Alternatifim Cafe

NOBRE Artık Kartal !!!

Discussion started on Beşiktaş

Nobre artık Kartal

"Beşiktaş'a şampiyonluk yaşamak için geldim!"

Beşiktaş, anlaşmaya vardığı Brezilyalı oyuncu Marcio Nobre ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Siyah-beyazlı kulübün, sözleşme gereği Nobre'nin kulübü Central Espanyol'a bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar vereceği, Brezilyalı oyuncunun ise yıllık 1 milyon 100 bin dolar alacağı kaydedildi. Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Brezilyalı oyuncu Nobre, Beşiktaş'a şampiyonluk yaşamak için geldiğini belirterek, "Büyük bir takıma şampiyonluk yaşamak için geldim. Umarım oynayacağım güzel futbol ve atacağım gollerle beklentilere en iyi cevabı verip Beşiktaş'a faydalı olacağım. Türkiye'de bulunduğum süre içerisinde Beşiktaş'a karşı çok forma giydim ve her açıdan bu büyük kulübü çok iyi tanıyorum" diye konuştu.

Özellikle vatandaşları Kleberson ve Bobo ile birlikte oynayacak olmasının kendisine büyük avantaj sağlayacağını belirten Nobre, "Artık bu dakikadan sonra Kleberson ve Bobo ile birlikte Beşiktaş'ın başarısı için hep birlikte mücadele edeceğiz. Önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig'de, UEFA Kupası'nda ve Türkiye Kupası'nda çok büyük hedefleri olan bir kulübe geldiğimin farkındayım. Yeni takım arkadaşlarımla çok iyi bir grup olup, bu hedeflerimize ulaşacağımıza ve taraftarlarımıza büyük sevinç yaşatacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Beşiktaş'ı tercih etmesindeki en büyük nedenin şampiyonluk iddiası olduğunu belirten Nobre, "Hedefim Türk futbolseverlerinin bildiği Nobre'nin bugüne kadar gösterdiği performansının daha üzerine çıkıp, Beşiktaş'ın başarısına katkıda bulunmaktır" diyerek sözlerini tamamladı.

Öte yandan, Brezilyalı oyuncu, sabah saatlerinde Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Formayı giydi!

Beşiktaş'ın 3 yıllık anlaşmaya vardığı Brezilyalı futbolcu Marcio Nobre , Siyah-Beyaz formasıyla poz verdi. Fenerbahçe'de1,5 yıl forma giyen ve attığı goller ve başarılı performansıyla ligin en iyi golcüleri arasına giren Nobre, sarı lacivertli kulüple olan sözleşmesinin sona ermesinin ardın Beşiktaş'la anlaştı. Bugün sağlık kontrolünden geçen Brezilyalı golcü yeni sezonda giyeceği Beşiktaş formasıyla poz verdi.

Nobre, Fenerbahçe'den ayrılmadan önce takım arkadaşı Mehmet Yozgatlı ile vedalaştı

Nobre sağlık kontrolünden geçti  

Beşiktaş Kulübü'nün anlaşmaya vardığı Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Marcio Ferreira Nobre, sağlık kontrolünden geçti.

Brezilyalı futbolcu, siyah-beyazlı kulüp tarafından Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolüne tabi tutuldu

"Beşiktaş'a şampiyonluk yaşamak için geldim!"

Beşiktaş, anlaşmaya vardığı Brezilyalı oyuncu Marcio Nobre ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Siyah-beyazlı kulübün, sözleşme gereği Nobre'nin kulübü Central Espanyol'a bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar vereceği, Brezilyalı oyuncunun ise yıllık 1 milyon 100 bin dolar alacağı kaydedildi. Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Brezilyalı oyuncu Nobre, Beşiktaş'a şampiyonluk yaşamak için geldiğini belirterek, "Büyük bir takıma şampiyonluk yaşamak için geldim. Umarım oynayacağım güzel futbol ve atacağım gollerle beklentilere en iyi cevabı verip Beşiktaş'a faydalı olacağım. Türkiye'de bulunduğum süre içerisinde Beşiktaş'a karşı çok forma giydim ve her açıdan bu büyük kulübü çok iyi tanıyorum" diye konuştu.

Özellikle vatandaşları Kleberson ve Bobo ile birlikte oynayacak olmasının kendisine büyük avantaj sağlayacağını belirten Nobre, "Artık bu dakikadan sonra Kleberson ve Bobo ile birlikte Beşiktaş'ın başarısı için hep birlikte mücadele edeceğiz. Önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig'de, UEFA Kupası'nda ve Türkiye Kupası'nda çok büyük hedefleri olan bir kulübe geldiğimin farkındayım. Yeni takım arkadaşlarımla çok iyi bir grup olup, bu hedeflerimize ulaşacağımıza ve taraftarlarımıza büyük sevinç yaşatacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Beşiktaş'ı tercih etmesindeki en büyük nedenin şampiyonluk iddiası olduğunu belirten Nobre, "Hedefim Türk futbolseverlerinin bildiği Nobre'nin bugüne kadar gösterdiği performansının daha üzerine çıkıp, Beşiktaş'ın başarısına katkıda bulunmaktır" diyerek sözlerini tamamladı.

Öte yandan, Brezilyalı oyuncu, sabah saatlerinde Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Formayı giydi!

Beşiktaş'ın 3 yıllık anlaşmaya vardığı Brezilyalı futbolcu Marcio Nobre , Siyah-Beyaz formasıyla poz verdi. Fenerbahçe'de1,5 yıl forma giyen ve attığı goller ve başarılı performansıyla ligin en iyi golcüleri arasına giren Nobre, sarı lacivertli kulüple olan sözleşmesinin sona ermesinin ardın Beşiktaş'la anlaştı. Bugün sağlık kontrolünden geçen Brezilyalı golcü yeni sezonda giyeceği Beşiktaş formasıyla poz verdi.

Nobre, Fenerbahçe'den ayrılmadan önce takım arkadaşı Mehmet Yozgatlı ile vedalaştı

Nobre sağlık kontrolünden geçti  

Beşiktaş Kulübü'nün anlaşmaya vardığı Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Marcio Ferreira Nobre, sağlık kontrolünden geçti.

Brezilyalı futbolcu, siyah-beyazlı kulüp tarafından Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolüne tabi tutuldu

KAYNAK: İHA
#1 - Mayıs 19 2006, 15:05:38
« Son Düzenleme: Haziran 18 2006, 13:02:08 Gönderen: sulo.bjk »

Şahsen Ben Son Derece Kırgın Ve Üzgünüm Bu Transfer İçin..
Bu Yönetim Gidene Kadaar Antlayasporluyum :hıh

Yazıklar Olsun..
#2 - Mayıs 19 2006, 20:28:38
İmza kural dışı.

Fenerli-Cadi

alin tursusunu kurun..  :Ç :hih
#3 - Mayıs 19 2006, 20:30:20

off acaba nereye kadar sürer bu tekrarlar :haydut
#4 - Mayıs 19 2006, 20:35:26

Bu Tüp Kafa Yönetimde Olduu Sürece Bitmez..Ordan Burdan OYuncu Topluyorlar..
alt yapı canavar gibi geliyor elinde genclerin var gökhan dı cart tı curttu..
ne diye gs den fb den oyuncu alıyorsun..sen git keşfet ölmessin..
git brezilyaya koy bi adam  yazkış bütün maçları izlesin adam secsin bu kladar zormu...
bu iş böyle gitmez...gördük diğer ladıklarını
#5 - Mayıs 19 2006, 20:49:09
İmza kural dışı.

Ben nobre'nin Beşiktaş'ta başarılı olacağına inanıyorum. Fenerbahçe'de başarılı işler yaptı hakkını vermek lâzım Nobre olmasaydı Fenerbahçe belki buralara kadar gelemeyecekti kafa toplarına çok iyi yükseliyor. golde atıyor
#6 - Mayıs 23 2006, 18:14:24
.

off acaba nereye kadar sürer bu tekrarlar :haydut

yalanalra radar olsan ne ye yarar he feat  :artis

Alsınlar hocam bizim gözden çıakrdığımız adamlar  :artis
#7 - Mayıs 23 2006, 18:15:36

en çok bu habere sevindim helal be...
#8 - Mayıs 28 2006, 20:34:57
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

sarkıyı solıelım  :sizo
nobre nobre nobre nobre marcio nobreeee  :sizo :sizo
#9 - Haziran 02 2006, 07:56:27

sanki tümerle nobreyi değiş tokuş yaptık ha.. ikiside 11 numara :D
#10 - Haziran 02 2006, 18:10:11

tümerle nobreyi değiş tokuş mu yaptılar.Ama ben tümeri severim nobreyi sevmem.Nobre BJK'de bişeye yaramaz
#11 - Haziran 16 2006, 13:40:26
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Bu Tüp Kafa Yönetimde Olduu Sürece Bitmez..Ordan Burdan OYuncu Topluyorlar..
alt yapı canavar gibi geliyor elinde genclerin var gökhan dı cart tı curttu..
ne diye gs den fb den oyuncu alıyorsun..sen git keşfet ölmessin..
git brezilyaya koy bi adam  yazkış bütün maçları izlesin adam secsin bu kladar zormu...
bu iş böyle gitmez...gördük diğer ladıklarını

aynen yaa katılıyorum adamlar gidio fb den oyuncu alıo her maçında küfürü bastıım adamı bizim takıma getiriolar....   <_<  ben ztn bizim hocanın bi ara casus olduunu düşünmüştüm...  :muhah
#12 - Haziran 21 2006, 15:01:32
hadi beni güldür biraz, daha yolumuz var, daha çocuğuz inan.......

usulca terkettigin o düslerde
ben yalnizdim, caresizdim günlerce..
                 Verince Alır Fazlasını İster,                   SENİNLE UYUR, BAŞKASINI DÜŞLER...

besiktaslı olunmaz besiktaslı dogulur

nobre fazla durmaz uzulmeyin ilk yarı sezon gider durdurmayız biz onu
#13 - Haziran 26 2006, 17:11:19
herkesin ağzında bir  fanilik dırıltısı
Sonunda tek bir şarkı tabutun gıcırtısı

besiktaslı olunmaz besiktaslı dogulur

nobre fazla durmaz uzulmeyin ilk yarı sezon gider durdurmayız biz onu

walla gider mi kalır mı bilemicem.. ama inş. gider, en yakın zmnda fenerine kavuşur tekrar.. ztn bize uyum sağlayabileceğini pek sanmam...   :nanik
#14 - Haziran 26 2006, 17:33:30
hadi beni güldür biraz, daha yolumuz var, daha çocuğuz inan.......

usulca terkettigin o düslerde
ben yalnizdim, caresizdim günlerce..
                 Verince Alır Fazlasını İster,                   SENİNLE UYUR, BAŞKASINI DÜŞLER...

nobreymş heh bşka.... gtsn ya istemiorm onu &o &o
#15 - Temmuz 07 2006, 14:18:17
SeÇeSe ç(İ)ko(L)at(A)m...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.