Alternatifim Cafe

K700i

Discussion started on Sony Ericsson

chilekesh

Çift önyüz
Sony Ericsson K700 hakkında bilgi edinin. Bu kameralı telefon mobil görüntülemede çığır açıyor. Büyük ve yüksek kaliteli renkli ekran, aynı zamanda video görevi de gören bir VGA kamera ile donatılan K700 çift önyüzü olan bir cihazdır. Bir kamera olduğu kadar telefondur. Ya da başka bir deyişle: Bir telefon olduğu kadar kameradır.

Paylaşmanın en iyi yolu - QuickShare™
Yüksek teknoloji ürün kullanımının kolay olması gerektiğine inanıyoruz. QuickShare™ yazılımını bu nedenle geliştirdik. Nerede olursanız olun (safari tatilinde, beton binaların ortasında işteyken veya gece klüplerinde partiden partiye gezerken) fark etmez. Dostlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve ailenizle sürekli iletişim halinde olmak için birkaç tuşa basmanız yeterli. Fotoğraf çekip dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiye hemen gönderin. QuickShare™ yazılımının yaptığı şey tam olarak budur: Birkaç tuşla paylaşma.

Kendi melodinizi çalın
İster bir caz tutkunu ister bir pop dinleyicisi olun, K700 isteklerinizi karşılayacak her şeye sahip. Dahili FM radyoda sevdiğiniz kanalı ayarlamanız yeterli. Kısa bir molaya ihtiyaç duyduğunuzda, gözlerinizi kapatın ve iş yerindeki koşuşturmadan uzaklaşın.

#1 - Mart 19 2006, 23:57:02

2 megapiksellik kamerası ve focus özelliği çok güzel ayrıca tasarımı çok hoş kesinlikle mükemmel bi telefon tek kötü yanı tüm sony ericsson larda olduğu gibi K700i de çok hızlı değer kaybedio
#2 - Mart 20 2006, 00:01:01
karanlıklar içinde gün doğar ya aniden işte öyle son bulur belki yarım kalan hikayemiz..............

canım telefonum :kisss (6)

madem konu açılmış bizde katkıda bulunalım :okey

Versiyon Öğrenme
ilk ekranda joystick ile sağ yıldız sol sol yıldız sol yıldız

Son Versiyon r2ay004

versiyonunda Tespit edilen artılar:

1- Telefonun sesi genel olarak arttırılmış (Konuşma sırasında gelen ses çok daha fazla, ses çıkışı melodi çalarken bile daha yüksek)
2- Şarz süresi biraz daha uzun
3- Foto çekimi çok daha başarılı

Teknik içerik

Kullandığı Networkler: GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Piyasaya çıkış Tarihi: 2004, March
Boyutlar: 99 х 46 х 19 mm
Ağırlık: 93 g
Ekran Özellikleri: TFT, 65K colors
Ekran Boyutu: 176 х 220 pixels, 7 lines
Ek Uygulamaları: Duvar Kağıdı, Ekran Koruyucu
Midi Melodi, Polyphonic Melodi(40 channels), MP3, Ses Kaydedici

Titreşim: Evet
Telefon Rehberi Hafızası: 510 adres, Foto ekleme
Arama Kaydı: 30 arayan, aranan ve cevapsız arama
Hafıza: 41 MB Dahili bellek+ 50 sesli arama slotu
GPRS: Class 10 (4+1/3+2 slots)
Data aktarım hızı: 32 - 48 kbps
Saat: Evet
Alarm: Evet
Infrared port: Yes
Oyun: Evet + Yüklenebilir (Java tabanlı tüm oyunlar)
Renkler: Optic Gümüş, Mavi Tinted Gümüş
Camera: Evet VGA 640x480 pixels,(1280x1024e büyütülebilir) video, flash
- Java MIDP 2.0
- Bluetooth
- FM radio
- SyncML
- MP3 ÇAlar
- Organizer
- WAP 2.0
- T9
- Sesle arama/hafıza
- Sync ML
- Resim editor
Battery Standardı: battery, Li-Po
Stand-by: 360 saat ve üstü
Konuşma süresi: 7 saat ve üstü
#3 - Mart 20 2006, 18:49:36
« Son Düzenleme: Mart 20 2006, 18:50:41 Gönderen: feat »
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

Ipexy

resimler çok ince detaylı ve görünüm olarak da harika bi telefonn....
resme baka baka insan aşık olur bunaa :ask :ask
resimler için teşekkürler...
#4 - Mart 20 2006, 18:53:17

« Son Düzenleme: Mart 20 2006, 19:00:21 Gönderen: feat »
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

AlternatifimCafe

ama arkadaşlar tek bi eksi özelliği var mesaj yazarken hemen 2 sms oluo.onun dışında gerçekten çok çok seviorum.bi sony ericsson u bi nokia yla karşılaştıramam asla
o msj olayını tel. değil hat belirliyo sanıyorum ben, bilmiyorum belki de yanılıyorumdur :alala

ewt arka kısmı gerçekten hoş, fakat ekranı çok toz tutuyo, içden tuttuğu için kendimiz temizleyemiyoruz ya da ben açıp temizleyemiyorum. kapağını kendimiz açamıyoruz zannedersem, bilmiyorum açan var mı :alala [:D]
#6 - Mart 23 2006, 20:46:34

AlternatifimCafe

Bende çok fazla para vermeden şöle ii bişey almayı düşünüyorum.Gözümede K700i çarptı.Hem görüntü açısından olsun,hem özlelikleri açısından olsun gayet güzel bi telefon.Ancak bence büyük bi eksiği var hafızası çok az ve arttırılamıyor.Kafamıda kurcalayan bu acaba ileride hafıza sorunu çekecekmiyim??
Gerçi mp3 çalarım var ayriyetten,ama telefonada mp3 atarmıyım ki acaba..Kararsız kaldım..Telefonu alsammıki??
#7 - Nisan 18 2006, 23:20:17
...Blueking...

Aa bu arada K700i si olan arkadaşlar...Cep tende msn e bağlanmak istermisiniz...Siteye yeni üye oldum..Siteye ilk hediyem olsun bu...
Güle güle chat leşinn... :okey :okey

http://www.hemenpaylas.com/download/508436/K700i_messenger.rar.html
#8 - Nisan 18 2006, 23:30:06
...Blueking...

cep msn için çok soal onu arıodum kaç gündür.hafızası evet çok fazla diil ama yinede çok işime yarıo.sanırım 6-7 şarkı attım 1300 mb fln kaldı ama bayada resim var telefonda kayıtlı.mp3 çok fasla atamazsın ama resimler videolar fln istediğin kdr çekebilirsin.sınırsız video çakeimi yapıo ve çektiklerini pc ye aktarınca telefon diilde normal bi kamera çekmiş gibi oluo.eğer hafıza yetmes diosan 6600 ı tavsiye ederim özellikleri hemen hemen aynı ve artırılabilir hafızası var.ama çok büyük duruo
#9 - Nisan 30 2006, 13:22:17
ben böle dünyanın gelmişini geçmişini
             coşkun abiye bırakıyorum

BENİM TELEFONUMDA BUNDAN KEŞKE ÖNÜNDEDE KAMERA OLSAYDI SEVGİLİMLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YAPARDIK NE GÜZZEL AMA BEN MEMENUNUM TLFNUMDAN
#10 - Haziran 10 2006, 11:11:16
::::::::::: SENİ ÇOK SEVİYORUM BİTANESİ:::::::::::

Aa bu arada K700i si olan arkadaşlar...Cep tende msn e bağlanmak istermisiniz...Siteye yeni üye oldum..Siteye ilk hediyem olsun bu...
Güle güle chat leşinn... :okey :okey
[/img]
http://www.hemenpaylas.com/download/508436/K700i_messenger.rar.html

biraz eksik bir bilgi :)

Menü/Bağlantı/Data iletişimi/Data hesapları/Yeni hesap/Ekle/GPRS data

İsim: internet

APN: internet

Kullanıcı kimliği: boş

Şifre: boş -> Kaydet

Menü/Bağlantı/İnternet ayarları/İnternet profilleri/Yeni profil/Ekle

İsim: internet

Kullanılan hesap: internet -> Kaydet

tel den kasmayın boşuna....

http://wap.mig33.com/mig33.jad
http://wap.mig33.com/mig33.jar

wap sitesinden pc ye download mümkündür. mesela ceptemsn internetten download ettim fakat msg atma olayına içim sinmedi. adam babasının hayrına yaparmı ?

Normal explorerlar desteklemiyor wap sitelerini. buyüzden giremiyoruz wap sitelerine.

cepte msn için,

http://wap.ceptemsn.com/TR/J2ME/ceptemsn_051222_TR.jad
http://wap.ceptemsn.com/TR/J2ME/ceptemsn_051222_TR.jar

çok basit linkleri almak,
msn e gelenlere anlatabilirim, fakat sonrasında silmek kaydıyla, doldu msn yaw   :4

hatta yoğun istek olursa bi döküman bile hazırlayabilirim [:D]

Telefonumun kapağını açamıyorum içi çok tozlu lütfen yardım edin diyen arkadaşlara da resimli olarak anlatalım :okey

resimdeki aleti bulamayan arkadaşlarım için kredi kartlarının köşelerini kullanabilirler

#11 - Haziran 11 2006, 17:05:58
« Son Düzenleme: Haziran 11 2006, 17:06:55 Gönderen: feat »

saol feat bende nası temizlicem die düşünüodum telefonumu cok toz yapmıştı

degiştirmekte istemiodum seviyorum telefonumu :)
#12 - Temmuz 09 2006, 21:14:56
Burası benim imzammış meğersem.

2 megapiksellik kamerası ve focus özelliği çok güzel ayrıca tasarımı çok hoş kesinlikle mükemmel bi telefon tek kötü yanı tüm sony ericsson larda olduğu gibi K700i de çok hızlı değer kaybedio
  ya bişi dicem bu telefon 2 megapiksel deilki...ablamda var bu telefon ben 1.3 biliyorum.1.3 olmasa bile 2 megapiksel kesin deil..   :icon
#13 - Temmuz 09 2006, 21:19:21
...  dnce2

2 magabiksel de ben pek memlun diilim ilk çıktığnda aldım çok kolay tozlanıo we açmasıda çok zahmetli 3 kere seervise gitti kontrm bitsn bidaa yollucam 0 tusu basmıo fotolara yakınlaşmıo bile bence çok kullanışsız hem şu şarj olurken açılan kapak da genişledi yok ya ben pişmanım şahsen
#14 - Temmuz 29 2006, 18:02:08

2 magabiksel de ben pek memlun diilim ilk çıktığnda aldım çok kolay tozlanıo we açmasıda çok zahmetli 3 kere seervise gitti kontrm bitsn bidaa yollucam 0 tusu basmıo fotolara yakınlaşmıo bile bence çok kullanışsız hem şu şarj olurken açılan kapak da genişledi yok ya ben pişmanım şahsen

2 meapiksel değil. ayrıca 4x yakınlaştırması var. açması da yöntemini bildikten sonra gayet basit. şarj olurken açılan kapak da gayet sağlam bugüne kadar o bölgesi çıkık k700i görmedim. bazen farkında olmadan oynarım ben orasıyla da ben bile genişletemedim. (6)
#15 - Temmuz 29 2006, 21:59:53

evanescence_bep

Yeni!
Eski telefonum. Gayet güzeldir. Çok severek kullanmıştım. Tualete düşmüş lâkin yine de bozulmamıştı. =p
#16 - Ocak 06 2007, 10:18:15
« Son Düzenleme: Haziran 30 2008, 12:09:08 Gönderen: JeLLy-BooN »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.