Alternatifim Cafe

Mercey

Discussion started on Alternatif Üyeler

Sürekli nick deiştirdiği için tanımamıştım ama bugün resmen tanıdım önceden tanışıoduk sevdiğim saydığım bi arkadaşım çok muhabbetim olamadı şu ana kadar ama onun kalbinde ve aklında '17 eylül' olarak kaldığımdan eminim :bite
#51 - Temmuz 31 2008, 23:30:50
İmzanız kural dışı.

bi haftalık bi ban süreci geliyor aklıma
#52 - Ağustos 01 2008, 11:59:17

delikadir

Moderatörlerin en kötüsü :Ç
Bütün sitece kendisini hiç sevmeyiz :Ç
Fan kılap bölümüne anti-mercey konusu açmama neden olacak kişi :sizo
(Abarttım mı ne (6) )

(6)
#53 - Ağustos 01 2008, 13:01:09

Mesaj kutumun dolu olması nedeniyle bana ulaşamayan dost :Ç
-eheehe, konuşuyoruz şimdi amaağğ :Ç-
#54 - Ağustos 01 2008, 15:59:33
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Sevilen,sayılan hatta ve hatta tapılan üye sankim.:P Tanımıyorum ama tanımamam sevmediğim anlamına gelmez :artis :))
#55 - Ağustos 02 2008, 01:11:34

İmzası ile bize birşey ima etmeye çalışan moderatör (6)
#56 - Ağustos 02 2008, 12:15:50
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Özlediğim oluyore.. :/   :bite
#57 - Ağustos 08 2008, 23:28:24
||  İçimde bir yerde düello var, seyredaldı elalem.  ||

EndoplazmikRetikulum.

Sevilesi bayan. O zaman seviyorum, sevmeliyim. Evet. Imm yeeaaa, "book böceğin olayım". :melek
#58 - Ağustos 28 2008, 16:20:25

Şizofren Sevdam..

seni terbiyesiz çete başkanı (6)
muronun kız versiyonu, diyoruz biz ona
modluk ne ki hele bi söyle sen heaaa söyle

canım benim o
harika insan, yorumları okunmadan geçilmemeli kesinlikle
her an yanınızda olmasını isteyebileceğiniz kişilerdendir Merve^M
hayat sana hep o güzl yüzün gibi harikalıklar göstersin emi MErve^M
hepte mutlu ol

-biliyorum bu üye biyografisi kıvamında oldu. E zaten biz burda biyografi yapıyoruz :ehem -
#59 - Ağustos 28 2008, 17:06:49

konularda gözümün hep yorumlarını aradığı saygıdeğer mod.umuz
#60 - Ağustos 28 2008, 23:34:09
İmzanız kural dışı.

Mercey, orjinal nick sahibi güzel insan. İyi mod iyi bir dinleyici. En önemlisi çok sağlam bir destekçi.
#61 - Ekim 04 2008, 13:28:52
''Cehennem, başkalarıdır. ''

bkz : mersi
bkz : duffy - mercy
#62 - Ekim 04 2008, 15:02:42
« Son Düzenleme: Ekim 04 2008, 15:03:12 Gönderen: Mexico_Erkegi18 »

Kamyon yazılarını aklıma getirendir.
Bkz.Yolların ustasıyım,gözlerinin hastasıyım. :b
#63 - Ekim 04 2008, 18:03:26

Yeni imzama konu olan dost kişisi.. Ayrıca ne zaman Flyleaf'in 'Justice & Mercy' şarkısını dinlesem aklıma gelir..  (6)
#64 - Kasım 05 2008, 09:30:46

Hastayım lan sana  .) Walla cook iyi Insan hep takilirim :) oda aynen devam eder umarim  istedigin herşey gerçekLeşir Hatun kişisi :) Kalbimin Cöptenekesi :D
#65 - Kasım 05 2008, 22:51:32
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Aynı semtte oturmamıza rağmen ilk görüşmemizi gerçekleştirdik bugün Mercey ile, buluştuğumuz yer ise anasının nikahı kadar uzakta olan Tüyap. Kurduğum fantazilerde yanılmamışım, O'nu düşünerek geçirdiğim hiçbir dakikaya acımıyorum.

Ek olarak; Tüyaptan aldığım fıratlı mause altlığında gözü kaldı, bir şey olacak ise ona bişeyler yazıcam diye çırpınırken olmasını dilerim. -.-
Ek2: Gözleri resimlerdekinden daha güzel.
#66 - Kasım 07 2008, 21:00:55
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

Forumun hareketlenmesine vesile olan kullanıcılardan ( hatta moderatör diyelim ).
ayrıca imzalarıyla ilgimi çeken moderatör =)
#67 - Kasım 25 2008, 12:43:43
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

dün akşam itibari ile tanıştığım... 1 günde nasıl tanırsınız insanları demeyin.. tanıdım az çok..
bir akşamda şirket kurduk resmen... yani kurabildik... düşünün o sıcaklığı, o muhabbeti alabilmişiz ki kurduk yanii..
evet potansiyel ortağım olur kendileri..

valla ben çok sevdim kendilerini... hatta bugün gördüm... çakma jessica alba olmuş... tü tü tüüüü =)
#68 - Kasım 28 2008, 22:17:03
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Bugün ikimizi de fitil edip meçhullere yol almış hatun. Neyse afettirir zaten sorun değil o.

Yazasım geldi ondan yazıyorum güzellik, bakma. Yaşından ve haliyle görmüş olmadığından mütevellit beni dinler, dinler ama tavsiyelerini kullanamaz. Üzülmememi ister sadece. Tak ettiği zaman öyle de bir konuşur ki, vay vay=) Çokça büyümüş, azca küçülmüş bu varlık, vazgeçmeyeceklerimin arasında ilktir...
#69 - Aralık 06 2008, 00:25:11
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Kalp kırma konusunda üstüne yok bu parazitin.
#70 - Aralık 06 2008, 01:10:49
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Yorum yapılması gereken birisi varsa sensindir O.
2 gün konuşmamak bile,özlemek demek melek.

' Hep taarruz var,
Hep zarar muharrebelerime katıl bak,
Kolaymı,zormu hayatım..
Ummadığım taşlar başımı yarar,
Budur maruzatım..
Ey zaat-ı pakım sübhaniyem,ilhamına muhtacım..
Dayanmak davranmaktan zor… '
#71 - Aralık 31 2008, 07:22:33
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Geçen gün bize gelen şahs-ı muhterem.Tekli koltukta ikimiz oturduk.Sığıştıkk.Kendisinin bana bir takım tekliflerde bulunduğunu söylemeyeceğim burada,ah msnimin dili olsa da bir konuşsa diyerek ne kadar zor bir durumda kaldığımı bir nebze olsun hissettirmek isterim siz değerli okuyuculara.Tüm bunlara rağmen sevgi yumğı çerçevesinde tekli koltukta iki kişi otururken aniden gitme sebebini bilmeyişim,gitmee diyemeyişim ve tabii ki bir daha gelmeyişi beni çok üzdü.
Lütfen bize gel kampanyası başlattım senin için.
Haydi Mercey,lütfen bize gel!Olsun,ben seviyorum seni.
#72 - Şubat 02 2009, 09:02:55
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

Any_one

Konuşmayan kalbi kırılmamalı bu tatlılığın.
#73 - Şubat 06 2009, 17:54:03

Merve, ceylan gözlüm güzel yüzlüm şeker özlüm açık sözlüm,bunun yerı herzaman en üsttedır  kardeşım kadar sevdıgım bırısıdır herzaman saygısı ve olumlu düşüncelerı ıle kendısını taktır edıp sevmışımdır,bu aralar çok nadır konuşsakta derdım ve sıkıntım oldugunda kapısını çalacagım'çalmadan da öylece rahat bır sekılde' gıdıcegım kışıdır yaşam  ve kültür boyut degıştırdıkce dost kazanmanın yollarıda farklılaşıyor,sanal platformun bana kazandırdıgı en guzel en tatlı en dost kardeş kışısı olması sanırım tamamen kendısının sucudur, kardesımı her daım sevıyorum herzamanda yanında olabılıcegımı bılmesını buradan bir rahatsızlık duymadan keyıf alarak söylüyorum, senı tanıdıgım ıcın cok mutluyum Güzel gözlüm.
#74 - Mart 08 2009, 22:05:52
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

"Merve Ceylan" gözlü güzel insan (:

Ben yorgundum, bitkindim, bıkmıştım. Bir gün Merve ile konuştum, düzeliyordum. Konuşma ilerledikçe kendimi daha iyi hissediyordum. O günden sonra Merve benim için farklı anlamlar teşkil etti. Eskiden az konuştuğum moderatör arkadaşımken, bir 'dost' bir 'kardeş' oldu benim için. Şimdi bakıyorumda geriye iyi ki yorulmuşum, bitmişim, bıkmışım. Yoksa asla böyle güzel bi dostluk başlamayacaktı..

(Bkz: Benciliz biz :Ç)
#75 - Mart 08 2009, 23:09:14

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.