Alternatifim Cafe

Ronaldinho Cim Bom'da iddiası!

Discussion started on Galatasaray

Lorik Cana'yı kadrosuna katan Galatasaray Kulübü'nün yılın transfer bombasını patlatmaya hazırlandığı iddia edildi. Bomba şu şekilde; Milan'ın Brezilyalı yıldız oyuncusu Ronaldinho geliyor..

Galatasaray'ın tüm Türkiye'yi ayağa kaldıracak olan sürpriz transferi iddiası, Türk basınında ilk kez Kanal A ekranında ortaya çıktı.

"Sporun Gündemi"ne telefon bağlantısıyla katılan Kanal A Spor Müdürü Murat Çimen, ismi Fenerbahçe ile anılan Ronaldinho’nun yeni sezonda Galatasaray forması giyeceğini iddia etti.

İşte Murat Çimen’in sözleri:
“Çok kısa bir süre önce önemli bir bilgiye ulaştık. Adnan Polat dünkü basın toplantısında bomba transferler yapacağız şeklinde bir ifade kullanmıştı. Ve bizim çok sağlam bir kaynaktan aldığımız bilgiye göre Galatasaray Ronaldinho ile anlaştı. Ronaldinho birkaç gün içerisinde Galatasaray yönetimi tarafından da yapılacak bir açıklamadan sonra Galatasaray formasını giyecek. Tabii biliyorsunuz transferde her an her şey değişebilir. Ama büyük bir ihtimalle Ronaldinho, Galatasaray’a transfer olacak. Peki, bu olay nasıl gelişti? Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve beraberindeki heyet İsviçre’ye gitti. Ronaldinho ile aynı masada oturup yemek yediler ve transfer konusunu gündeme getirdiler. Ronaldinho Galatasaray takımını UEFA Şampiyonluğu’ndan zaten tanıdığını belirtti. Ardından el sıkışıldı. Ronaldinho önümüzdeki yıldan itibaren Galatasaray formasını giyecek. Ama arada birkaç pürüzün olduğu da bize gelen bilgiler arasında. Eğer bu pürüzler de giderilirse Galatasaray Türkiye’nin en bomba transferine imza atmış olacak. Bu habere ulaşmamızda yorumcumuz Sadık İlhan’ın da büyük payı var. Türk televizyonlarında bu haberi ilk veren kuruluş da Kanal a oldu.”

Öte yandan Türk basınında yer alan diğer haberlere göre de Fenerbahçe Ronaldinho transferini bitirdi, hatta onbinlerce Ronaldinho formasını şimdiden hazırlayıp depolarda bekletiyor.
#1 - Temmuz 10 2010, 22:22:53
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Alıntı
Tabii biliyorsunuz transferde her an her şey değişebilir

Bu söz haberin sallamanç olduğunun kanıtı bence. Yani haberin kaynağı kanal a ya daha ne diyeyim

Ha tabii bir Galatasaray'lı olarak Ronaldinho bizim takıma geldiğinde ortaya çıkıp karı gibi oynarım o sorun değil. Ama inandırıcıda değil be kanal a. Sen kanal a sın büyük düşün ya!
#2 - Temmuz 11 2010, 01:52:17

Çıplak halay çekmek oldukça ilginç bir deneyim olacak.
#3 - Temmuz 11 2010, 03:21:11

Bu söz haberin sallamanç olduğunun kanıtı bence. Yani haberin kaynağı kanal a ya daha ne diyeyim

Ha tabii bir Galatasaray'lı olarak Ronaldinho bizim takıma geldiğinde ortaya çıkıp karı gibi oynarım o sorun değil. Ama inandırıcıda değil be kanal a. Sen kanal a sın büyük düşün ya!

Bence o sözü Ronaldenyo karar değiştirebilir diye söylemişlerdir :Ç
Hem neden inandırıcı olmasın
Takımına inan :D
#4 - Temmuz 11 2010, 10:00:49
Ölmezsem uyanacaktın.

Ben takımıma inanıyorum ama kanal a'ya inanmıyorum. (6)
 Doğru çıkarsa bi kutu bakla yollayalım bari kanal a ya ne de olsa kedi olalı bi fare tutmuş olacaklar (inşallah (6))
#5 - Temmuz 11 2010, 11:16:23

Ronaldenyoda bulmuş gül gibi takımı denyoluk etmesin
hem kanal a 'Bakla'sını yesin hem biz üzülmeyelim :D

ps. Ben inanıyorum gelcek gelcek (:
#6 - Temmuz 11 2010, 13:37:35
Ölmezsem uyanacaktın.

fenerbahçe'nin 4-5 yıldır düzenlediği ''geleneksel ronaldinho'yu alıyoruz şenlikleri''ne alışmıştık bir de bu işe son zamanlarda galatasaray da karışmaya başlamıştı. bırakın kardeşim böyle fotomaç haberlerini.

geldiğinde göt olmaya da razıyım ama yok, haldun'suz galatasaray transfer konusunda yerinde sayar. budur bu seneki olayımız.
#7 - Temmuz 18 2010, 23:47:06
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Ailton gibi kilolu olmuş. zaten gelsede bir yararı olmayacaktır.
#8 - Temmuz 19 2010, 16:29:31

şimdi doğru konuşmak gerekir.
ronaldinho fenerbahçe'ye gelse pek bir iş yapmaz diyordum. aynısını galatasaray içinde düşünüyorum.
pek etkili oynayacağını düşünmüyorum. yıldız zamanında gelseydi. şimdi dünya yıldızı getirdik demek çok saçma.
bir gs lı olarak şahsen yıldız görmüyorum kendisini. ne zaman torres gibi yıldız gelir o zaman derim işte bomba bu diye.

ama lorik cana derseniz söylenecek çok şey var. etkisini herkes görecek.
#9 - Temmuz 19 2010, 18:21:20
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.