Alternatifim Cafe

Kara

Discussion started on Alternatif Üyeler

Eski Nickini Çok Daha Güzel Bulduğum Üye .
#26 - Ağustos 22 2008, 16:43:39
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

genç yaşta bunamış bir arkadaşmış:D
#27 - Ağustos 22 2008, 18:46:01
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Falan filan işte..  :öff
#28 - Ağustos 22 2008, 18:51:26

sürmeli çocuk

ondan bundan işte :p
#29 - Ağustos 24 2008, 10:37:15

EndoplazmikRetikulum.

Aziz; yakında kapımı çalacak olan insan. Bana konu açarak bu küçük ve masum "ben"i mutlu eden güzel insan. :Ç

"Gel gel, kapamam kapıyı yüzüne, açacağım seni evime yurduma alacağım merak etme."

Evet biz tanımadan sevdik birbirimizi. :ehem
#30 - Ağustos 24 2008, 10:41:28
« Son Düzenleme: Ağustos 24 2008, 10:43:17 Gönderen: EndoplazmikRetikulum. »

sessiz yalnızlık

Abim o benim =P
Herkes tarafından sevilir.- çok klasik bir laf ama öyle (: - Kimsenin kalbini kırdığını,üzdüğünü görmedim şimdiye kadar.İçi sevgi dolu,güvenilir,dizikolik bir insan o.Tarafımdan çok sevilir,sayılır.Değer verilesi insandır.Karşısındakine değer vermesi tartışılamaz bile.Ayrıca;netlogtaki nickiyle gülmekten karnıma ağrılar girmesine sebep olmuş kişidir  (6).
#31 - Eylül 03 2008, 00:12:33

Topluda tanıştık. 2-3 defa aynı toplu konusmada yer aldık ama fazla konusma imkanımız olmadı,sevilen,iyi insan (:
#32 - Eylül 03 2008, 00:48:46
Şimdi sen gittin ya,şairin dediği gibi herkesi sana benzetiyorum.
''Buda mı p*ç acaba'' diyorum..             -Küçük İskender

Dogum günü çıcıgı En iyi en güzel hediyelere layık morrruk :Ç
#33 - Eylül 03 2008, 00:49:59
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

O artık bir "Eirene" . :dondurma
#34 - Aralık 10 2008, 01:51:44

O hala sitede güvenilecek en sağlam kişi.
#35 - Aralık 31 2008, 07:27:59
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Sanada bir AYar vericem BEN az kaldı :)
#36 - Mart 05 2009, 18:07:04
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Aziz :Ç Eskiden yakından bir tanışıklığımız yoktu ama yinede tanırdık birbirimizi.Muhabbet bahçesinde konuşmuşluğumuz vardı o zamanlar.
Neyse,artık tanıyorum.Sevdim çokca kendisini,muhabbeti de iyi gerçekten.Hiç sıkılmam konuşurken.
Sürmelidir,yakışır da bayaa (6) İyice yakından tanımadan önce kaşlarını aldırıyormu acaba diye düşünürdüm,sordum kendi kaşlarıymış.Orjinal .p
Aziz iyidir,dinler seni.Her konuda fikrini alabileceğin insanlardandır.Güvenimi kazanmış üyecanlardan biridir :dondurma
Yazın Burağa yapılacak olan buluşmaya gidebilirsem beraber gidicez.Beni alıcakmış burdan öyle gidicekmişiz buluşmaya öyle diyo .p

Ayrıca,o artık bir Kara :dondurma
Gittikçe kararıyosun Aziz,dikkatli ol kuzum .p :Ç
#37 - Nisan 11 2009, 15:27:46
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Basina Kara'lari bagla agla kaderine agla ....

Kardesim,Canim,Azizim pek kimseyle konusmam diyordu baslarda simdi cenesi durmuyor =))
#38 - Nisan 24 2009, 22:16:52
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Ayar :  Aziz Nasil başlasam bilmiyorum ama  harbiden çook sicak kanli biri bu genç adam kendisinden sanirim 1 yada Iki yaş büyügüm ama abi diyerek beni hafif kızdıran ve espiri yapip espiri kaldirabilen  nadir insanlardan  zaten holiye bir sana da  2 
#39 - Mayıs 02 2009, 00:09:15
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Yarı Nickdaşım. :Ç Severim çok. Çok iyi biri, iyi bir arkadaş. Sessiz, sakin, kendi halinde. Tanışmadığımız zamanlarda bile sempati vardı içimde ona karşı. (:
#40 - Mayıs 20 2009, 18:25:37
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Bir Kara Kasin Bir Kara Gözün deger Dünya malina ^^

Bugün bana cam acan üye! Mikrofonuda acikti ama malesef sesini duyamadim sadece gülüsünü duyabildim :d
iyiki pcsi bozulmusta cafeyee gitmis
Her iki kasinida teker teker kaldirabiliyor Azizim..
(6)
Kara Kaslidir, Kara Gözlüdür, Karadir Karaaa
iyiki varsin Azizim !
:ehem
#41 - Eylül 11 2009, 01:36:14
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.