Alternatifim Cafe

Mehmet Ali Erbil Ekim Ayından İtibaren Show Tv De Yayına Başlıyor

Discussion started on Magazin

Canlı yayında yaşanan olay sonrasında atv yönetimi, RTÜK kararını beklemeden Mehmet Ali Erbil'in programı Ya Şundadır Ya Bunda'yı yayından kaldırdı. Erbil, bir süre önce Show TV ile anlaşmıştı.

atv yönetimi yaptığı açıklamada, "Benzer olaylar sebebiyle, yapımcı ve sunucuyu defalarca uyarmamıza rağmen, toplumun ahlaki değerlerine ters düşen, ilkeli yayıncılık anlayışımızla bağdaşmayan ve seyircilerimize saygısızlık niteliğindeki bu davranışı kabul etmemiz mümkün değildir. Bu nedenle adı geçen programı süresiz olarak yayından kaldırmış bulunuyoruz" dedi.

Mehmet Ali Erbil ise bu dururmu, "Show TV ile anlaştığım için zaten bahane arıyorlardı. Bu onlara fırsat oldu" diyerek değerlendirdi. Erbil'in programını hazırlayan Sinevizyon şirketi ise bir süre önce yeni yayın dönemi için Show Tv ile anlaşmıştı. Ebil, ekim ayından itibaren Show TV'de ekrana gelecek.
#1 - Haziran 12 2006, 22:25:14
İmza kural dışı.

adige_cale60

ben dedim it iti ısırmaz diye ne oldu ordan çıktı oraya başladı bizim millrtte oturur izler onu :vur :vur :öff
#2 - Haziran 12 2006, 22:27:24

işte millletimiz izlemeye devam ediyor bu tür seviyesiz programları,o da kanal kanal geziyor... :öff
#3 - Haziran 12 2006, 22:29:19
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

Desenize artık SHOW tv yasaklılar listemde.

İzlemeyeceğim ama ben tek başıma neyim ki?

Nerdesiniz ey millet  protesto edin hatta kamuoyu anketi düzenleyin; M.Ali Erbil i

ekranlarda görmek istiyormusunuz diye.   Sonuçları çok ilginç olur herhalde...!  Hatta ben

burda bir anket açsam mı acep?
#4 - Haziran 13 2006, 09:44:46
İNSAN EN GÜZEL KENDİNİ ANA DİLİNDE ANLATIR... KULLANMAK İSTEMİYORSAN BARİ KİRLETME... BİZİ FARKLI KILAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZDİR DİLİMİZ...
... TÜRKÇE YAZ TÜRKÇE KONUŞ...

Desenize artık SHOW tv yasaklılar listemde.

İzlemeyeceğim ama ben tek başıma neyim ki?

Nerdesiniz ey millet  protesto edin hatta kamuoyu anketi düzenleyin; M.Ali Erbil i

ekranlarda görmek istiyormusunuz diye.   Sonuçları çok ilginç olur herhalde...!  Hatta ben

burda bir anket açsam mı acep?
aÇ tabi hocam
#5 - Haziran 13 2006, 09:58:08
İmza kural dışı.

Zamanında yazarın biri demişti .Bizem milletimiz koyundur nereye sürsen onaya gider.Adam haklıymış.Adam resmen millete küfür ediyor onlarda katıla katıla gülüyorlar.Böyle bir milletden ne beklenir.Herkeste bunun proğlamını oturup zevkle izliyor.Demekki izliyan varki başka kanal hemen kaptı adamı.Ben anlamıyorum bu kadarmı vurdumduymaz,bu kadarmı banaz bir millet olduk.Böyle kişilerin proğlamlarını oturup izliyoruz.Bazıklar olsun bu proğlamlar ve bunun benzerlerini izleyenlere.Ne kadar küfür işitmeye meraklı bir milletiz.
#6 - Haziran 13 2006, 11:30:08
Buzdan evimiz
Tuzdan ekmeğimiz
Ateşten aşkımız
Ve bir gün yağmur yağdı.
   ilkerpamukcu6gwenange7mc[1].gif

ben dedim it iti ısırmaz diye ne oldu ordan çıktı oraya başladı bizim millrtte oturur izler onu :vur :vur :öff

Aynen katılıyorum kardeş. Sadece bu yuzden her aksam eve giderken cd kiralıyom. Bence boylesi daha iyi. Korku filmi yada strateji seyrediyom. Sizede tavsiye ederim.
#7 - Haziran 13 2006, 11:39:28
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

Aynen katılıyorum kardeş. Sadece bu yuzden her aksam eve giderken cd kiralıyom. Bence boylesi daha iyi. Korku filmi yada strateji seyrediyom. Sizede tavsiye ederim.
:kop   Ah Bidee Dvd Player Versen Bize + 127 Ekran Lcd Felan 5+1 O Zaman Film İzlerim 24 Saat :Ç
#8 - Haziran 13 2006, 12:15:12
İmza kural dışı.

Walla olsa dukkan senin. Ben 57 ekrana devam. Bide 5+1 im yok walla. Ama olsun bana yetiyoo...
#9 - Haziran 13 2006, 12:33:18
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

onun varya "m.ali erbilin" Allah belasını versin bin türlü
#10 - Haziran 13 2006, 15:48:09
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

onun varya "m.ali erbilin" Allah belasını versin bin türlü
O kadarda abartma istersen..neticede bir iş kazası.. mankenlerin göğsü açılınca herkes sevinçten çığlık atıyor(erkekler)
ama bir adamın şeyi açılınca ar namus muhabbeti yapıyolar..haklıyken haksız duruma düşmeyin..bela okumayın..gün gelir sizdne çıakr.. Allahın işine karışmayıun
#11 - Haziran 13 2006, 15:53:33
İmza kural dışı.

NovemberRain

Bu tür programlar Türk Halkının Ahlaki Olarak Yozlaşmasına sebep olmaktadır. Eskiden ekran karartarak bir nevi TV'ler cezalandırılıyordu. Şimdi ise fazla yaptırım gücü olan cezalar yok. Bir haber sitesinde okuduğum;
Daha önce aynı programda M. Ali Erbil'in yaptıkları;
Hilmi denen şahsı canlı yayında küvete sokmuş,
Ces denen şahsın kıllarını canlı yayında tıraş etmiş,
Edepla alakası olmayan takla ve bisiklet showlar yapılmış.

Bunlar olurken ATV yönetimi nerdeydi? RTÜK Nerdeydi?

Bence RTÜK Uyuyor.
#12 - Haziran 13 2006, 16:01:17

yok sana katılıyom mert tamam bi bayan a olsaydı aynısı erkekler wow falan dicekti tabi ama genel kouştum ben yaptıkları hem belden aşağı muhabbetler el kol hareketleri toplumu ahlak olarak yozlaştırıyo rain kardeşimin dediği gibi yada sevmiyom adamı ya zorla sevcem diye bi kural yokki
sözümün arkasındayım ve topluma zararlı bir şahsiyet
#13 - Haziran 13 2006, 16:04:46
« Son Düzenleme: Haziran 13 2006, 16:06:29 Gönderen: alex »

yok sana katılıyom mert tamam bi bayan a olsaydı aynısı erkekler wow falan dicekti tabi ama genel kouştum ben yaptıkları hem belden aşağı muhabbetler el kol hareketleri toplumu ahlak olarak yozlaştırıyo rain kardeşimin dediği gibi yada sevmiyom adamı ya zorla sevcem diye bi kural yokki
sözümün arkasındayım ve topluma zararlı bir şahsiyet
Sevmek zoruna değilsin..bende sevmiyorum ukala bir insan fakat Allah Belasını versinde demiyorum..m.alinin nasıl biri olduğunu bilmyeen yok onu izleyen olacakalrı kabul etmiş sayılır bir nevii

Hem sonuçta zarar Görenler...Tu Kaka Diyenler Yine sabah Akşam m.Ali İzyeneler Oldu.. İzlemeyen bişi Demedi..Çünkü İzlemeyenlerin umrunda değil..mesela ben zilemediğim için  olay olduktan günler sonra duydum alternatifimcafe sayesinde..
#14 - Haziran 13 2006, 16:09:19
« Son Düzenleme: Haziran 13 2006, 16:10:32 Gönderen: ^^ChaTLaKK^^ »
İmza kural dışı.

NovemberRain

^^ChaTLaKK^^ Katılıyorum, ama göğüs olayı çok farklı gibi geliyor. Zaten hangi magazin programına denk gelseniz yarısı orta da değil mi? Tamamı görünmüş o yüzden fazla sorun yok. Ama erkeklerde bu çok farklı aslında bayan'da da buna benzer birşey olsa eminim oda çok tepki görürdü. Göğüs meselesi değil ama. Anlamışsınızdır.
Bizim toplumumuzun genelinde var birşey Kumanda adamın elinde hala açıp onları izlerle bir anlam veremiyorum.
#15 - Haziran 13 2006, 16:10:41

tamam bende arkadaşlardan duydum izlemem.bela anmasınıda sevmem nefret ettiğim bi konudur bela anmak ama bu sefer onun için öle demek geldi.sana katılıyorum mert :okey
#16 - Haziran 13 2006, 16:12:42

NovemberRain

^^ChaTLaKK^^ Üstad bende burda senin sayende öğrendim ya :) Sonra dedim biraz araştırayım aslı astarı neymiş. Öğrendikten sonra hayliyle insanın birşeyler söyleyesi geliyor. Adama değil seveni var sevmeyeni var sevmiyorsan izlemezsin o ayrı konudur ama yönetime benim tepkim böyle şeylerin olacağını anlayabildikleri halde birşeyler yapmamaları kötü oluyor. TV'yi gündüzleri genelde evde oturan çocuklar izler. Böyle programlarda çocuklar tarafından izleniyor genelde ailelerinden izleyenler oldukları için mecburu izlemek zorunda kalıyorlar. Dediğim gibi önceden RTÜK herşeye karışırdı ama şimdilerde uyuyor gibi.
#17 - Haziran 13 2006, 16:16:05

^^ChaTLaKK^^ Katılıyorum, ama göğüs olayı çok farklı gibi geliyor. Zaten hangi magazin programına denk gelseniz yarısı orta da değil mi? Tamamı görünmüş o yüzden fazla sorun yok. Ama erkeklerde bu çok farklı aslında bayan'da da buna benzer birşey olsa eminim oda çok tepki görürdü. Göğüs meselesi değil ama. Anlamışsınızdır.
Bizim toplumumuzun genelinde var birşey Kumanda adamın elinde hala açıp onları izlerle bir anlam veremiyorum.
Derdi İzleyenleri Alsın Usta Gönlümüz zihnimiz Rahat ..Ben İzlemiyoırum Sende izlemiyorsun sorun yok :)
#18 - Haziran 13 2006, 16:17:46
İmza kural dışı.

NovemberRain

Aynen üstad :)
#19 - Haziran 13 2006, 16:20:10

^^ChaTLaKK^^ Üstad bende burda senin sayende öğrendim ya :) Sonra dedim biraz araştırayım aslı astarı neymiş. Öğrendikten sonra hayliyle insanın birşeyler söyleyesi geliyor. Adama değil seveni var sevmeyeni var sevmiyorsan izlemezsin o ayrı konudur ama yönetime benim tepkim böyle şeylerin olacağını anlayabildikleri halde birşeyler yapmamaları kötü oluyor. TV'yi gündüzleri genelde evde oturan çocuklar izler. Böyle programlarda çocuklar tarafından izleniyor genelde ailelerinden izleyenler oldukları için mecburu izlemek zorunda kalıyorlar. Dediğim gibi önceden RTÜK herşeye karışırdı ama şimdilerde uyuyor gibi.
Bak Geri KAlamya Mahkum Ülkelerde Yasaklar Vardır..Abartılı yasaklar dan abhsediyorum ama..
O programı belki severek izleyenler var..Rtük her istediğini kaldırırsa  toplumda huzur kalmaz..helede rtük iktidarın etkisinde kalırsa..
zaten yeterince  uyarı var.. program +13 izleyici grubu için.. bence büyük sorumluluk ailelere düşüyor..
oturtmasınalr moron gibi çocukalrı tv başına..

Ör: Bi ara Ertotik Kanalların kaldırılaması gündeme geldi..ne demek efendim halkın zevkini hayat felsefesini ksııtlayamassınki..kanalalr zaten şifreli veya paralı her neyse.. olay bunun gibi bişey işte anladınmı
#20 - Haziran 13 2006, 16:20:31
İmza kural dışı.

NovemberRain

Üstad anladım da herşeyede göz yummamalı biraz dah olsa kısıtlama getirmeli ki teşvik edilmemeli millette. Dediğin gibi bu tür şeylerde büyük sorumluluk ailelere düşüyor.
#21 - Haziran 13 2006, 16:25:18

ya ciddi ciddi olmusmu bole bsey?? super yhaa :muhah

reha muhtarın da bi olayı wardı bi koyluye soruyo işte bize en guzel anınızı anlatır msnız die.. adam baslıo
- bi gun ormana doru gdioz arkdaslalrla.. bi eşek gorduk gozumuze guzel gorundu. sora.....
-durun durun tamam siz en iisi baska bi anınızı anlatın
-bi gun ormana doru gdioz arkdaslalrla.. bi eşek gorduk gozumuze guzel gorundu. sora....
-aman!! efendim siz en iisi kotu bi anınızı anatın yawf
-ya biz bigun ormana doru gdioz arkdaslalrla.. sora ben arkdasların gozune guzel gorünmüşüm....
#22 - Haziran 13 2006, 16:54:10
God must hate me;)

SEVİYESİZ PROGRAM ATV DE İZLEMİYODUM SHOW DADA İZLEMEM
#23 - Haziran 13 2006, 17:20:23
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

sabunkopugu

İstanbul Modest Fashion Week Gerçekleşti

Türkiye’nin ilk uluslararası Muhafazakâr Moda Haftası geçtiğimiz hafta sonu Haydarpaşa Garı’nda gerçekleşti.

Yurtdışından birçok katılımcının davet edildiği organizasyona ilgi büyüktü. 26 ülkeden 75’ten fazla moda tasarımcısının ve marka yatırımcılarının katıldığı defileler Haydarpaşa Garı’nın peronlarında yapıldı. Dünyaca ünlü markalarında yavaş yavaş muhafazakâr kesime özel olarak ürettiği koleksiyonlar oldukça ilgi görüyor. İstanbul Modest Fashion Week’te yalnızca defileler düzenlenmedi. Paneller, workshoplar, fotoğraf ve tasarım sergileri de düzenlendi. Ayrıca Modest Week’e birçok ünlü blogger da katıldı.

Yükselen trendler arasına sağlam adımlarla giren Muhafazakâr giyim modelleri için biz de senin için kombinler derledik. Gelelim tesettürlü bayanlarında rahatlıkla giyebileceği OXXO kıyafetlere;

Uzun elbiseler, bayan ceket modelleri ve bileklere kadar uzanan yelekler son dönemlerde tesettürlü bayanların tercihi. Tesettür giyim deninde akla gelen ilk şeylerden biri şüphesiz bol ve dökümlü giysiler. Bu noktada ise imdadına bol ve uzun gömlekler, trençkotlar veya yaza en uygun kıyafetlerden biri olan büstiyer geliyor.

Sezonun hot trendi olan krep kumaştan tasarlanan uzun şal yaka yelekler ise oldukça ilgi görüyor. İster spor ister şık giyim tarzıyla oldukça beğenilen yeleklerin birden fazla rengi mevcut. Üstelik ister bol pantolonlarla ister jeanlerle kombinleyebilirsin. Uzun kot ceketler ise spor giyim tarzının olmazsa olmazlarından. Özellikle tesettürlü bayanların çok seveceği hırka modelleri , uzun kot ceketler hem trend hem de çok cool görünüyor.

Sonbahar ve yaz aylarının kurtarıcısı trençkotlar ise tesettür giyim modellerinin en sevilen ve en çok tercih edilen parçalarından. Bol pantolonlar, uzun tayt modelleri veya elbiselerle bile kombinleyebileceğin trençkotlar yaza uygun birden fazla kumaş seçeneği, modelleri ve renkleriyle OXXO'da seni bekliyor.
#24 - Haziran 01 2016, 10:09:56
« Son Düzenleme: Haziran 01 2016, 10:11:48 Gönderen: sabunkopugu »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.