Alternatifim Cafe

Mercey

Discussion started on Alternatif Üyeler

Önyargımı yıkıp geçtiğim yegane kişidir Merve. Bazı sebeplerden dolayı zamanın da birbirimizi yalnış tanımıştık. O bana ben o na sinir oluyordum. Çok iyi hatırlarım o zamanları. Vel hasıl zaman geçti tanıştık. Ortak yönler ortaya çıktı, tanıdık birbirimizi. Eheh buluşma günü için çok konuşur ederiz diye ayarlarken buluşma günü sadece gülüp sarıldık birbirimize. O bile yetmişti. Zamanla dertler hayat daha çok bağladı bizi birbirimize. O gün bugündür en ufak sorun yaşamadık biz. Gülüşmeler neşelenmek için edilen sohbetler.. Olması gerektiği gibi herşey. Çok fazla sevdiğimi, bu forumda kazandığım yegane insanlar arasında olduğunu, herşekilde yanımda olacağını biliyorum. Ve şimdi ona edilen her laf bana edilmiştir. Kanatlarımı sonuna kadar açtım, korumaktayım. Ve memnun olunacaksa çok kötü bir moddur o hiç birşeyi doğru yapmaz. Nasıl mod olduysa lanet. Birde adam kayırır ki bu sormayın, herkesin dilinde. Benden küçük birinden cevap almaya dayanamıyorum, tatmin etmiyor beni. Bence modluğu bıraksın felan filan deyip öyle gönderme yapmak istedi canım.Şaşırtmak istedim sizi, şimdi gidin bakayım.  Sorumluluğunu bilen bu insanın değerini de bilin, öperim.

Ve ek olarak bu dostluk sanal değil etin kemiğin kadar gerçektir. Çoğu yalan 'seviyorum' u toplar böler çıkarır, size bildiğin 0 kalır.
#101 - Eylül 19 2009, 03:40:49
« Son Düzenleme: Eylül 19 2009, 03:49:33 Gönderen: Tári Elensar »
''Cehennem, başkalarıdır. ''

walla forumdaki ilk aşkım :Ç ilkim kendisi :Ç aşkım dediysek yanlış anlaşılmasın ben onun gözlerine dostluğuna aşığım..3 sene geçti pislik bi buluşamadık ama az kaldı hasret bitecek bitecekte ben gözlerini görüp bayılmazsam güzel bi gün geçircez yoksa beni hastane koridorlarında beklersin bütün gün :Ç 3 sene içinde neler paylaşmadık ki ne kadar ağladık güldük sayısını bile bilemeyiz ..zamanında ufat bir süre gereksiz bir insan için aramız açılmış olsa da geçti.. bu forumda adını telaffuz ettiğimde en mutlu olduklarımdan..adı bile yetiyor kendisinin..kankam o benim..biricik aşkım..sırdaşım bitanecik eşşek gözlüm..tapıyorum kendisine..
#102 - Eylül 19 2009, 04:48:59
ben ne dersem o !!!

Buraya yorum yazarak tüm Krallıkları yıkıyorum, çoğu kişinin benimlen konuşmayacagini bilsem bile gene yazıyorum, ve bir alkış hak ediyorum..  ;)
Buğün herkese yorum yazıyorum, seni atlamadan geçemicem, bakalım neler yazıcam bende bilmiyorum önceden planli değil vallahi, aklima gelenleri direk yazıyorum, tamam başlıyorum.
Mervee.. biz seninlen ilk ne zaman tanışmıştık? No no, bu giriş tarzı olmadi baştan aliyorum afedersiniz.

Merve ile kötü bir başlanğıç yaptık vakt-i zamanında, hatırlıyorsun herhalde? Ben hatırlıyorum vallahi o rezillikleri asla unutamam, anlımdaki kara leke gibi vesselam, zaten kötü elektirik almistik birbirimizden değilmi? Yanılıyormuyum? Tamam bence doğruyum (güzel giriş oldu. ;) ) Sonra konuşmadık dimi? evet konuşmadık, sonra tartiştik değilmi? evet tartıştık, ve şuan herhangi bir muhabbetimiz yok değilmi? evet yook.. Forumda davranışların, duruşun, konuşmaların incelenecek derecede, labaratuvara alınmasi gerekiyor, etkilendim açıkcası hele o tavırların yokmu, ah bitiyorum, severek takip ediyorum.  (6)

Aslında ben son zamanda yaşadığın kötü olaya deyinmek istiyorum, sus laan! (kardeşime diyorum, yanimda geveleniyor da!)
Abi olmamasi gerekirdi o sözlerin, hani biri banlandi ya, tamam 2 tarafta hakli olabilir, simdi yalnış anlamayin, ben Merveyi savunmuyorum yada diğer kişiyi, bilmiyorum muhabbet nedir nasıl olmuştur fakat, okadarda bel altından vurulmaz be abi, tamam tartış, kavga et laf sok fakat okadarda olmaz, sahiden olmaz rezilliğin daniskasi, kendi kişiligini ortaya koydun güzel kardesim, o kelimeyi demicektin, bak seni seviyordum uzaktan uzaktan gözümde hafiften düştün be güzel kardeşim, neyse denmemesi gereken laflar dendi ve Merve üzüldü, açıkcasi kim olsa üzülürdü, olayın tatlıya bağlanmasi tüm temennimdir aslında. Merve değer verilmesi gereken kişilerdendir. Haydiii bakaliiiim Selametlee..

#103 - Eylül 19 2009, 12:37:49
« Son Düzenleme: Eylül 19 2009, 14:01:54 Gönderen: asdfghjklşi. »

Any_one

bi üye görmüştüm, bu meleği sinir etmişti, sabrını zorlamıştı. sonra o kayboldu ortalıklardan, sildirdi üyeliğini.
meğersem bir sabah yataktan kalktığında üyenin şortunun paçasından çükü düşmüş.
ona göre yani.
#104 - Eylül 20 2009, 05:51:51

Fade

Burada onu sevmeyen yok galiba (: Seviyorum ben de, sevicem gün geçtikçe. Hislerim beni yanıltmaz :p
#105 - Eylül 20 2009, 10:34:54

bugün beni gözleriyle yicek olan saygı değer kişilik..kankam yahu ötesi mi warmış :Ç
#106 - Eylül 22 2009, 05:09:44
ben ne dersem o !!!

Merve'm Ceylan gözlüm
Nerden başlasam bilemedim. İnanın anlatamam onu övgü aramıyorum ben sadece o tasvirlemek istiyorum ama o kadar kolay değil bu iş.
Edebi kaleminimi anlatayım, güzel gözlerinimi, sevecen kişilğinimi , cana yakınlığınımı ve daha nicesinimi.. Zor kardeşim zor. Ama seviyorum Merve'yi bilsin bunu. Forum da ilk ciddi tanışmam onladır. Hiçde soyutlamadı beni aynı sıcakkanlılığını sürdürdü. Mutlu etti beni  :)) Teşekkür ederim ona . İyi ki varsın
#107 - Eylül 23 2009, 15:39:04
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Seviyorum,iyi kız,güzel kız diyorum da başuna demiyorum ya.Sevilmicek kız mı yahu?Seni sevmeyen ölsün.
#108 - Eylül 23 2009, 15:42:16
Zifir.

Any_one

Ölsün değil, çükü düşsün.
#109 - Eylül 23 2009, 15:43:13

Beni anlayan ender insanlardan birisi,sağ kolum.  ;)

Kerim'in dediği gibi,sevmeyen ölsün !!!!!!11  ;) ;)

:Ç
#110 - Eylül 23 2009, 15:46:25

Konusu zaten varmış burada Merve'nin o yüzden başka bir forumdan tanıdığımı belirterek giriş yapayım.Evet özel mesaj konusunda hemfikiriz sanırım.Gerçi hemfikir olmadığımız konu yok desem yeridir de.
Hayatımın ekstrem anlarından biri idi.Resim için;http://img182.imageshack.us/img182/9783/adszzf.jpg .
Kendisine geçecek olursam böylesini görmedim desem yeri, vallahi yeri.Sanal ortamda değil günlük hayatta ender rastlanır, endemik bir bitki türüne benzetilebilir.Kelamı oldukça yerindedir/dinlenesidir , bu ikili konuşmalarda karşı tarafın sürekli eksiklik hissetmesine ve "Sıkıldın mı?" diye sormasına sebep olur.
Biteviye hayatınızda bitap düşebilirsiniz ve bir anda bu ulvi kişilikle karşılaşırsınız.
Kadim dost tanımlaması uyar herhalde.
Övgü insanı kendisi.Ben de bir ilk yaşadım denebilir sayesinde , ilk defa bir insanla [Bu konuda hala şüphelerim yok değil,ruhani varlık bence] bu kadar sık ve bir o kadarda öz bir konuşma yaşamamıştım.
Şiirlerini okudukça "Kaçır beni aheng,artık barınamam bu bedende" dedirtir.
Bu yorum asla ve asla bir iade-i itibar yorumu değildir.
(6)
#111 - Eylül 23 2009, 20:51:05
« Son Düzenleme: Ocak 15 2010, 16:20:26 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Mektup bende.
#112 - Eylül 24 2009, 19:57:36
« Son Düzenleme: Ocak 08 2010, 16:04:23 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.

Mektup sende.
#113 - Eylül 24 2009, 19:59:49
« Son Düzenleme: Ocak 08 2010, 16:04:08 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.

Papucumuz damlarda.
#114 - Eylül 24 2009, 20:10:08

Papucumuzu bulabilen olur mu acaba
#115 - Eylül 24 2009, 21:19:33
« Son Düzenleme: Eylül 24 2009, 21:19:41 Gönderen: Mηemosyηe »
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

Sıra geldi bu meleğe.
Bir insan nasıl bu kadar hataya düşer bilemiyorum. Ama düşmüşüm işte. Şuan bizim samimiyetimize şaşıran onlarca insan vardır. Belkide arkadan konuşup birbirimize güldüğümüzü sanıyorlardır.Ama bu yanlış - biz bunları yaparken , birbirini sevmeyen 2 kişiydik.- Aslında tanımadan yargılamışız birbirimizi. Birbirimizden nefret etmemizi sağlayan , beni ona , onu bana yanlış anlatan dış etkenlerin allah cezasını versin. Evet bunu söylemek istiyorum. Neyse Merve konusunda büyük bir hataya düştüğümü sonradan anladım tabi. Ah bu ön yargılar yok mu , evet şimdi yaşadığımız onca gereksiz dalaşma için çok pişmanım. Bu melekle şimdi kocaman bir dostluğu paylaşıyoruz. Ve 3 kişilik bir aşk bizimkisi. Kendisinin bir tabiri vardı önce nefret ettiğim herkesle sonradan sevişmişim diye. Biz sonradan sevişen ama sonsuza dek sevişenlerden olacağız. Şimdi o üzüldü mü ben üzülür oldum , yada ben üzülünce o. Sorunlarımızı beraber çözüp hallediyoruz. Eve bu kocaman yüreğe sahip olan melek de benim meleğim. Seni Çok Seviyorum Meleğim

Ve son olarak da bizim dostluğumuz burada ki pek çok insanın yaşadığından çok daha fazlası.
#116 - Eylül 24 2009, 22:01:03
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

çok arkamdan çıkarttıgım olayları kapattı çok sağ olsun emegi var üstümde inkar etmem

kendisi hakkında yorum yapacak olursak efendi seviyeli ve sevgiyi hak eden bir insan

hadi bakın fırsat  mod üyeleri kolluyor diye yayın hehehehe bu fırsat bir daha ele geçmez
#117 - Eylül 26 2009, 21:30:34
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

düş #

Akşamlar bir roman gibi biterdi
Jezabel kan içinde yatardı
Limandan bir gemi giderdi

6. sınıftaydı sanırım hocam bu dizeleri okurken - jezebel kim yaaa ? - diye bölmüştüm hocada kızmıştı bana. nickini her gördüğümde o an geliyor aklıma =)
#118 - Eylül 27 2009, 10:51:33

gözlerine kurban olduğum sewimli yaratık :Ç  hala unutamadım o günü be kankam :Ç sewiyorum seni öle böyle değil  :artis
#119 - Eylül 28 2009, 19:39:51
ben ne dersem o !!!

Yeni slogan; Hatasız mod olmaz, hatam(ızla) sev biziiii. Dı rı rım.
#120 - Eylül 28 2009, 20:24:38

Vatan gazetesi onu bekler yarın, bu halde nasıl gideceğini bilemez, o ayrı. Kısmet, kader, alın yazısı, çile, dert, keder, ölüm, kalım, savaş, seviş, düşün, taşın, ağrılı başın meselesi bu.
#121 - Eylül 28 2009, 22:27:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Şizofren Sevdam..

Sıcak, sımsıcacık bir güzellik bu. Baktıkça insanın içini ısıtan cinsten hem de. Alacak kocaman sarılacak, öylece kalacaksın ayrıca. Uzun süredir konuşamamaktayız doğru demiş. Ama bilir sevdiğimi, birilirim sevdiğini. Sadece "hayat şartları" diye nitelendirebiliyoruz bu durumu. İşten güçten pek vakit ayıramıyorum artık kimselere. Eli-eteği çekme durumuda var tabi ama bu sevdiklerimden kopmam anlamında değildi. Bunların hepsi şu şartlardır, evet. Özledim çokça.
#122 - Eylül 28 2009, 22:40:55

az kaldı tekrar göreceğim kendisini :Ç
#123 - Ekim 02 2009, 01:43:20
ben ne dersem o !!!

ruh ikizim lan ötesi yok  :bite
#124 - Ekim 02 2009, 19:36:17
ben ne dersem o !!!

Anıyorum bazen onu bi olay olur mercey yorumlamalı bunu derim, kaleme alsa coşturur derim.
#125 - Ekim 03 2009, 14:16:33
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.