Alternatifim Cafe

Fıstıkçı Şahap

Discussion started on Alternatif Üyeler

Zeitgeist

Hakkında aptal salak konuşanlara bir pm kadar yakın olan insanımsı.
#51 - Mayıs 19 2009, 22:02:35

zsem

İçi dışı bir.
Seviyorum.
#52 - Mayıs 20 2009, 15:10:32

Her zaman böyle ol kızım. Takma kimseyi.
En iyisini sen yapıyorsun. Kim nederse desin ben ergen biri olaraktan çok seviyorum seni. .Ç
Hakında birşey biliyormu ki konuşuyor , takma. (Lonli.)
#53 - Mayıs 20 2009, 19:29:36
« Son Düzenleme: Mayıs 20 2009, 19:30:59 Gönderen: Tєєη Sℓαѕнєя »

Proculianus

Tanıdı hemen beni böbeyim.Çok dikkatli biri.Hafızası da baya kuvvetli. (6)
#54 - Mayıs 20 2009, 22:10:18

An itibari ile Ferhat Güzel'e aşık olduğunu öğrendim.O kadar dedim kızım bırak şu kroyu sana Edward Norton'u ayarlıcam ben fekat nuh diyor peygamber demiyor. Ne diyelim Allah mesut etsin. Düğün masrafları için para topluyoruz , pamık eller cebe. -_-  Davetiyelerinizi buradan alabiilirsiniz. -_-

#55 - Mayıs 27 2009, 12:00:41
« Son Düzenleme: Mayıs 27 2009, 14:53:06 Gönderen: Tєєη Sℓαѕнєя »

bknz. Ceren

+ Sana cerenin selami var
- hangi cerenin ?
+ tenCERENin

dfjdfdfjkd

ismini her duydugumda aklima bu igrenc espiri geliyor
#56 - Mayıs 27 2009, 12:06:39
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Zeitgeist

Gerizekalı Eren'i öldürmek istemektedir. -________-
#57 - Mayıs 27 2009, 14:53:54

Unsolvable .
#58 - Mayıs 27 2009, 15:15:14

Garip valla çok garip lan.Hâlâ nasıl bir mideye sahip olduğunu çözmüş değilim.Biri iğrenç mi dedi ordan?Tabii yea üstüne yoktur,çok konuşmaya gerek yok bak bir kaç kere mekan-ı rock'da konuşmuşluğumuz olmuştur ordan kalmış aklımda,hasar verdin bana Ceren,bütün ömrümü aklımda bunlar olarak yaşıcam biliyormusun?  (6)
#59 - Haziran 01 2009, 21:45:40
Zifir.

Zeitgeist

Bu kişinin evi ilaçlanmıştır ve en nefret ettiği eylem olan terlikle gezmek zorundadır. Zira, ışığı gören sivrisinek ve yakarcaların overdosedan ölüp yere çakılmasıyla, halılar böcek kaynamıştır. Kendisi, hergün halıları süpürmekte ve kaderine küfretmektedir. Artık, havaya bile bakamamaktadır, böcek sürüsünün gözlerine girmesi korkusu kendisini yiyip bitirmektedir. Bu da yetmezmiş gibi, akıl hastası profili çizen nevrotik sinekler ağzına, burnuna girmeye çalışmaktadır. İşte hayat böyledir sevgili gençler.
#60 - Haziran 01 2009, 22:02:40

Zeitgeist

Herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermemek adına bunu yazmayı uygun gördüm. :Ç
Kendimle sürekli dalga geçerim, gerek boyum gerek başka bir yerim, farketmez. Ayna karşısına geçince 'Ofh süperim ben ya' diyenlerin aksine, 'Eheh tipe bak lan keko' minvalinde yorumlar yaparım kendime. :Ç Bunun, günün stresinden arınmak için iyi bir yöntem olduğunu düşünüyorum.  (6) Ayrıca, beğendiğim tek noktam, boy noksanlığım. :Ç

Ayrıcanak ;
Bu şahıs, çocuklardan nefret eder. Şu an, yanında bulunan iki çocuğa da işkence uygulamaktadır. (6) Çocuklara zerre tahammülü yoktur. Bu bakımdan kendisini, Himym'deki Robin'e benzetmektedir.  :Ç
#61 - Temmuz 17 2009, 21:27:06
« Son Düzenleme: Temmuz 17 2009, 21:27:29 Gönderen: Gebere Jackson »

Çocukları sevmez ama çocuklar ona fecii bağlanır. Bknz : Hatice.  (6) - ne içirdiyse kıza artık. -
Çocuk Ceren ablam diyor başka birşey demiyor.
Sorun yok,aklını çelmesini bilirim ben.  :))
Yağmurlu havada su yok sana hayvan herif.  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
#62 - Temmuz 17 2009, 22:03:24

mg

Hayden Panettiere-heroes'teki claire-'e(ye, nasıl soyad lan bu) benziyor. Ve bunu duymaktan mutlu oluyor. Zira kendisinin kanaat önderiymiş Hayden aldığım duyumlara göre..
#63 - Temmuz 18 2009, 20:17:02

onelinkmovies
Ah. :Ç  Birtanesin lan sen.  :bite
Hiçbiryerde bulamadığım filmleri tek link olarak bulabiliyorum artık.
İyiki varsın.  (6)
#64 - Temmuz 25 2009, 14:23:34

Son actigi konuyu gorunce takdir ettim kendisini. (:
#65 - Temmuz 26 2009, 10:56:11
Programmer: CS3-CS4

Bende bir apolet takıyorum :Ç açık sözlülügüne bayıldıgım insan,muhabbetı koyu ve uzundur görüşler açısından yakın olmasak bıle iyi anlaştıgım sevdıgım bırıdır Cerento :Ç tarzını sevıyorum istanbuldan izmıre kadar uzanır bu sevgi ;)

çük'ü çük'ü çükülettaaaaa :D
#66 - Temmuz 26 2009, 22:04:04
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Çılgın ergen,fosforlu bünye,atılımlara açık gaye,görüntü olarak kız ama yaptıklarıyla hormonel dengesini yitirmiş dişi.
#67 - Temmuz 27 2009, 14:03:31

Zeitgeist

İtinayla ayar veren ergen. :))
#68 - Temmuz 27 2009, 16:27:52

O da benim gibi tatil yüzü görmedi garibim. İzmir gibi tatil yerinde ama tatil göremiyor bu daha acı bence. Bence kader dediğimiz şey böyle olmamalı insanlar hep gülmeli denizlerde şen kahkahalar atmalı Ali Şen gibi :/

Bu arada Cereeen topu aldıı şuuut ve goool (Anladı o :Ç)
#69 - Temmuz 30 2009, 14:46:59

Ayran içmekten hoşlanan her alengirli kız gibi felsefe, psikoloji, arkeoloji muhteşem üçlüsünden birini istiyordu. Bir gün "sinema-televizyonda iyi para var" dedim, bunu bekliyormuş gibi anında bu bölüme yöneldi. Güzel hayaller kuruyormuş berbat etmek isterim: Öyle hiç yurtdışında ya da yurtiçinde festivallere gideceğim, kült filmleri tekrar çekeceğim, "benim yalnız ve güzel ülkeme" diye politik cümleler kuracağım diye heveslenme. Çılgın Dershane serisinin bir bölümünde set amiri olacaksın ve kariyerini böylece zirvede bitireceksin. Can yoldaşlar, dil sırdaşlar tanığımdır -ali asker iyi adam- ki bu kehanetim tutacak.
#70 - Temmuz 30 2009, 17:38:00
« Son Düzenleme: Temmuz 30 2009, 23:14:26 Gönderen: vyacheslav »

İzmir'e gittiğimde önünde diz çökerek evlenme teklifi edeceğim ona. Ellermde osuruk çiçekleri ile gideceğim her gün kapısına. En büyük hayalim odasının penceresinden onu tikizleyebilmek, amerikan filmi dadında. Her ne kadar dobişkonun teki olsada o rüskarda uçusan kısacık saçlarıylan mest eder beni.  ( Bu arada saçımı da senin gibi yapmam lan, o kadar uzatmışım g.t kadar mı kestircem :Ç )
O değilde bağa yazdığı aşırı duygusal - birazda özelime girmiş ayı dfhfdhd - yorum ile dilimin tutulmasına sebebiyet verdi. Gözlerimden yaşlar geldi, ağladı ağlayacaktım. Burnum sümükle doldu taştı ama tuttum kendimi, ağlamadım, yapamadım.
Kızıl yosmam benim, kalbimde her daim yerin olacak. Seninle beraber ay ışığının altında raks yapacağım günleri bekliyorum................................................................. :bye
#71 - Temmuz 31 2009, 12:41:46
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Zeitgeist

Gecenin kör vakti Kimya'ya çalışm??ş ve ona gönül vermiş kader yoldaşıdır cerento. Fiziğe çalışmak istememektedir, zira yememektedir bir tarafı. :))
#72 - Ağustos 01 2009, 02:36:25

Benimle  - Evlene Jackson -

Vururum allaağma.
#73 - Ağustos 01 2009, 13:59:02
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

mg

Üzülmemeli bence... 1.40 boyundaki kızlardan hoşlanan erkekler de var neticede.
#74 - Ağustos 01 2009, 19:39:40

Zeitgeist

1.60 boy ve 45 kiloya sahip kızıl saçlı bir kızdır. :)
#75 - Ağustos 01 2009, 19:50:45

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.