Alternatifim Cafe

Mercey

Discussion started on Alternatif Üyeler

Şu MSN alemine artık gel, özletme kendini ! diye haykırdığım güzel ruhu ve sıfatı güzel insan :/
#76 - Nisan 05 2009, 20:42:43

Çıldırmış olmalı! benim, taylırın, koskoca taylırın açtığı konuyu sildi... üstelik sadece bi mod! üstelik benim en yakınım, benim emirlerimi uygulayan birisi olmasına rağmen. torpilli olmama rağmen yaptı bunu, sildi konumu!? inanmıyorum ya... sakın, sakın yazma bir daha.

Sen de benim anlamayacaksan kim anlayacak Merve... :'(( hrKes üsDühme qELiyo zDn.. Ndn byLe yaptınki... Hani TrPilliydim ben? Hani =((
--

Eeheh. canım, bitanem, herşeyim.
Gıııs-gaaa-naaan-laaağar çatlasın, gıs-ga-nan-lar çatlasın...
#77 - Mayıs 17 2009, 22:11:27
« Son Düzenleme: Mayıs 18 2009, 09:34:38 Gönderen: ~ туℓєя_ѕ ~ »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Gökbige

Zamanında, şimdilerde gereksizimiz olan kişiler yüzünden konuşmuyorduk. Ne büyük hata etmişiz dostlar. Kızıyorum kendime değmeyen insanlar için aramı bozduğumdan Merve'mle. Melek yahu, melek. Ama benim meleğim. =p - tırsın benden, vermiyorum -
İyi ki tanımışım diyorum şimdilerde yine.. Varlığıyla mutluluk duyduğum insan.. Kısa sürede güven veren, değeri farklı olan, çok sevilen.. Okyanus gözlüm. - ya tamam biliyorum gözleri mavi değil, sakin. - Biz asla abuk subuk mevzular yüzünden aramızı bozmamaya karar verdik, mutluyuz. - mutluyuz evleniyoruz geldi aklıma, tövbee. =p -
#78 - Mayıs 22 2009, 20:59:04

Gökbige

"O benim dünyam, onunla çiçek açan ve onunla yok olan.."

Çok çok çok, yürekten sevdiğim melek.. Ne olursa olsun yanımda olan, yanında olacağım melek.. Meleğim.. =) Yeri farklı olan..
#79 - Temmuz 19 2009, 19:41:09

Kilitlediği, Sildiği, Uyardığı, Kızdığı, Çekip gittiği, Dağıtıp Geldiği,Gerilip Koyduğu, Sövdüğü Her Konunun Sonuna, Yapısını karekteristik yapısını daha dogrusu belli ettiren ve Parentes içinde MUTLU FORUMLAR  Parantez kapat diyip her defasında Bu cümlesiyle tüm stresi alan bir nebze olsun güldürebiliyor merve. Sayın Modum Kayboluyorum 10x
#80 - Temmuz 19 2009, 19:49:34
« Son Düzenleme: Temmuz 19 2009, 19:54:43 Gönderen: Elqajiye »
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

Ama Merve yeter artık.! Sen nasıl her konuyu silip,kilitlersin ha ? Yazık değil mi isyan eden onca insancığa? Kötü bir modsun sen,ölmek gerek.  :))

Şaka bir yana Merve ve diğer modlar işlerini en iyi şekilde ve tarafsız yaptıklarını düşünüyorum. Bilen biliyor zaten.  :))
#81 - Temmuz 19 2009, 21:23:01

Şahsımın kara kutusudur o. Ben esrarengiz bir şekilde ölürsem eğer, tüm dikkatleri üzerine çekecek olandır. Herşeyimi bilir zira, sıçtığım *** rengine kadar herşey.. -lacivert- Bendeki özelliğini hiçbir zaman yitirmeyecek olandır da ayrıca. Yapıyoruz işte, bi şekilde çok yakın olmayı başarıyoruz, kopamıyoruz, bağlanıyoruz vs... Annesi beni ayşe olarak bilirdi evvelinde ama artık Can olduğumun farkında.

Serap'a abla diyor bir de... Te allamm!
#82 - Temmuz 28 2009, 02:30:36

Gregor Samsa

Çok canım çekti, karalayacağım bir şeyler. /:

----------

Gökyüzünde yalnız gezerken yıldızlar, yalnız gezmeyenlerin kaymasına maruz kalan bir gecenin tohumuyla başbaşa bırakıyorum sizi. Kısa ve öz. Hayatta görüp, yaşadığı pek bir şey olmadığı içindir, hikayesi de hayatla bağdaşmaz. Her an daha da ölümleşen bir bedene sahiptir. 17 yıldır yaşıyor olması garantilemiyor her şeyi. Gözlerinin yeşil olması, ormanı sevdirmiyor O'na, maviyi sevmesi okyanusta boğulmasını gerektirmiyor ayrıca. Boyundan büyük işlere pek ala kalkışabiliyor. Boyunun iki katına gelirse iş, bir şekilde sıyrılıyor. İnanmadığı bir şeye, inanmış gibi yapmaktan hiç haz almadığından olsa gerek yaşadığı aşklı meşkleri, yaşanmamış sayıyor. Yanına aldığı 1-2 dost ile her gün teletabi izleyip, sımsıkı kucaklaşırsa güzel geçiyor günü. Onlarsız olmuyor, yapamıyor. Kendisinde açılan açıkları örtme çabasında değil hiçbir zaman. "Hatalarla yaşamayı bilmezsen, ders alabileceğin ne kalır elinde?" sözünün de sahibi. Herkesin her *** bilmesi ya da bildiğini sanması da umrumda değil. Ve hakkında söylenen 'a' kelimesini bile duymasına rağmen hiçbir şey yokmuş gibi insanlarla konuşmaya devam eden biri. 'İnsan' sonuçta, olmayanlara zaten bir sözü yok. Arada bir içse de sigarayı, zıkkımın köküne geldiğinde hüzün sarar onu ister istemez. Kurtulmak istemez, isterse kurtulamayacağını bilir. Kendisiyle inatlaşan deyusun tekidir. Derin sözler varsa müzikte, isterse en ucube beste olsun yine dinler. Felsefi ve edebi her şey güzeldir O'nca. Mütevazı görünmeye çalışıp, sıçtığı *** kadar hava atan kişilerden değildir, neyse o'dur en azından. Hem o değil de, yeter ki onursuz olmasın insan.

Saygılarımla;
Mercey.
#83 - Ağustos 11 2009, 22:26:20
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Yukarda ki süpersonik karalama ile kendisine bir kez daha hayranlıkla bakmamı sağlayan dost, kardeş kişisi..
#84 - Ağustos 11 2009, 22:46:22

Kendini kolayca sevdiren, sıcak, bir o kadar da tatlı insan. Tanımadan da sevilebilir, tanıdıkça sevgiye boğulabilir.. Çok daha fazla şey paylaşacağımız zamanların olması dileğiyle.. İyi ki var..
#85 - Ağustos 25 2009, 22:35:37
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Beni "Iron an Wine - Jezebel" şarkısıyla tanıştırdı bu hatun. İyi ki yaptı. Öperim.
#86 - Eylül 06 2009, 20:17:45
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Any_one

Son zamanlarda çirkinleşmeye başladı bu hatun, gözümden gittikçe düşüyor.
O kadar kültürlü, özgürlüğüne düşkün olan bir hatundan bunları beklemezdim doğrusu.
Beni daha fazla hayal kırıklığına uğratmaması için 'çirkinleşme!''moderatörsen moderatörlüğünü bil, nerede dalga geçeceğini nerede gerçekçi davranacağını öğren bir an önce, görevini düzgün yap, artist artist dolaşma ortalarda'' der ve terk ederim bu konuyu.
(çok gerçekçi oldu lan, tersten okuyun işte, çok sinirlenmişim)
#87 - Eylül 07 2009, 23:46:49

Hatun şöhretli ama ben kalender meşrebim.
#88 - Eylül 08 2009, 18:42:06
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

Bana ait özel portremi yayınlamaktan çekinmeyen kişi. Olsun lan, affettim,Ramazan ayındayız, büyüklük bende kalsın. Bi de ben onu bi babaya emanet ettim, kendisi bel fıtığıyla ilgilenen işinin ehli bir doktor. Bana bi şey olursa o ilgilenecek Meycey ile.
#89 - Eylül 08 2009, 19:10:39

Zeynep dişisi tarafından emanet edilen doktorca adının Deniz Yıldız olarak değiştirilmesi muhtemel kişi. Sonra da Deniz Yıldızı diyecekler ona ve Zeynep hamile kalacak. Mutlu son.
#90 - Eylül 08 2009, 20:45:30
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bel fıtığı; 053........

Ama senin yaşın küçük anlamazsın.
#91 - Eylül 08 2009, 20:47:12

Kakamı ye Zeynep, unlu mamülleri ban hatta. Çişimi de su niyetine armağan ediyorum sana. Hadi yine yırttın, aç kalmadın.
#92 - Eylül 08 2009, 20:48:55
« Son Düzenleme: Eylül 08 2009, 20:49:43 Gönderen: Mercey »
Mercey.

Moderatör diye başlarına getirttikleri adama bak. Sokak kadını.
#93 - Eylül 08 2009, 20:51:54

O artık 'Jezebel. Çok şekil olm, tırnağı bile var.
#94 - Eylül 10 2009, 21:42:23

Mervee, çok kızdım sana. Hem de öyle böyle değil. Ben yapacaktım o nicki. Çok etkisinde kalmıştım şarkının. Of puf yani hacı !    :hii?   &o

Neyse hayırlı olsun. Eşsiz bir nicke sahipsin şu an -___-"
#95 - Eylül 11 2009, 00:05:05
Destiny is for losers.
-B.

Siz bence bugün bayaa anlaştınız. Tylers acaba nasıl küplere biner deyyü kafa yordunuz ve olaylar böylece vuku buldu. Sanki günler torbaya girdi. Herkes de bi değiştirme telaşı falan -_- Ağzıma ***ız toptan, iyi mi? Zar zor kabul ettik bu nicki de. Ama dönecek geriye, sözü var. Vururum allama...
#96 - Eylül 11 2009, 02:14:01

Gregor Samsa

Merve neden bilmiyorum senin yeni nickin bana çok fena cappy limonata reklamını hatırlatıyo olm. Alakası yok biliyorum, tuhaf kısım orası zaten. Limonatağ.
#97 - Eylül 11 2009, 04:19:22

Vatan gazeteli kız bu şimdi. Orada yapacak stajını. Poposu fezada, elleri Allah'da.
#98 - Eylül 15 2009, 17:04:23
Mercey.

Anam, bacım, kardeşim, eşim, dostum, yandaşım
Daha daha mutluyuz yarınlarda
#99 - Eylül 16 2009, 02:29:06
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

düş #

yeni nicki hoş olmuş, hayırlı olsun.
#100 - Eylül 17 2009, 17:34:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.