Alternatifim Cafe

Parlak montlar sezonun modası olur mu?

Discussion started on Konu Dışı

Merhaba arkadaşlar,
sizden çok önemli bir konuda destek istiyorum. Geçen gün annemin kuzeninin düğününe gittik, orada annemin zoruyla uzun bir elbise giydim. Belki inanmazsınız ama düğünün en paspal kızı bendim. Neyse burasını geçiyorum da bu annelerin kızlara karışmasını hala anlayamıyorum. Neyse canım annem halay başı diye kalkan dayımın koluna gireyim diye bana ısrar edip durdu. Kalktım mecburen ayaklarıma dolanan elbisem ile koşa koşa dayımın koluna girdim annem de bir yandan fotoğrafımızı çekmeye çalışıyor. Öyle komik bir görüntüydü ki görseniz ne demek istediğimi anlardınız. Neyse daha sonra dayım üzerindeki parlak montlar tarzında ilginç ceketi çıkarıp anneme uzattı. Güya ortaya Ben de yardımcı olayım derken dayım elbiseme basmaz mı? Halayın ortasında benim elbise ayak kısmında yırtıldı. Birden bire herke bana bakınca ilk başta ne olduğunu anlayamadım ama sonra ne olduğunu fark edince utancımdan yerin dibine girdim.
Bir daha ki herhangi bir düğünde böyle bir rezalet yaşamamam adına sizden en uygun elbiseler nerede satılır diye akıl danışma tavsiyesi isteyeceğim. Çok fazla bütçe ayıramayacağım için uygun fiyatlı diye soruyorum. Yoksa şık elbiseler var ama çok pahalı açıkçası. Dolayısıyla güzel elbiseleri uygun fiyatlara satan yerler var. Buraları öğrenip alışverişimi ona göre yapmam lazım.
Bu platformdan bana yardım çıkar mı bilmiyorum ama şansımı denemek istedim.
Şimdiden hepinize teşekkür eder,
iyi günler dilerim.
#1 - Ocak 11 2018, 17:49:46

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.