Alternatifim Cafe

Fenerbahçe 0 - 0 Galatasaray

Discussion started on Galatasaray

Fenerbahçe 0 - 0 Galatasaray

Galatasaray, Süper Toto  Süper Lig’in 9. haftasında Fenerbahçe ile Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda 0 - 0 berabere kaldı.

Stadyum: Şükrü Saraçoğlu
Tarih / Saat: 24.10.2010 / 19.00
Hakemler: Bülent Yıldırım, İsmail Şencan, Muhittin Gürses 4. Hakem: Halis Özkahya
Hava Durumu: İstanbul’da maç günü havanın bulutlu olması bekleniyor. Sıcaklık en düşük 13, en yüksek ise 18 derece olacak. Nem oranının ise maç gününde yüzde 75 oranında seyredeceği tahmin ediliyor.
Yayın: Lig TV
İnternet: www.galatasaray.org

Galatasaray
Aykut Erçetin, Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Lucas Neill, Hakan Balta, Elano (Dk.76 Emre Çolak), Ayhan Akman, Mustafa Sarp, Lorik Cana (Dk.65 Serkan Kurtuluş), Misimovic (Dk.55 Barış Özbek), Pino

Yedekler
Emirhan, Ali Turan, Insua, Barış Özbek, Mehmet Batdal, Serkan Kurtuluş, Emre Çolak

Fenerbahçe
Volkan, Gökhan, Lugano, Yobo, Caner, Dia (Dk.73 Kazım), Emre, Mehmet Topuz, Stoch, Alex (Dk.70 Semih), Niang

Sarı Kartlar
Dk.35 Emre, Dk.67 Lugano (Fenerbahçe), Dk.24 Lucas Neill, Dk.41 Ayhan Akman, Dk.82 Pino (Galatasaray)

Maç Sonu: Gheorghe Hagi

Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi.

"İki gün içerisinde bir şeyleri değiştirmek çok zor. Bunu başardığımızı söyleyemem. İnançla ve kendime güvenerek geldim. Biliyorum bu konum Galatasaray'ın hak ettiği yer değil. Potansiyelimiz var. Bu akşam da bunu gösterdik. Çok iyi ve daha fazla çalışmamız gerekiyor. Çok fazla sakat futbolcumuz vardı maç öncesinde. Ancak hep birlikte biraz daha fazla çalışarak hak ettiğimiz noktaya geleceğiz.

Gerçekten özellikle ilk devrede çok pozisyon bulduk. İkinci devrede de 2-3 pozisyon yakaladık görüldüğü gibi. Fenerbahçe'ye de pozisyon verdiğimiz dakikalar oldu ancak bunları başarı ile savuşturduk. Oyuncularımı ve Fenerbahçe'nin oyuncularını tebrik ettim. İyi bir mücadele oldu. Tekrar Türkiye'ye döndüğüm için çok mutluyum."

dün takımı çok iyi gördüm. oldukça motive edilmiş bir ruhla çıktılar sahaya. son yıllara göre fenerbahçe'ye karşı oynadığımız en baskı ve piresli oyundu. rakip takımı terlettik diyebiliriz. pino, neil, sabri gözümde maçın oyuncusudur. en hoşuma giden ise ultraslanın 50 bin taraftar arasında sesinin gür çıkmasıydı. 90 dakika susmadan tezahürat edildi. hepsini tebrik ediyorum.

birde,
neden hala taş atılıyor! bunları bırakalım artık... neymiş beraberliğe sevinmişiz. yahu adamın, "siz geçen sene beraberlik için stadı yaktınız!" diye suratına vururlar. lütfen taraftarlık, fanatiklik yapmayalım. çok güzel bir karşılaşmaydı, zevk aldım. hepsi bu.
#1 - Ekim 25 2010, 12:21:45
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.