Alternatifim Cafe

İşe yeni başladım nasıl giyinmeliyim?

Discussion started on Konu Dışı

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır iş arıyordum sonunda tam depresyona girecektim ki, özel bir ik firmasında iş bulabildim. Yalnız şimdi de şöyle bir sorun belirdi ki, iş yerlerinde ne giyilir, oraya nasıl ayak uydurulur hiç bilmiyorum. Son yıllarda işte rahat giyim kavramının gündeme gelmesiyle; pek çok sektörde çalışanların rahat giyim uygulamalarında sıklıkla plaza giyiminden bir tarzı benimsediklerini biliyorum ama yine de ik denince akla şıkır şıkır giyinen insanlar geliyor. Mini siyah etek, ya da şık bayan pantolon modelleri üzerine de kalıplı bir ceket... Hal böyle olunca bunların pahalı şeyler olduğunu özellikle belirtmeye gerek yok diye düşünüyorum.
Ben de son bir kaç gündür internette ucuz mağaza bakıyorum. Lizbon diye bir yer var deniz butik var ama buralar da bana pahalı geldi.
Sonra Trendmor diye bir yerle karşılaştım. Cidden fiyatları piyasadakilere oranla gayet iyi diyebilirim. Hatta özellikle parlak montlar satıyorlar ve gerçekten inanılmaz bir rağbet gördüm. Zaten bu ara birkaç kişiden daha duymuştum. Ürünleri kaliteli mi diye emin olamadım ama uygun fiyatlı bir şeyini sipariş ettim bir etek modeli. Gerçekten dışarıda 40 tl ye satılan eteklerle aynı fiyat neredeyse. İnanamadım açıkçası :)
Bence ucuz giyim arıyorsanız bir göz atın derim. Sonuçta herkes aynı fiyatlara alıp piyasaya dağıtıyor neden çok para veresiniz ki :)
Eğer incelemek isterseniz linkini buraya bırakıyorum. Bir göz atabilirsiniz. https://www.trendmor.com
Herkese iyi günler dilerim.
#1 - Ocak 15 2018, 09:39:57

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.