Alternatifim Cafe

13 yaşındaki kızın seks itirafları! :( Nereye gidiyoruz ?

Discussion started on Garip Olaylar

Samsun'un Kavak İlçesi'ne Karayusuf Köyü'nde 4 yıl önceki olay sırasında 13 yaşında, 8'inci sınıf öğrencisi olan D.G., günlüğüne, yaz tatilinde din dersi aldığı köy imamı 31 yaşındaki F.Ö.'yle cinsel ilişkiye girdiğini yazdı.

2 yıl boyunca da imamla yasak ilişkiye girdiğini gizleyen D.G.'nin günlüğü bulunup okununca, ailesi imamdan şikayetçi oldu. 1 yıl önce gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanan imam F.Ö., ‘rızaen cinsel ilişkiye girmek ve alıkoymak’ suçlarından 10 yıl 10 ay hapis cezasına çaptırıldı.

Karara itiraz eden F.Ö., yeni TCK'ya göre bugün bir kez daha hakim önüne çıktı. F.Ö, günlükte yazılanların hepsinin hayal ürünü olduğunu ileri sürdü. Mahkeme karar vermek üzere duruşmayı erteledi.

Kavak'ın Karayusuf Köyü'nde iddialara göre 4 yıl önce meydana gelen olayda, o zaman 13 yaşında olan D.G., yaz tatilinde gittiği Kuran kursunda görevli olan 2 çocuk babası köy imamı F.Ö ile cinsel ilişkiye girdi.

2 yıl bu sırrı saklayan D.G., daha sonra liseyi okumak için yatılı olarak Samsun'a geldi. Kaldığı yurdun müdürünün hal ve hareketlerinden şüphelendiği D.G.'nin dolabında yaptığı aramada bir günlük buldu.

Okuduğu günlükten D.G.'nin başından geçenleri öğrenen yurt müdürü, durumu kızın ailesine bildirdi. Ailenin şikayeti üzerine gözaltına alınan köy imamı hakkında ‘alıkoymak, birçok kez ırza geçmek, kızlık bozmak’ suçlarından dava açıldı. Samsun 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılan yargılama sonucunda 1 yıl önce mahkeme heyeti, imam F.Ö.'ye ‘15 yaşından küçük kız ile kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girmek ve alıkoymak’ suçlarından 10 yıl 10 ay hapis cezası verdi.

Mahkemenin bu kararına itiraz eden imam F.Ö., yeni TCK'ya göre yargılanmak üzere bugün bir kez daha hakim karşısına çıktı. F.Ö., genç kızın suçlamalarının asılsız olduğunu söyleyerek, “Ben herhangi bir şekilde D.G.2nin ırzına geçmedim. Benim hakkımda söyledikleri ve günlüğünde yazdıklarının hepsi bir hayal ürünüdür. Kendisi benimle ilgili hayaller kurup, bunu günlüğüne yazmıştır. Ben suçsuzum” dedi.

‘Ona Acıyıp Olayı Sakladım’
Mahkemeye gelmeyen ve 17 yaşında olan D.G. ise daha önceki duruşmalarda olayı ayrıntılarıyla şöyle anlatmıştı:

“Haftasonları ve yaz tatilinde köyün imamı olan F., köyün çocuklarına Kuran dersi veriyordu. Ben de gidiyordum. 2001 yılının mayıs ayında bütün öğrenciler gittikten sonra, hoca yanıma gelerek, ‘Senin kabiliyetin var. Seninle özel ilgileneyim’ diyerek beni evine çağırdı.

Ben de gittim. Evde olan eşini, ‘Sen tavuklara bak’ diyerek gönderdi. Eşi çıkınca, kapıyı kilitleyip, yanıma oturdu. Konuşurken saçlarımı, göğüslerimi okşamaya başladı. Yapmamasını söyledim ama beni dinlemedi. Eteğimi kaldırıp külotumu çıkardı ve benimle birlikte oldu. Ardından “Birşey olmaz’ diyerek beni gönderdi. Bu olay daha sonra da devam etti. Şikayetçi olacağımı söyleyince, ‘Çocuklarım babasız mı büyüsün?’ diyerek ağlamaya başladı. Ben de ona acı*** bu olayı sakladım. Ancak yaşadıklarımı günlüğüme yazıyordum. Liseye giderken, kaldığım yurtaki arkadaşım günlüğümü okumuş. Sonra müdüre söylemişler. Ben de okulu bırakmak zorunda kaldım. Şikayetçiyim.”

Mahkeme, devlet memuru olarak başka bir ilde imamlığa devam eden ve tutuksuz yargılanan F.Ö. ile ilgili kararını vermek üzere duruşmayı bu ayın sonuna erteledi.

Kaynak : http://www.haber3.com/detay.haber3?id=85126
 :vur :hii?

Günlükte ki yazılar bana 13 yasında ki bir kız yazmış gibi gelmedi ama :alala
#1 - Şubat 07 2006, 14:49:52
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

bu ne yaa.. oha.. 13 yaşında bi kız ve bu yaşanalar yuh yanii   :öff
#2 - Şubat 07 2006, 14:55:36
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2006, 17:03:01 Gönderen: !nfinite »
Viking's

bu nası kız bu nası imam :yanlis
#4 - Şubat 07 2006, 18:28:16
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

_FoReVeR_CrAzY_

yuh be yani bu kadarda olmaz :vur :vur :vur
#5 - Şubat 07 2006, 18:40:10

yuh ötesi yani yaa
#6 - Şubat 07 2006, 18:57:58
İmza kural dışı.

babam derdi hep: bu alemde ne gelirse hacıdan hocadan gelir diye...

13 yaşındayken din dersi almaya arkadaşlarımla gititiğim  caminin HOCASI

talebeleriyle köşe kapmaca oynuyordu içeride

ilk an yanlışlıkla karete kursuna geldiğimi sandım..

ama

şöyle bir  silkelendiğimde cocukları dövdüğünü gördüm..

bunlar hakkında çok kesin birşeyle söyleyebilirim..

okuduğunuz birşey değil aslında.

bunada feci şekilde inkar edeceklerdir eminim

burası söylenecek yer olmadığından  başka yerde zamanı gelince artık

#7 - Şubat 07 2006, 19:23:02
false

allah kahretsin ya ne diyim daha :vur
#8 - Şubat 07 2006, 19:32:34
İmza kural dışı.

Ms.ExtacY

Yazısı fln kötü 13 yaşnda kız yazmş olablr..Ayrıca yazıda (eğer bahsetttiği oysa) "sevgilim bana çok yardm etti" demiş.Bu adamı sevglisi olarak mı göryodu yani??!!
Tmm adamda var hayvanlık ama kız da istememiş sanki."onu arzuluyodm" flan dyo kız istemiş yani...Bi kez kaçıp kurtulamasa da adamı sevglsi gbi görüp devam etmesi çok saçma!Bna kzın salaklğı ve adamın bu durumdan yararlanması gbi geldi bu olay..
Ne diyelm ya..
#9 - Şubat 08 2006, 12:30:55

allah ne biliyorsa öyle yapsın ne diyeyim
#10 - Şubat 08 2006, 12:41:36

utanmaz adam
#11 - Şubat 08 2006, 20:37:05
İmzanız kural dışı.

o adam gibi çok utanmaz var malesef..
#12 - Şubat 08 2006, 20:37:47

bugun bu konuyu haberlerde izledim..
#13 - Şubat 08 2006, 22:17:17

:hönk  :vur  :vur  :vur  :vur  :vur  :hönk
 yuh artık bu nedir yaa
#14 - Şubat 08 2006, 22:36:10
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

eslem

ağlamak istiyorum ya bu ne
eroika bey bunları görde sonra öt öle racon kesmek kolay avrupa mavrupa naber
#15 - Şubat 08 2006, 22:40:25

gerçekten insanlık falan kalmamış bizim caminin imamıda caminin yan tarafındaki ewde tekerlekli sandalyeye mahkum adamın karısına sarkıntık yapmıştı ama kanıtlanamadı  :hii? :hii? :hii? :hii?
#16 - Şubat 24 2006, 22:41:43
karanlıklar içinde gün doğar ya aniden işte öyle son bulur belki yarım kalan hikayemiz..............

AmY

17yim ve bukadar şey bilmiyorum.... :ban
#17 - Şubat 25 2006, 11:52:10

ipexy_13

17yim ve bukadar şey bilmiyorum.... :ban
bende 12yim ve hiçbirini bilmiyorum  :alala :yanlis :haydut :ban
#18 - Şubat 25 2006, 12:15:15

valla bence gerıye dogru gıdıyoruz her turlu olanaklar duzelırken ınsanlarımız pıslık rezıllık ıcınde malesef o kadar acızız kı nefsımıze dahı hakım olamıyoruz yazık valla.. madem yaptın neden zamanında anlatmadın madem anlattın gerceklık payı ne? kıyamet yaklastı tas yagacak basımıza tas...
#19 - Şubat 25 2006, 12:22:35
Ask, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalir ama dikenlerin hesabini, gülden soramazsin.

ne kadar ayıp ya bu ne dicemi şaşırdım cidden nereye gidiyoruz ya :vur
#20 - Şubat 27 2006, 14:16:11
İmzanız kural dışı!

YAZIK YAA AMA KIZIN SAKLAMASI SAÇMA BENCE  :hönk
#21 - Şubat 27 2006, 14:19:45
Kimi Zeki Olur KimidE Oldugunu Sanır...

terbiyesiz ahlaksız bide imam olcak
#22 - Şubat 27 2006, 20:09:08
HERGÜN YAŞAM GÜCÜNÜ ALIRKEN SENDEN
 OLURYA ECEL  GELİR GÖÇERİM BU ALEMDEN
    UFAK BİR FISILTIYLA YETERKİ SESLEN NAMERTİR
       SESİNİ ÖBÜR DÜNYADAN DUYUP TA GELMEYEN
                      <<<<<SeRsErİ>>>>>                                 (6) (6) (6)

AmY

İMAM FALAN SARMIYO Kİ BÖYLE İŞLERİ...VALLA SALLA GİTSİN ÖNÜNE GELEN BİŞİLER YAPIYO YA....DÜNYANIN SONU GELİYO DİE KORKUYORUM VALLA...
#23 - Şubat 27 2006, 20:10:59

bizim imam küfür ediyo (6) (6) :kop :kop muhaha
#24 - Şubat 28 2006, 15:34:27

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.