Alternatifim Cafe

Silk Road Online Hayat Offline

Discussion started on Popüler Multiplayer (Network) Oyunlar

SilkRoad Online (SRO) Nedir?
SilkRoad Online, çoğumuz tarafından bilinen Knight Online, LineAge türü bir online oyundur.

SilkRoad Online, zamanında kullanılan İpek Yolu Ticareti üzerine kurulmuştur. Oyuncular, oyun içerisinde belli bir Level seviyesine gelerek (20 Level) Trader (Kervancı), Hunter (Guard) veya Thief (Hırsız) meslekleri üzerine kendilerini geliştirmeye çalışmaktadırlar.

Tabii ki bu sayılan meslekler üzerinde başarılı olmak sanıldığı kadar kolay değil doğal olarak. Bu meslekler üzerinde başarılı olabilmek için oyuna başlanıldığı andan itibaren çeşitli fantastik yaratıklarla uğraşıp, birçok Quest (Görev) tamamlayarak uygun bir şekilde karakterinizin Skill ve Stat puanlarını toplayıp, karakterinizi gerektiği şekilde geliştirmek zorundasınız.

SilkRoad Online içerisinde sadece Chinese (çinli) karakterler mevcut olup, oyunun gerçek sürümü veya ilerleyen günlerde çıkacak sürümlerinde diğer ülkelere ait karakterlerin ve alanların da oyuna katılacağını ümit ediyoruz. Sonuç olarak SilkRoad oyun alanı İpek Yolu üzerindeki çin ve İstanbul arasında geçmekte 

SilkRoad Online şimdiye kadar bu tür oyunlar arasında oynadığım en başarılı yapıt bana göre ve beta sürümü bitmesine ve gerçek sürüme geçilmesine rağmen hala oyunda güzel değişimler yapılması yönünde hızla ilerliyorlar

akşam oyuna girdiğimde resimlerimi koyabilirim
#1 - Eylül 28 2007, 17:45:57
Dünya bir FiLm aciLir Perden
MuLtu son da yok kacar hep senDen
Nefret edersin SeyirciLerDen
Sahnesi gerCek tek oyun öLümDür!!!

kendi çarımdan bir kaç ss yeni lerini ekleyeceğim
#2 - Eylül 29 2007, 10:41:18
Dünya bir FiLm aciLir Perden
MuLtu son da yok kacar hep senDen
Nefret edersin SeyirciLerDen
Sahnesi gerCek tek oyun öLümDür!!!

hitmancbb

daha hiç oynamadım knightı tercih ederim yinede saol
#3 - Ekim 17 2007, 15:20:51

knigh ta 100000000000 çeker :Ç
lwl 22 oldum bugün troydayım
köpek için para biriktiriom
olmuo bi türlü çok pahalı
troyda olan warsa bana 500 k werebilirmi
 :4
#4 - Ekim 29 2007, 16:57:15

hitmancbb

knigh ta 100000000000 çeker :Ç
lwl 22 oldum bugün troydayım
köpek için para biriktiriom
olmuo bi türlü çok pahalı
troyda olan warsa bana 500 k werebilirmi
 :4

işin zor ne diyeyim
#5 - Ekim 29 2007, 19:32:53

ya oyuna girene kadar cnm çıkıo çok zor deli oluorm   :vur   :ohmygod
#6 - Ekim 31 2007, 20:02:59

oyuna girmek içim dc programı kullanabilrsin kolay olur benimde zeus ta 37 level lik çarım var
#7 - Ağustos 01 2008, 13:12:53

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.