Alternatifim Cafe

evlendiniz ve çocuğunuz size geldi ve şöyle dedi:

Discussion started on İtiraflar

Ipexy

ben böle alemimdir hakikaten esprilerime ölürler ama burda şevk gelmiyo maalesef yAA X(
hehehe  :muhah :muhah yine alemsinnn  :muhah
konuyu dağıtıyoruz bilmem farkında mısın  :sizo :sizo :sizo :sizo
konuya devam...  :oley
#26 - Mart 14 2006, 15:42:40

boşfer bişi olmaz canıms....

nese ben izin veririm ama kapı kilitlenemez asla katiyen güvensemde kapı kilitlenmesin ...
kısımın yapmayacağını biliyosam izin veririm..

oğlumada izin vermem eğer bbişeyler yapacağını biliyosam ...döferim falla acımam   jaysi
#27 - Mart 14 2006, 15:50:50

olmaz canım ne olacak.
#28 - Mart 15 2006, 19:25:21

Fenerli-cadi

walla ben kapiyi kitlemesine izin vermem...   ve bir baska cocugum varsa onu zirt pirt odaya yollarim ondan rapor alirdim ;D
#29 - Mart 15 2006, 19:30:44

sonrada kızılca kıyamet kopardı heralde.
#30 - Mart 15 2006, 19:35:31

ya erkekse çocum çekerim bi köşeye "olum senin amacınne???"derim kilitlettirmem.kızsa eer çeker bi köşeye "yavrum sen kafanı bi yere mi çarptın??"derim ve kızsada erkeksede kapıyı kilitlettirmem.odasında otursunlar tek başlarına ona karşı diilim ben ama kiliit nie yane.istwer kız ister erkek kapı kilitlenemez.... :ban
#31 - Mart 17 2006, 08:35:34
ooof oLmuyor bi tüLü başLamıyor!
Sen oLmazsan şu kaLbim,
kimseye boyun eğmiyor..!
beğenmiyor..!!
kimseLer görmesin..kimseLer bilmesin  benimle yaşasın ölsün bu sevda..!

D.a.w.N

hayır asla !! benim kızımı istemeye geldiklerinde bile naaaaaahhhh alırlar benim kızımı...vermem evde duracak biblo gibi..

ben kıskanırım kızımı yan gözle bakanı benzetirim kızımıda zaten erkek gibi yetiştiririm...

ama bilmiyorum belkide anlayışlı biri olurum..ama olmaz..
#32 - Mart 17 2006, 13:10:02

hayır asla !! benim kızımı istemeye geldiklerinde bile naaaaaahhhh alırlar benim kızımı...vermem evde duracak biblo gibi..

ben kıskanırım kızımı yan gözle bakanı benzetirim kızımıda zaten erkek gibi yetiştiririm...

bu kadarı da kötü bence..
#33 - Mart 17 2006, 13:12:27

suvi

hayır izin vermem
#34 - Mart 17 2006, 15:05:47

Alıntı
bırakın gençler kafasına göre takılsınlar
    yemeyin şimdi siz sanki istemiyomusunuz kız veya erkek arkadaşınla yanlız kalmayı.....bırakın onlarda yanlız kasınlar...........

zate olnlası siz yetiştirdinz dimi o zaman sen meyseeeen oda o olur kişilik ve yapı olarak

#35 - Mart 17 2006, 23:18:33
ღ~ღ     ...medeniyet dediğin açmaksa bedeni
                           ...hayvanlar bizden daha  mı   medeni?..    ღ~ ღ

yaf odada tek başına kalsınlar ama kapıyı kilitletmem aslaa anahtarı da saklarımki gizli işler çevirmesinler  (6) (6)
#36 - Mart 18 2006, 00:02:01
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

yaa ben küçük bi oyun oynardım anahtarı alırdım hadi kitle evladım derdim e anahtarı bulamayınca haliyle kitleyemicek  :D
#37 - Mart 18 2006, 19:02:18
Burası benim imzammış meğersem.

yaa ben küçük bi oyun oynardım anahtarı alırdım hadi kitle evladım derdim e anahtarı bulamayınca haliyle kitleyemicek  :D

haha o da iyi fikir.. =D
yaa ben herhalde izin verirdim çünkü kızımı nasıl yetiştirdiğim belli o nerde duracağını bilirdi..
ama yine de yanındakine güven olmaz ben iki de bir odalarının kapısının önünden geçerdim valla duramazdım napiimm.. kızım affet beni.. =P
#38 - Mart 19 2006, 21:36:25

yaşı 12 yi geçtiyse,odada kilitli olduklarında napcaklarını biliolarsa,çocuk tipik erkklerdense yani amacının ne olduu belliyse,kapıyı da kapatamazlar kilitlemeleri imkansız olr.kızım zaten bilinçlidir naapcanı bilir oturur yada konuşur,gösterir ama elletmez;erkekse gln kıza bişy olduunda babsı yetişdi derim çünkü öle olcaktır.yani kapıyı klitlemesine izin yoq kıza diil oğlana güvenmediimden..ama fazlaca samimi olabilirler erkklerle dostça samimi ama..bnm gibi (6)
#39 - Mart 19 2006, 21:54:03
İmza kural dışı.

odaya kamera korum sonra olay fln olursa basarım  :ban muhaha muhaha
#40 - Mart 20 2006, 15:01:32
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

Dün civarda çakılken Şimdi sıradan kum bile değilim..

manyak zekice ama kilitlemesine izin verir msin??
bnce kapıyı kapatabilirler ama kitleyemezler
#41 - Mart 20 2006, 15:45:05
İmza kural dışı.

Ipexy

manyak zekice ama kilitlemesine izin verir msin??
bnce kapıyı kapatabilirler ama kitleyemezler

walla bence istediklerini yapsınlarr, çocuklar işte başka ne yapabilirler ki!!!! :ewet
#42 - Mart 20 2006, 18:56:28

sorardım kapıyı kilitleyip içerde NE YAPCAN :ban
#43 - Mart 20 2006, 19:01:14
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

Dün civarda çakılken Şimdi sıradan kum bile değilim..

sorardım kapıyı kilitleyip içerde NE YAPCAN :ban

"büyük ihtimalle yaa baba yaa"  der  [:D]

üff ben direk hayır derdim ya.. zaten anasına çekmişse birazcık ana sözü dinlerdi..
ne o öyle yok odaya kapancaz da.. falan da filanda..büyümüş de ne işlere kalkışıyo.. bacaklarını kırarım valla!  :ban
#44 - Mart 22 2006, 00:09:25

senin asla kızın olmAMAlı yazık yavrucağa
#45 - Mart 23 2006, 09:32:15
İmza kural dışı.

olmazdı heralde annem bana izin veriomuki ben ona izin veriyim
#46 - Mart 24 2006, 18:21:13
Biz Yollarda Yanlız Kaldık Masallarla Sewgi Werilmez Biz Yıllarca Korku Dolduk Rüzgara Yön Sorduk Bilinmez Hangi El Güçlü Bu Ellerden Yiğit Yüreklerden Yeniden Yeniden Yeniiden Hayır Sn Hiç Korkma Yarın Senin Yanında Yeniden Koş Yollarda Durma Durma

olmazdı heralde annem bana izin veriomuki ben ona izin veriyim

yani sen daha önce annene böyle bir şey sordun..  [:D]
vayy be ben cidden cessaret bile edemem ki.. çünkü yüzüme nasıl bakacağını biliyorum  :muhah

ben de kendi kızıma böyle yapardım işte [izinyok!].. :sizo
#47 - Mart 24 2006, 19:44:36

şahsen bnde istemem stn eger onlara güveniorsam kapıyı kitlemeleri bile yanlıştır :)
#48 - Mart 25 2006, 18:44:00
« Son Düzenleme: Mart 25 2006, 18:48:13 Gönderen: gsm »
Ne kadar ağladım ne kadar üzüldüm
Kalbimi sende bıraktım yalnız yürüdüm
Çok uzun sürdü hatıranla barışmak
Hasretinden sevdadan sevdaya sürüldüm
 A canım sende vazgeçilmez değilmişsin Be canım benden önce hiç sevilmemişsin .. ;)

katiyen izin vermezdim :haydut
#49 - Mart 25 2006, 18:54:04
http://s1.metaldamage.net/c.php?uid=128446

imzam kural dısıymıs,heheheh...

"Furnication Under Control of the King"

bn çocuuma gwenrm o yzden izn werrdm yaws bide yas we karsı tafta kii kşeye bağlıı eer karşı taraftakii kşeye gvenmiosam izn wermem.
#50 - Mart 25 2006, 21:16:01
İmzanız kural dışı (7 satır olmalı)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.