayrılışının ikinci yıl dönümü.
Koca 2 yıl geçti Kazım Abi sensiz.Bunca zaman geçti ne zaman senin sevgi dolu sessini duysam,aşk dolu şarkılarını dinlesem,boğazıma birşeyler düğümleniyo.Senin ölümün kadar hiçbir ölüm bu kadar acı vermedi bana.Sanma ki aramızdan geçen bu zaman acımızı biraz olsun dindirdi.Dindirmedi Kazım Abi  gün ve gün acımız daha da katlandı.Sana olan sevgimiz ilk günkü gibi hala taptaze ve hep te öyle kalacak.Söz verdiğimiz gibi Kazım Abi seni untmadık aslada unutmıycazSeni tereddütsüz hep sevdik hepte sevicez.Senin de dediğin gibi herşeye rağmen yeryüzünde şarkılar sölemeye devam edicez.Nur içinde at Kazım abi.SENİ SEVİYORUZ.
#20 - Haziran 25 2007, 12:29:17

C_R_A_Z_Y

onun hakkında söylenecek fazla bişey yok.sanatını hakkıyla yapan tek sanatçıydı.... :bye

nasıl fazla bi şey olmaz onun hakkında söylenecek?  :)
herkesten daha çok şeyi hak edendi o.bi taneydi.kazım abimizdi.sanatçı sıfatını taşıyabilen en iyi insandı.ölümü sanat için bi kayıp oldu denilemiyecek bi insandı o.çünkü öyle eserler bıraktı ki yokluğunda bile yıllarca yeniymiş gibi dinlenilesi eserler.eğer bi kayıp varsa bile o kadar kaliteli eserlere yenisi eklenemeyeceği içindir.çok söz var onun hakkında söylenecek.ölümü erken oldu desem bile biliyorum her ölüm erkendir.ama yine de böyle geç bulunmuş birini bu kadar erken kaybetmek belki de gerçekten erken bi ölümün getirisidir.

konuştukça konuşucam gibi.en iyisi susmak  :) öyle bi insanı anlatmaya gerek bile yok.o kendini fazlasıyla kanıtlamış zaten.sırf müziğiyle yapabilmiş bunu.bize de saygıyla anmak düşer  :)

kim tutar seni merve  (6)
#21 - Haziran 26 2007, 16:08:23

depresif

Tek kelimeyle muhteşem bir sanatçıydı. Öldüğünde kahrolmuştum yaa.. :öff Nur içinde yatsın.. :öff
#22 - Haziran 26 2007, 16:20:40

freedom59

gerçekten mükemmel bir sanatçıydı
sanatı hakkıyla icra eden sanatçılardan biriydi
nur içinde yatsın ne diyelim
#23 - Haziran 26 2007, 16:25:36

yaw o adam meLek gibi bi insan hep barışı hep özgürLüğü hep haLkLarın kardeşLiğini istedi ama ne yazık ki bu dünyada iyiLere yer yokkkkk !!
#24 - Haziran 27 2007, 12:53:05
imza kural dışı oLmasına rağman herif haLa karismza naapcaımızı biz de sasırdık waLLa !

İşte gidiyorum
Birşey demeden
Arkamı dönmeden
Şikayet etmeden
Hiçbirşey almadan
Birşey vermeden
Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum

Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde
Yürüyorum sanki senin yanında
Sesin uzaklaşır herbir Adımda
Ayak izim kalmadan gidiyorum

Gerdiğin tel kalbimde kırılmadı
Gönülkuşu şarkıdan yorulmadı
Bana kimse sen gibi sarılmadı
Işığımız sönmeden gidiyorum

en guzel sarkilarindan biri bir karadenizli olarak gururumuz o bizim bu dünyada iyiler ne yazikki fazla yasamiyor yinede bir emanet bildigimiz sarkilarina ömrümüzün sonuna kadar sahip cikacagiz...
#25 - Eylül 05 2007, 18:30:48
DUVARLAR RENKLİ OLSADA KARANLIKTA NE GÖREBİLİRSİNKİ? BİR KÖRE RENKLERİ NASIL ANLATABİLİRSİNKİ? MİKROP RENKLİ OLSA IŞIK VERSEN GÖREBİLİRSİNKİ? MİKROBU NASIK KIRARSIN BANA HANGİ KİMYA İLE GELEBİLİRSİNKİ BİLİRSİN ASİTİN ÜSTÜNE BAZ DÖKMÜŞTÜM MAKSAT pH OLSUN DİYE....

cok süper bi insan
#26 - Ocak 28 2008, 10:16:24
böğürtlenli reçelim =)

slm ben umur demir artvin şavşat karadenizliğim ben kazım koyuncu çok sevdiğim kisidir bir de çok güzel sesi vardı
bizim festifale geldi çok güzel söyledi biliyormusunuz yanı bayıldım...............19 yaslarından baslamıstır büyüdü büyüdü şarkıcı oldu
ama tanrı onu istedi için engel olunmadı :(( onu çok seviyorum ne zaman dinlesem ağlıyorum karanlıkta dinlediğim zaman hele
var ya offfff diye cekiyorum sinemi içime akıyor gözümden yaşlar sığmıyor derdim kederim hatıralar gözlerimde dalıp dalıp gidiyorum
acımasız dertlerimle yapa yanlıs yaşıyorum yine bana haram geceler senin için ağlıyorum yar yine bana haram geceler senin için
ağlıyorum yanıyorum yanıyorum ah yanıyorum yanıyorum yar yine bana haram geceler senin için ağlıyorum yar yine bana haram geceler senin için ağlıyorum dısarda deli dalgalar gelir duvarları yalar seni bu sesler oyalar aldırma gönül aldırma aldırma gönül aldırma gönül aldırma dertleri kalkınca saha bir sıtem yollar allah görecek günler var daha aldırma gönül aldırma aldırma gönül aldırma gönül aldırma gidiyorsun bilmediğin uzaklara bakarken ardında gitme kal diyemedim bu ayrılık bir çok seyi aldır götürdü benden dostlarım sordular o gitti diyemedim ayrılık bir çok seyi aldı götürdü benden dostlarım sordular o gitti diyemedim diyemedim diyemedim gurur engel oldu seviyorum diyemedim bu aksam içimde hüzün gözümde canlandı anılar ağlamak istiyorum sarılmak istiyorum bu aksam içimde hüzün var sensiz geçmiyor bu aksamlar gönlümde dinmiyor arzular ağlamak istiyorum sarılmak istiyorum
bu aksam içimde hüzün var anılar anılar simdi gözümde yaşlandılar anılar anılar beni bu aksam ağlattılar KAZIM KOYUNCU SENİ UNUTMAKMI ASLA SENİ HEP SEVİYORUZ HEPTE SEVECEĞİZ SAYĞILARIMLA
#27 - Mayıs 09 2008, 10:42:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.