Alternatifim Cafe

Neden?

Discussion started on Sizden Gelenler

5-10 dakika demişti ama hala ortada yoktu.15 dakika olursa kaçmamı söylemişti.15 dakika olmasına rağmen kıpırdamıyordum.35 dakika sonra arkadan bir silah sesi duydum.Tam oraya doğru yönelmiştim ki köşeden dönen iki adamı görünce geriye dönüp koşmaya başladım.
         Önüme çıkan ilk sokağa sapıp caddeye doğru koşmaya devam ettim.Caddeye çıktım ve önüme gelen ilk taksiye atladım.
         Eve gittiğim gibi kendimi yatağa attım.Anında uyumuşum.Sabaha doğru çalan telefonla uyandım.Üşenmeme ve soğuğa rağmen kalkıp telefona baktım.Arayan telefonu açtığınız anda size aptal saptal ölüm hikayeleri anlatan sapığımdı.Telefonu kapatıp uyumaya çalıştım ama başarılı olduğum söylenemez.Yatakta biraz döndükten sonra dünkü olanları düşünmeye başladım.
         Kuzenim tarafından aranıp söylediği yere gitmem ve onu oradan almam söylenmişti.En fazla 15 dakika bekleyip gelmezse arkama bakmadan kaçmam öğütlenmişti.Bende bu öğüte uymayıp 35 dakika beklemiş,silah sesini duyup adamları görüncede arkama bakmadan kaçmıştım.Peki bu olayların sebebi neydi?
         Bu sorunun cevabını merak ederken kapının tokmağı yerinden çıkacakmış gibi sallanıp aynı hızla vurulmaya başladı.Kalkıp kapıyı açtım ve açar açmaz karşımda elinde patlamaya hazır bir silah tutan lacivert takım elbiseli bir adam gördüm.
         Sonuç???Sonuç mu?Şu anda geçemiyeceğim kadar küçük bir havalandırması olan kapalı bir odada çok ısrar etmem hatta ayaklarına kapanıp yalvarmam üzerine bana verilen bir deftere yine aynı ısrarla elde ettiğim kalem ile bu yazıyı yazıyorum.Neden burada olduğumu bilmiyorum.Benim kuzenin başıma ne gibi bir dert açtığı hakkında hiç bir fikrim yok.Başıma ne gelecek allah ve o kişiler bilir.Burda oturmuş sonumu bekliyorum!!!!
#1 - Ekim 02 2006, 23:39:13
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.