Alternatifim Cafe

System Of A Down Gerçeği!

Discussion started on Ermeni Sorunu

Sea Deniz

Bu Metin MetallicAturkey sitesinden alıntıdır.Bana ait değildir !!!

Başlangıçta söyleyeyim dinleyen herkese saygı duyuyorum ancak bu grubun hayranı olupta yanında TC  kimliği taşıyanlara hiç ama hiç saygım yok.  :haydut (alntı ama haklı  :haydut )

Birde konu hakkında ciddi bir uyarı yapacağım arkadaşlar lütfen hiçkimse ermenileri rencide edici,aşğılayıcı mesajlar atmasın,direk silinecekdir.görüşlerinizi belirtebilirsiniz,belki benim haskız olduğum noktalar vardır onlara değinebilirsiniz ama asla ermenilere,soad dinleyenlere onların hayranlarına hakaret edilmesin arkadaşlar.( alntı bir yorum yine  :nohashas ama haklı  :haydut )

Yaptıkları müzik güzel olabilir ama bence oldukça basit ve kalitesiz.varlıklarını da yaptıkları türkiye karşıtı propagandaya borçlular.siyasi kimlikleri  yüzünden bugün bu durumdalar.onlardan çok daha kaliteli gruplar var ve ne yazık ki daha az ilgi görüyorlar.

Birde ciddi bir tutarsızlıkları var arkadaşlar.savaş karşıtı bir çok şarkı yapıyorlar.ama sitelerinde şöyle bir metin vardı l(linki bulamadım bulsaydım ekleyecektim)

"türkiye bir avukatlık şirketi ile anlaşmış ve kendi imajını düzeltmek için propaganda yapmaya başlamışdır.buna izin vermeyelim, türkiye yi protesto edelim.çünkü amerikan ordularının ırak a geçişine izin vermediler,bir çok askerimiz bu sebepten öldü''

''bu ne perhiz bu ne lahana turşusu a şaşkınlar.'' diye içimden geçirmedim değil arkadaşlar.yani bir insan niyetini ancak bu kadar belli edebilir.şimdi sen savaş karşıtı binlerce şarkı yapsan ne olacak ki?kimi inandıracaksın?

işin en üzücü yanı bunların avrupa da en çok albümlerinin satıldığı ülke ne yazık ki türkiye arkadaşlar.çoğu kişi pentagram ı tanımazken bu şaşkın ırkcıların albümlerini alıyor.onların kalitesiz şarkılarını dinliyor.yapmayın arkadaşlar bunlara prim vermeyin.soad ile ilgili hiçbir şey ile ilgilenmeyin.bakın aşağıya onların yaptığı bir şarkının türkçe sözlerini ve 24 nisan günleri yapılan gösterilere katılarak nasıl propaganda yaptıklarını gösteren fotoları koyuyorum dikkatle inceleyin arkadaşlar.bunlar faşistin önde gidenidir.şarkının adını yazmayacağım bilen zaten biliyordur.çünkü yazınca merak edip indirenler oluyor.bunu yapmayın arkadaşlar istedikleri de bu çünkü.lütfen şarkının adını bilen arkadaşlarım sizde yazmayın.

hissedebiliyor musun hayaletlerin rahatsız edici varlığını?(sözde soykırımda öldürülmüş ermenilerin hayaletlerinden bahsediyor)
hissedebiliyor musun hayaletlerin rahatsız edici varlığını?

yalancı!,katil!,şeytan!

bizim nehrimizin ardında(aras ırmağından bahsediyor)
bazılarının bayrağı dikili savaş halinde

yalancı!,katil!,şeytan!
bizim nehrimizin ardında!
özgürlük...
özgürlük...
özgürüz biz...
özgürüz biz...
özgür…

korkuyor musun kutsal dağ?....(ağrı dağından bahsediyor))

yalancı!,katil!,şeytan!

bazılarından bizim olan dağın hepsini geri al

yalancı!,katil!,şeytan!
özgürlük...
özgürlük...
özgürüz biz...
özgürüz biz...
özgür…

her zaman dağın yamacında bekleyecekler
hiçbir şeylerinin olmadığını öğrettik onlara

tarikatcı!,katil!,i.ne!
bizim nehrimizin ardında

tarikatcı!,katil!,i.ne!
bizim nehrimizin ardında
özgürlük...
özgürlük...
özgürüz biz...
özgürüz biz...
özgür…
ahhhh ahhhh ahhhh ahhhh !
ahhhh ahhhh ahhhh ahhhh !(niye bu kadar çok bağırıyor bilmiyorum)

bu souls(ruhlar) 2005 turnelerinin afişi.bu turneye 24 nisan da gerçekleştirdiler.(yani sözde ermeni katliamında ölenlerin anılma gününe denk getirdiler).çok insancıl bir afiş değil mi?barış yanlısı adamalra bakın....

http://www.systemofadown.com/SOULS05_thumb.jpg

http://img322.imageshack.us/img322/935/10ao2.jpg

ne yazıyor?"""" itiraf et türkiye sen suçlusun""""" yazıyor

http://img322.imageshack.us/img322/5082/25ty.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/4183/34vb.jpg

http://i37.photobucket.com/albums/e85/slayerbodom/JesseSerj1.jpg

bunda ne yazıyor?
""""(sözde) soykırımı inkar edenler (sözde) soykırımı yapanların suç ortaklarıdır.türkiye suçludur!!!""""" yazıyor

Yazıyı yazan kişi yalan söylüyorsa (bu işten ne karı olcaksa) resimlerde mi yalan soluo

tamamiyle zifiri.comdan alıntdr  ;)
#1 - Mayıs 19 2006, 17:18:20
« Son Düzenleme: Mayıs 19 2006, 17:21:19 Gönderen: cRacKer »

çok ilgimi çekti açıkçası :öff
#2 - Mayıs 19 2006, 17:28:06

BENİMDE  :yanlis
#3 - Mayıs 19 2006, 17:35:24
İmzanız kural dışı

...And Justice For All

arkadaşım minderbob un ifadesiyle amerikan karşıtı ve amerika lüxü içinde yaşayan aptal bir grup

şu kadarını söyleeyebilirim ki
gitar çalsaydınız
system ın parçalarının ne kadar b.ktan parçalar olduğunu söylerdiniz..

system of a down adlı aptal bi gruba karşı 2003 te MTV anti-system günü düzenlendi...
avril lavinge
korn
slipknot

gibi müsik düayenleri de bu propaganda içerisinde yer aldılar...

saygılarımla....
#4 - Mayıs 19 2006, 20:32:39

Sea Deniz

dorusunu sölemek gerekirse bu grubu çk severdm bn.... :öff

düşüncelerim deişti desem inanır msnz  :alala
#5 - Mayıs 19 2006, 20:36:17

çok iyi müzik yaptıklarını iddaa ediyolar mı bilmiyorum ama yapmak istediklerini yaptıklarına eminim...bazı şeylere karşı bence insanlar sessiz kalmaktansa tepkilerini o ya da bu şekilde göstermeleri taraftarıyım...
#6 - Mayıs 19 2006, 20:39:49

Sea Deniz

""""(sözde) soykırımı inkar edenler (sözde) soykırımı yapanların suç ortaklarıdır.türkiye suçludur!!!""

bu konuda ne kadar haklı olabilirler ki..  :haydut

olmayan bişeyi nsı böle aksettiriolar... :haydut

türkün tarihini türkten ii kimse bilemes..nein savunuculuğunu yapıolar ki  :haydut
#7 - Mayıs 19 2006, 20:44:29

""""(sözde) soykırımı inkar edenler (sözde) soykırımı yapanların suç ortaklarıdır.türkiye suçludur!!!""

türkün tarihini türkten ii kimse bilemes..nein savunuculuğunu yapıolar ki  :haydut

olmadığı kanıtlandı mı denizcim!!
#8 - Mayıs 19 2006, 20:45:28

Sea Deniz

olmadığı konusunda pek çok kanıt var!!!
peki ya olduu konusunda?
#9 - Mayıs 19 2006, 20:48:23

olmadığı konusunda pek çok kanıt var!!!
peki ya olduu konusunda?

istemediğin kadar......................... ama deniz bu konuda seninle tartışmak istemiyorum çünkü kalbini kırmak istemiyorum ok??
#10 - Mayıs 19 2006, 20:49:26

...And Justice For All

İŞTE SYSTEM FOTOLAR.......
#11 - Mayıs 19 2006, 20:52:38

...And Justice For All

Bİ FOTOLARINI DA ŞÖYLE ADAM GİBİ ÇEKEMEMİŞLER WALLA KİMİN NE OLDUĞU AZ ÇOK RESİMLERİNDEN BELLİ OLUR DİMİ .. GELİN BU RESİMDEKİLERİN NE OLDUĞUNA SİZ KARA VERİNN....
#12 - Mayıs 19 2006, 20:55:04

Sea Deniz

kalbimi kırcan die bişi yokki  :)
sadece tartışıorus... :öff

peki ya sen Kazım Kararbekir in bi sohbeti var Trabzon Ermeni başpapazı ile onu bilior msn ....
hani 6000 öksüzün yetim babalığını yapan kazım karabekir var ya işte onun bi sohbtei.... :)
kazım karabekir diyor ki : " efendim tayin edilen ermenilerin çocuklarına sütanalar ve süt temin edilsin..." bunu dien biri ermeni soykırımını ne kadar gerçklştrmş olabilir ki.....o kadar da deil bunun üzerine bir de tşkr alıyor..ha unutmadan  bak tayin edilen dior Karabekir paşa sürülen deil  :öff..bnları hiç mi görmüolar..heh aklına şaşrım  :öff bana bunun gerçekleştii konusunda bi kanıt gösterebilir msn  :öff
#13 - Mayıs 19 2006, 20:56:31
« Son Düzenleme: Mayıs 19 2006, 20:58:01 Gönderen: cRacKer »

Senin Derdin Ne ?
Sen Şimdi Ermeni Denen Kişilere Soykırımmı Yaptığımımızı İdda Ediyorsun..
Türkiyenin bütün Arşivleri Açık Belgeler Ortada...
Onlarda Açsın Yiyosa..
Git Kitap Oku Biraz ..Burda Vakit Kaybetme Oku Öğren Sonra Buraya Gel..
Sana Diyecek LAf Buluyuorum Ama Söylemek İstmeiyorum
#14 - Mayıs 19 2006, 20:57:58
« Son Düzenleme: Mayıs 19 2006, 22:06:13 Gönderen: ^^ChaTLaKK^^ »
İmza kural dışı.

...And Justice For All

SOY KIRIMI İDDA EDENLERİN BİZİM İDDALARI RED ETTİĞİMİZDEN ÇOK DAHA AZ KANITLARI VAR...
TARTIŞILACAK BİŞEY YOK Kİ...
O ZAMAN YER DEĞİŞTİRİLMELERİ GEREKİYORDU... YER DEĞİŞTİRİLDİLER. GİDENLERİN İSE BİR KISMI YOLDA GEBERDİ ONLAR DA BİZİM BAŞIMIZA KALDI....

BIZ TURK GENCLIĞI OLARAK BOYLE SEYLERE MUSAMA GOSTERMEMELI VE BOYLE SOYKIRIM IDAASINDA BULUNANLARIN SOYLEDİKLERİ LAFI AGIZLARINA SOKMALIYIZ.... DEMİ?
#15 - Mayıs 19 2006, 21:00:32

Senin Derdin Ne ?
Sen Şimdi Ermeni Denen O Köpeklere Soykırımmı Yaptığımımızı İdda Ediyorsun..
Onlarda Açsın Yiyosa..

düzgün konuş!!!
#16 - Mayıs 19 2006, 21:03:25

...And Justice For All

HOOP AYIP OLUYO NE OLURSA OLSUN BURASI TURKİYE VE BURADA BIZIM KANUNLARIMIZ GEÇERLİ... SEN İSE KANUNLARI ÇİĞNEYEREK FARKINDA OLMASANDA ŞUÇ İŞLİYORSUN

SOYKIRIMI IDDAA EDENLER BIZDEN DEĞİLDİR....
SENI ŞİDDET VE HAKİKAT  ILE KINIYORUM :yanlis :yanlis

Senin Derdin Ne ?
Onlarda Açsın Yiyosa..

düzgün konuş!!!
[/b]
#17 - Mayıs 19 2006, 21:05:38

HOOP AYIP OLUYO NE OLURSA OLSUN BURASI TURKİYE VE BURADA BIZIM KANUNLARIMIZ GEÇERLİ... SEN İSE KANUNLARI ÇİĞNEYEREK FARKINDA OLMASANDA ŞUÇ İŞLİYORSUN

Senin Derdin Ne ?
Onlarda Açsın Yiyosa..

düzgün konuş!!!
[/b]

istediğini kınayabilirsin umrumda değil...burada yaşamak burada yaşayan ama başka milletten olan insanlara köpek deme hakkını kimsaya vermez!!!sadece şunu diyeceğim:KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR anlayan anlar!!
#18 - Mayıs 19 2006, 21:07:33

...And Justice For All

Senin Derdin Ne ?
Onlarda Açsın Yiyosa..

düzgün konuş!!!
ERMENİ ASILLI KAYNAK OYUKUP TA BURADA BOYLE ŞEYLER IDDAA ETMEYINIZ.. OKUDUĞUNUZ KAYNAKLARIN ASLI ASTARI OLSUN....

KAYNAKÇA OLARAK BAŞKA KITAPLARI GOSTEREN KITAPLARIN NE KADAR DOGRU SÖYLEDIGI DE BASKA BI TARTIŞMA KONUSU ONA GIRMEYELIM....

OKUYACAKSANIZ NUTUK VE ŞU ÇILGIN TÜRKLERİ OKUYUN GİDİN İSTEDİĞİNİZ KADAR BELGE TOPLAYIN...

Senin Derdin Ne ?
Onlarda Açsın Yiyosa..

düzgün konuş!!!
[/b]

ÜSTELİK BEN KİMSEYE KOPEK DEMEDİM!!!!
#19 - Mayıs 19 2006, 21:09:24

anlayan anlar dedim o konudaki sözüm sana değildi..
#20 - Mayıs 19 2006, 21:10:04

...And Justice For All

BU ÜLKEDE YAŞIYORSAN BU ULKENİN EKMEGİNİ YİYORSAN BU ÜLEKNİN HAKKINI DA VERECEKSIN ARKADAŞ...
OYLE BİZİ KIYDINIZ DOĞRADIINIZ DEMEKLE OLMUYO EĞER Bİ ŞİKAYETLERI VARSA S.KT.R OLUP KENDİ ÜLKELERİNE GİTSİNLER....
#21 - Mayıs 19 2006, 21:14:38

BU ÜLKEDE YAŞIYORSAN BU ULKENİN EKMEGİNİ YİYORSAN BU ÜLEKNİN HAKKINI DA VERECEKSIN ARKADAŞ...
OYLE BİZİ KIYDINIZ DOĞRADIINIZ DEMEKLE OLMUYO EĞER Bİ ŞİKAYETLERI VARSA S.KT.R OLUP KENDİ ÜLKELERİNE GİTSİNLER....

gaza mı geldiniz ne!!bence hakaret boyutuna geçtin..birşey savunuyorsan hiçkimseyi rencide etmemelisin :ban
#22 - Mayıs 19 2006, 21:15:55

...And Justice For All

türküm ölene kadar da türk kalacagın türke hakaret edenin de lafı agzına sokacagım...

ne mutlu türküm diyene........
#23 - Mayıs 19 2006, 21:17:31

türküm ölene kadar da türk kalacagın türke hakaret edenin de lafı agzına sokacagım...

ne mutlu türküm diyene........

ben sana türk olma mı dedim kardeşim... :öff
#24 - Mayıs 19 2006, 21:18:40

T!Z!C!K

bence saçmalıyosun... bi konuya açıklık getirelim sen şimdi (sözde)ermeni soykırımının olduğunu iddia ederek onları mı savunuyosun bize karşı cevap ver lütfen ...
#25 - Mayıs 19 2006, 21:28:24

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.