Alternatifim Cafe

Ve..2005-2006 Şampiyonu Galatasaray ..

Discussion started on Spor Haberleri

Bir baba hindi Hey Allah HADDİNİ BİLDİM  hey allah!
bi kere bn şunu anlamıyorum febeş şampiyon olunca HAK ETTİ KAZANDI oluyor GS şampiyon olunca ŞANS KADER oluyorr hiçte bileee  :nanik :hih :hih  HAK ETTİK UĞRAŞTIK BAŞARDIK KAZANDIK!!!!  :ban :haydut :haydut
#76 - Mayıs 18 2006, 17:43:12

suvi

bi kere bn şunu anlamıyorum febeş şampiyon olunca HAK ETTİ KAZANDI oluyor GS şampiyon olunca ŞANS KADER oluyorr hiçte bileee  :nanik :hih :hih  HAK ETTİK UĞRAŞTIK BAŞARDIK KAZANDIK!!!!  :ban :haydut :haydut
kuzen sana anlatıyim bize (FENERBAHÇE'ye) Türkiye Kupası'nda da Lig'de de 2 maçınıza yeniliyosunuz bide şampiyonluğu hakkettik diyosunuz bende bunu anlamıyorum  :muhah nese+febeş değil FENERBAHÇE
#77 - Mayıs 18 2006, 18:42:17
« Son Düzenleme: Mayıs 18 2006, 18:47:20 Gönderen: suvi »

sonuna_dek_akman

yav hersey fasa fıso be....gsmıs fbmıs....peeeehh
 gonullerın sampıyonu trabzonspor.........
       :)
#78 - Mayıs 19 2006, 22:21:50

galatasaraya alkışş fenere kışkış  :D (6)
#79 - Mayıs 20 2006, 00:56:33
ѕαу αşкα...υмυ∂α кα∂αя... çıкмαzѕαм тєкяαя уυм..!!

kuzen sana anlatıyim bize (FENERBAHÇE'ye) Türkiye Kupası'nda da Lig'de de 2 maçınıza yeniliyosunuz bide şampiyonluğu hakkettik diyosunuz bende bunu anlamıyorum  :muhah nese+febeş değil FENERBAHÇE
allah allah bole yaman bi celişki yoqtur dunyada........
olum bu olay sizin eziliginizi gosterir...iki mactada yendiginiz takım ligin sonunda elinize verio .......(baba hindi kupasını)
su an hic konusmadan sussanız yerinde olacak... biraz insan taklidini yapın....bu arada gecmiş olsun :kisss
#80 - Mayıs 20 2006, 01:01:33
***. eskiden imzamı varmış...

GS'lileri tbrk ediorm
#81 - Mayıs 20 2006, 01:45:28

Ona bakarsan sizde küme düşmek üzere olan bir takımlka berabere kalıyorrsunuz,hem ayrıca siz kayseriyi yenememiştiniz neyse ya boşver kavga etmiyelim
#82 - Mayıs 20 2006, 11:46:33

GS'lileri tbrk ediorm

çok saol JaNeM    :yah
#83 - Temmuz 19 2006, 21:42:44
öLüm öLüm Dediğin Ne Dirki güLüM

Ben Senin Uğruna YaşamaYı Göze aLmışım

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.